Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

różnica wieku 5 lat jeden pokój

Polecane posty

Gość gość

jak u Was? Mam 3 pokoje 2 duże jeden mały. Teraz jest tak że w jednym dużym jest salon w drugim nasza sypialnia mały jest córki. Moja córka ma 5 lat, niedługo będzie miała siostrę. Na początku młodsza będzie miała łóżeczko u nas w sypialni myślę co potem. Nasza sypialnia jest duża a pokój córki malutki- we dwie będą miały tam za mało miejsca. W tym co jest sypialnia zmieszczą się i dwa łóżka i dwa biurka itd. Ale czy to nie za duża różnica wieku? zaznaczam że dwóch pokoi z tego jednego się nie da zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez jakiś czas jest OK, ile jest domów, w którym jeden pokój do dorosłości dzieli 2-3 rodzeństwa, a czasem nawet z rodzicami :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że jest różnie ja też nie miałam swojego pokoju dopiero jak starsza siostra wyszła za mąż to dostałam jej klitkę w spadku.... ale pytam czy macie jakieś doświadczenia przy takiej różnicy wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i moja siostra dluugo mieszkalysmy w jednym pokoju i wlasnie jest miedzy nami 5 lat roznicy. Ja tam zawsze tylko nazekalam ze mamy jeden komputer :D a tak nie wyobrazam sobie dziecinstwa bez niej w pokoju <333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zależy, kiedy zamierzasz wprowadzić córki do jednego pokoju. Jeśli starsza córka zacznie już chodzić do szkoły, mieć swoje obowiązki, będzie musiała się uczyć i mieć spokój, więc jakoś słabo widzę w jednym pokoju np. biurko, przy którym siedmiolatka się uczy, a obok dwulatka na macie edukacyjnej. Skoro są 3 pokoje, nie możecie znaleźć innego rozwiązania? 15-latka z 10-latką też trochę słabo jak dla mnie. A co, jeśli jednak nie będzie siostry, tylko brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta sypialnia jest duża i myślę że do 3 roku dziecko z nami będzie - wydzielimy miejsce na zabawki dywanik łóżko nawet po łóżeczku. W jednym pokoju to wylądują jak starsza będzie miała 8-9 lat a młodsza 3-4. W tym domu jest jeszcze piętro nie wykończone ale kasy dużo by trzeba i jakoś mi się nie chce zapożyczać remontować... Raczej myślę nad rozwiązaniem na dole, to co mam mi wystarcza jest kuchnia spora łazienka garderoba korytarz salon gdzie jemy razem spędzamy czas i chce z tego malutkiego pokoju ew zrobić nam sypialnię- taką łóżko + komoda a dziewczynom ten duży pokój tak podzielić jakoś żeby każda miała swoje miejsce tylko nie wiem jak to mądrze zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, zobaczysz jak sie uloza relacje miedzy siostrami, ja mam 5lat roznicy miedzy dziecmi, do tego corke i syna i dzieciaki za soba przepadaja i chca dzielic pokoj, mimo, ze mam wolny pokoj dla synka, jak Twoje dziewczyny nie beda mogly sie dogadac to moze jakos znajda sie pieniadze na remont gory?jeszcze macie kilka lat na rozwiazanie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15;31- dzięki za odp masz rację, to jak się będą dogadywać najważniejsze a ja tego nie wzięłam pod uwagę tak się zafiksowałam:)))jak meble poustawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×