Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anastasia94

Co dobrego Was dzisiaj spotkało?

Polecane posty

Ja mam dzisiaj jeden dobry dzień od ostatniego pół roku... Być może niedługo będzie dla mnie więcej szczęśliwych dni. Jutro idę pierwszy dzień do nowej pracy. A co Was miłego spotkało dzisiaj lub w ostatnim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja obecność bardzo dobrze na mnie wpływa kotku, już mi stoi. W pracy nie dawaj szefowi bez gumki w c.i.p.k.e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdejmij sukienkę to ci powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nic dobrego,a ni złego. W ostatnim czasie sporo dobrego. Chcesz popisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym się zajmujesz na co dzień. Jesteś z erocznika 94?, ja jestem z 95. Większość czasu zajmuje mi studiowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastasia wale konia pod twój awatar wyobrażam sobie jak podwijasz sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z odpowiedzią na to pytanie. Zajmuję się wieloma rzeczami. Teraz mam sporo wolnego czasu. Czytam książki, szyję na maszynie (raczej się uczę ale dobrze mi idzie), projektuję swoje ubrania, często gotuję nowe dania. Zawsze lubiłam gotować i wymyślać własne przepisy. Chodzę na długie spacery. Trochę ćwiczę. Mam malutkie gospodarstwo ekologiczne na własne potrzeby. A oprócz przyjemności mam też sporo obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem na trochę innym poziomie emocjonalnym niż Ty i raczej nie będziesz miało o czym ze mną rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien mi szybko zlecial i zaraz bede w domku:-) cieszy mnie to niezmiernie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pracy Anastasia94, za pol godz bede w domu a stesknilam sie juz za moim synkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic szczególnego to praca fizyczna ale i tak bardzo się cieszę. Pracowałam w urzędzie wcześniej ale to nie dla mnie. No i zarobki o 50% większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam z ludźmi, którzy się czuli lepsi od innych bo mają pracę w urzędzie. Sprawy interesantów były załatwiane od niechcenia. Jak kogoś kobietki nie lubiły to mógł czekać bardzo długo, za to znajomi mieli wszystko od ręki. Pracowały tam przeważnie panie powyżej lat 50. Było kilka koło 40. Pracować im się nie chciało więc ja często robiłam wiele rzeczy za nie. Pracy miałam naprawdę dużo a one jedynie przepisy na ciasta oglądały w internecie. Nie czułam się tam dobrze i zrezygnowałam. Nie żałuję. Teraz będę pewnie ciężko pracować ale płaca też lepsza więc mam nadzieję, że nie będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam z ludźmi, którzy się czuli lepsi od innych bo mają pracę w urzędzie. Sprawy interesantów były załatwiane od niechcenia. Jak kogoś kobietki nie lubiły to mógł czekać bardzo długo, za to znajomi mieli wszystko od ręki. Pracowały tam przeważnie panie powyżej lat 50. Było kilka koło 40. Pracować im się nie chciało więc ja często robiłam wiele rzeczy za nie. Pracy miałam naprawdę dużo a one jedynie przepisy na ciasta oglądały w internecie. Nie czułam się tam dobrze i zrezygnowałam. Nie żałuję. Teraz będę pewnie ciężko pracować ale płaca też lepsza więc mam nadzieję, że nie będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nienawidzę układów, obgadywania kogoś za plecami, złodziejstwa, wywyższania się i mataczenia. Nienawidzę traktowania ludzi z góry, plotkowania, oceniania po pozorach. Urzędnicy w gminach wiejskich są praktycznie bezkarni. Oni nie pracują tylko przychodzą do pracy się relaksować i dostają jeszcze za to pieniądze. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich a o jakichś 80%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matura ustna z ang nq 76%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćptysiu
No to gratuacje z przemyślanych decyzi i oczywiście trzymam kciuki za nową prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spotkała mnie dziś dobra wróżka ale po pierwsze nie miałem czasu na numerek a po drugie wstydziłem się o seks prosić i zaprzepaściłem szansę na przygodny seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anastasia jesteś głupią pizdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×