Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila663

Młody zielony jęczmień na odchudzanie?

Polecane posty

Cześć! Chciałabym poruszyć ostatnio dość popularny temat o którym usłyszałam pierwszy raz w programie "dzień dobry tvn". Chodzi o młody zielony jęczmień, który ponoć skutecznie wspomaga odchudzanie. Wiadomo, że nie można rezygnować z diet i ćwiczeń ale wydaję mi się, że warto wspomagać odchudzanie czymś naturalnym. Młody Zielony Jęczmień ponoć przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, naprawia metabolizm, oczyszcza jelita, reguluję hormony tarczycy (które często są przyczyną nadwagi) pomaga pozbyć się toksyn z organizmu i odkwasza organizm. Zawiera ogromną ilość witamin i składników mineralnych, dzięki którym pozytywie wpływa też na wygląd skóry, włosów i paznokci. Chciałabym poznać Wasze zdanie..próbował ktoś może kiedyś taki specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć fajnie, że poruszyłaś ten temat bo też oglądałam ten program i zaciekawił mnie ten zielony jęczmień, poczytałam też trochę na jego temat w internecie i faktycznie ma ogrom właściwości, tylko trzeba uważać skąd kupujesz, żeby nie kupić zwykłej trawy jęczmiennej z Chin, najlepiej znaleźć polskiego producenta. Z tego co czytałam to picie naparu j jęczmienia jest bardzo niesmaczne, proponuję więc abyś poszukała tabletek z młodego jęczmienia. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie znalazłam takie tabletki o nazwie Green Barley Slim https://greenbarleyslim.pl , wyglądają bardzo ciekawie i ponoć zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia. Stosował ktoś je może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję proszek z zielonego jeczmienia od ok. dwoch lat. Pamietajcie, najlepiej jesli jest to proszek z soku z jeczmienia, nie sam zmielony jeczmien. Proszek z soku jest bardziej skoncentrowany odzywczo i ma mniej niepotrzebnych elementow z trawy. Proszek z soku jest drozszy. Jakie sa efekty? Musze od razu powiedziec, ze nie schudlam, ale po paru miesiacach brania zauwazylam inne efekty: wlosy sie wzmocnily,nie wypadają, a mialam z tym problem po farbowaniu, paznokcie sa twardsze, mam lepsza cere i trawienie, nie mam gazow ani wzdec, a wczesniej roznie to bywalo. Mam duzo wiecej energii, ochote na cwiczenia i sport, czuje sie jakos duzo lżej niz wczesniej. Widze swiat i siebie w tym swiecie w jasniejszych kolorach. Mam duzo wiecej energii na sleczenie nad ksiazkami. Mialam tez problem z porannym wstawaniem, a teraz wstaje wczesniej i nie jestem tak ospała. Chyba nie jest to zbieg okolicznosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszek z soku nie jest bardzo zly w smaku, ja robie tak, by byl smaczny: duzy kubek wody, 1 lyzeczka proszku i lyzeczka miodu. Czasem dodaje swieza miete i plaster cytryny. Mi smakuje :) proszek mam firmy Dorsim. Kosztuje 37 zl za 80 g. Tabletki tez na pewno zadzialaja, pamietajcie tylko, zeby dac czasowi czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Ja też stosuję Zielony Jęczmień tylko w tabletkach...(smak soku mi strasznie nie odpowiada ) Teraz zażywam Green Barley Slim bo zawiera właśnie naturalny ekstrakt z jęczmienia, plus chrom, cynk i biotynę. Dieta, ćwiczenia i ten suplement diety sprawdzają się u mnie póki co świetnie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody jęczmień nie jest środkiem odchudzającym, a dietetycznym! Nie schudniesz pijąc lub łykając sam jęczmień. Dlatego jest też polecany w trakcie diety, bo mnie ma kalorii, a uzupełnia niedobór witamin i minerałów, które tak łatwo tracimy w procesie odchudzania. Nie każdy odchudza się z głową, więc młody jęczmień idealnie uzupełnia zapotrzebowanie na nie w organizmie. Polecam młody jęczmień na: http://sklepagnex.pl/pl/c/Mlody-Zielony-Jeczmien/69, dostępny w postaci proszku i tabletek. Na dodatek w bardzo dobrej cenie. Nie bójmy się kupować młodego jęczmienia z Chin - wbrew pozorom jest o wiele czystszy i lepszej jakości od tych europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak preferowałabym ten zielony jęczmień od polskiego producenta, jednak nie mam zaufania do produktów z Chin. Dlatego jakbym miała wybierać to wybrałabym ten Green Barley Slim bo skład ma dobry, zielony jęczmień, chrom, cynk, biotyna i to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja stosuję ten w tabletkach Green Barley Slim od trzech tygodni i jestem mile zaskoczona, schudłam 4 kg, czuję się o wiele lepiej i o dziwo nie jestem głodna, a lubię sobie podjeść. Ja polecam ten w tabletkach bo efekty są widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBeata
