Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa89

Jestem w ciąży, a wcale się tak nie czuje...

Polecane posty

Gość niecierpliwa89

Witam, wszystkich, pisze ponieważ w zeszłym tygodniu dowiedziałam się iż jestem w ciąży obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży, naczytałam się że niby w tym 5 tygodniu powinny wystąpić mdłości i w ogóle, a Ja oprócz tego iż czuje się śpiąca, i ciągną mnie jajniki( jakbym miała dostać...) nic nie czuje... martwię się trochę bo to moja pierwsza ciąża, i chce ją donosić, wizytę u ginekologa mam na czwartek na 11.50. ale chyba do tego czasu włosy z głowy mi wylecą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to sam poczatek ciąży więc nic dziwnego że się dobrze czujesz. Ciesz się tym a nie zamartwiaj bez potrzeby. Objawy nie są obligatoryjne przecież i wcale nie muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
mam nadzieje, że wszystko jest wporządku, w czwartek się wszystko okaże, mam nadzieje że lekarz poprawi mi nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wizycie możesz zbyt wiele nie zobaczyć więc pamietaj aby się nie stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
Boje się, bo teraz na każdym kroku słyszy się o tym że można poronić dzidzie, albo że jest puste jajeczko, i takie tam.... chyba za dużo przebywam na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to przestań czytać. Stres nie jest wskazany. Zajmij się czymś i myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 21 tygodniu ciąży i w ogóle nie miałam mmdłości, wymiotów itd. Cały czas czuje się super, syn rozwija się dobrze. Jedynie jestem senna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
Trochę mnie pocieszyłaś, tą wiadomością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie miałam żadnych mdłosci, senności żadnych objawów ciażowych. Ciagnęły mnie jajniki i tyle. Donosilam ciąże bez jakichkolwiek problemów. Moja koleżanka piała, ze to źle że nie mam mdłości itd. że im ciąża zdrowsza tym silniejsze dolegliwości i ona wymiotuje jak kot i poroniła w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów ciążowych oprócz senności. dziecko urodziło sie zdrowe donoszone. w drugiej miałam wymioty mdłości senność wszystko co możliwe. dziecko również zdrowe. ciesz się, że tak dobrze się czujesz. życze wszystkiego dobrego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w 6 tyg!!! takze dopiero poza zmeczeniem i sennoscia nie mialam zadnych objawow, az do 8 tygodnie gdzie dopadly mnie mdlosci......i zarty sie skonczyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży byłam tylko piekielnie senna przez pierwsze 12 tyg oraz odczuwałam tkliwość piersi, potem żadnych objawów aż do 35 Kiedy to zaczęły mnie boleć i puchnąć stopy. Teraz jestem w 23 tyg i moja ciąża jest praktycznie bezobjawowa ;) nic tylko się cieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w piątym MIESIĄCU i nie czuję, że jestem w ciąży. Nie mam żadnych objawów, mdłości itp. Gdyby nie to, że czuję ruchy i trochę brzuszek się powiększył, to w ogóle bym nie powiedziała, że jestem w ciąży ;) I bardzo się z tego cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się,ja też nie mam prawie żadnych objawów oprócz bolesnych piersi i troszkę szybciej chodzę spać, mdłości minimalne miałam może ze 3 razy jak na razie, a jestem w 8 tc. Też troche świrowałam że to niemożliwe, że przecież jak będę w ciąży to będę czuła że w niej jestem a tak na prawdę nie czuję nic. A serducho bije i wszystko jest ok więc przede wszystkim się nie zamartwiaj i ciesz się że nie wisisz codziennie nad kiblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe dobre jak chcesz czuc ciaze ..ja do 30 tc 3 razy tylko wymioty zero mdlosci nic od 30 caly czas szpitale ..biegunki zaparcia. Klucia w pochwie bol pachwin kregoslupa wszystko naraz i silne ruchy dziecka ale tak jest skoro brzuch maly do 7 mies a po 7 jak balon skora napieta kazdy *******lego to bol .teraz jest 40 tc ..i nie wiem czy do konca tyg dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się dopiero poczułam jak w ciąży gdy zaczęłam czuć ruchy i brzuch już było widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa89
Dziekuje dziewczyny, jestem juz troche spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj koleżanko. Ja jestem w 18 tc i czuje się tak samo jak Ty. Brzuszek zaczyna być (dla mnie) lekko wypukły i teraz zacznę mieć już prawdziwe wyobrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu u mnie w USA kobiety czesto decyduja sie na zycie bez dziecka i maja duzo szczesliwesze i bardziej spelnione zycie i maja kariere i hobby i wolnosc i podroze… 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w 20 tc i żadnych mdłości nie miałam. Senność czuje do dnia dzisiejszego. Jeszcze zdążysz odczuć ciążę jak nie będziesz mogła się po nic schylic :-) więc ciesz się że tak a nie inaczej ja przechodzisz :-) i zero stresu bo malec wyczuwa twoje nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×