Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Operacja powiek górnych robić czy nie??

Polecane posty

Gość gość

Może później wrzucę zdjęcie oczu. Ale moja sytuacja wygląda tak, że: Mam 27 lat i lekko opadającą górną powiekę. I zastanawiam się czy ja operować czy nie? Nie mam małych oczu, jak je pomaluję to są ładne, tylko ta powieka mnie denerwuje, pytałam się o to znajomych to każdy mi odradza, że po co , że mam normalna powieke itd. A ja bym chciała sobie to poprawic bo to mój taki kompleks , tylko czy warto? czy można spieprzyć i tak łatwą operację ? Czy każdemu pasują takie normalne powieki czyli nieopadające czy może być tak ,że nie będą mi pasowalY? wiem ,że to może głupie pytania, ale takie watpliwosci mnie dręczą bo lepiej się zastanawiać przed niz po operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w wieku 27 lat masz opadajace powieki to znaczy, ze to taka twoja uroda. Albo moze przesadzasz? Jesli ktos godzinami wpatruje sie w lustro to dostrzeze wszystko uwierz mi. Co innego gdybys miala te 40 -50 pare lat i bylby to naturalny proces starzenia sie skory. Wtedy mozna byloby sie zastanowic nad zabiegiem. Ja na twoim miejscu nie poddalabym sie takiemu zabiegowi, bo to duze ryzyko i jak cos nie wyjdzie to dopiero bedzie. Moze byc tez tak, ze podniesienie powieki spowoduje u ciebie zmiane w wygladzie twarzy, nie koniecznie na korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pytałam się już chyba z 20 osob o zdanie i każda twierdzi, ze przesadzam, wiec nie wiem sama... moze narazie dam sobie z tym faktycznie spokoj bo boje sie tej operacji, w sensie ,że nawet jak sie uda, nie bedzie nierowności czy powiklan to nie wiem jak będę wyglądać z innymi powiekami i czy to bedzie zmiana na plus... Jeszcze mnie zastanawia takie lekkie podejście do sprawy lekarza, on twierdzi, ze takie zabiegi to standard, ze bardziej zabieg kosmetyczny niz operacja, ze czasem nawet dziewczyny z zagranicy mu wysyłają zdjecia i telefonicznie sie umawiają na operacje? Niby gość jest chwalony, ale troche mnie to przeraziło szczerze mówiac. nawet jak to prosty zabieg to to są oczy więc część ciała ktora bardzo widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ,że to taka moja uroda to prawda bo ja praktycznie zawsze miałam troche opadajace powieki, nawet jak ogladam zdjecia sprzed 10 lat to też miałam, od kilku lat to moj kompleks, ale teraz wygladam dosc dobrze, a nie mam takij gwarancji po operacji... Nie wiem sama, z jednej strony bym sie chciala upiekszyc z drugiej boje sie ewentualnego oszpecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj zdjeciu oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela

Wiesz, to twoja decyzja. jesli chodzi o moje zdanie warto- sama wiem co to znaczy problem opadającej powieki, wiem juz dzis jakie mogą być tego skutki...dlatego ja się poddałam operacji. Jak mam polecić to dr Osucha , mnie operowała w klinice w Warszawie - Dr Osuch Clinic. Osobiście polecam i to bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Go

2 godziny temu, Gość marcela napisał:

Wiesz, to twoja decyzja. jesli chodzi o moje zdanie warto- sama wiem co to znaczy problem opadającej powieki, wiem juz dzis jakie mogą być tego skutki...dlatego ja się poddałam operacji. Jak mam polecić to dr Osucha , mnie operowała w klinice w Warszawie - Dr Osuch Clinic. Osobiście polecam i to bardzo 

Gość Marcela

Jakie skutki  opadającej powieki?

Wolne żarty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxy
Dnia 26.02.2019 o 18:45, Gość Gość napisał:

Go

Gość Marcela

Jakie skutki  opadającej powieki?

Wolne żarty.

 

Pewnie pisała to z opadniętymi powiekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zajrzyj na stronę dr Pabiańczyka przyjmuje w Krakowie, on jest dobry w takich precyzyjnych zabiegach.. Już chyba wszystko u niego poprawiłam w na mojej twarzy i za każdym razem się spisał. Co do powieki to też miałam prawą opadającą, wyglądałam jakbym się "rozpływała" z jednej strony, bo kącik ust też miałam opadający po prawej. I to i tamto poprawiłam u Pabiańczyka także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gość Marta."rozpływałaś " się z jednej strony ?

A ty nie jesteś przypadkiem po udarze mózgu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja na zabieg blefaroplastyki zdecydowałam się już jakiś czas temu, robiłam go u dr Agnieszkę Mielnik-Mierzwińska z Krakowa     i bardzo dobrze mi go wykonała. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzis

Ja byłam w Warszawie w klinice Dr Osuch clinic. Dr Osuch ma bardzo dobre opinie w tym temacie i nic w tym dziwnego. Dla mnie wspaniały chirurg plastyczny. Zabieg przeszedł szybko, niemal bezboleśnie, a efekt wspaniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×