Młody jęczmień to świetna sprawa! Najlepiej wybrać taki co ma go najwięcej - ja kupuję młody jęczmień premium (500 mg młodego jęczmienia i do tego Chrom). Bardzo fajnie sprawdza się podczas diety i ćwiczenia. Spokojnie mogę go wam polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPola
Młody jęczmień premium (od olimpu) jest bardzo dobry! W składzie ma jeszcze dodatkowo chrom. Przy takiej suplementacji szanse na utratę wagi i utrzymanie dobrej kondycji zdecydowanie rosną. Polecam, ja zawsze podczas dietki biorę i nigdy jeszcze się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez lykam mlody jeczmien premium z olimpu i nabardziej podoba mi sie to, ze przyspiesza metabolizm oraz zmniejsza apetyt, dzieki chromowi w skladzie, szczegolnie na slodkie! tabletki biore od 2 tygodni, a juz widze efekty na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGośka
Młody jęczmień należy zawsze polecać, chociażby z tego względu, że jest to olbrzymia porcja witamin i minerałów (bardzo potrzebnych podczas diety i ćwiczenia nad sobą). Mi osobiście bardziej pasuje młody jęczmień premium w tabletkach, próbowałam parę razy łykać koktajle, ale jakoś mi nie wchodziły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie, jak koleżanka wyżej, biorę Młody jęczmień premium w tabletkach. Bardzo go lubię, ponieważ dodaje mnóstwa energii, dzięki niemu rano nie mam żadnych problemów ze wstaniem, a na siłowni wyciskam z siebie siódme poty i w przyspieszonym tempie, bo spalanie tłuszczu jest przy tych tabletkach szybsze. Gorąco polecam, szczególnie tym, którzy są aktywni fizycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka444
Stosowałam zielony jęczmień ale nie pomógł mi w utracie wagi. Schudłam 12 kg ale dopiero jak przeszłam na dietę Sandruni :) w końcu jestem zadowolona z efektu :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Ka
A co sądzicie o GM Forte Młody jęczmień nie jest środkiem odchudzającym, a dietetycznym! Nie schudniesz pijąc lub łykając sam jęczmień. Dlatego jest też polecany w trakcie diety, bo mnie ma kalorii, a uzupełnia niedobór witamin i minerałów, które tak łatwo tracimy w procesie odchudzania. Nie każdy odchudza się z głową, więc młody jęczmień idealnie uzupełnia zapotrzebowanie na nie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o GM Forte to powiem, że stosowałam te tabletki na odchudzanie jednak nie przyniosły jakiś mega zadowalających skutków, ale jednak coś tam działa. Tu jest sporo informacji o GM Forte i jego efektach oraz składzie https://dobretabletki.pl/gm-forte/ No niewiem czy są jakieś skuteczniejsze suplementy na odchudzanie, bo nie stosowałam wszystkich i raczej tego nie zrobię, jednak nadal uważam, że najlepszym sposobem na odchudzanie nie są tabletki odchudzające a diety i odpowiednie ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Próbowałam, ale był chyba jakiejś gorszej jakości, bo nic nie schudłam. Za to cera mi się poprawiła i ogólnie skóra, no i przestałam mieć zaparcia. Także wspominam tę przygodę bardzo pozytywnie, choć nie ze względu na zrzucenie kilogramów. Teraz mam dietę i trening ułożony przez www.igortreneronline.pl i póki co przynosiła to o wiele lepsze rezultaty. Chociaż spróbuję zamówić młody jęczmień w sklepach, które polecacie i włączę do codziennego jadłospisu. Może doda turbo efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_38
Witam! Z racji tego, że obracam się w środowisku dietetyków, wielu z nich poleca na odchudzanie pić również chlorofil roślinny w płynie. Chlorofil roślinny jest głównym składnikiem młodego jęczmienia, który właśnie dzięki chlorofilowi zawdzięcza w dużej mierze swoje działanie prozdrowotne i odchudzające. Polecam przeczytać jeden z najbardziej ciekawych artykułów w internecie o wielu właściwościach młodego jęczmienia: http://synergypoland.pl/mlody-jeczmien-wlasciwosci-dzialanie-opinie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Chciałbym poruszyć ostatnio dość znany temat. Jedz mniej, chudnij zdrowiej. Jesteście na skraju wymarcia, jeżeli do odchudzania używacie "leków" (czyli trucizny). Jestem facetem i z 85kg w pół roku schudlem do 65. Co zrobiłem? Przestałem żreć jak świnka i wam też polecam kobietki bo przez te leki w wieku 40 lat będziecie się modlić o śmierć ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania 38 a ja polecam arszenik albo pluton ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×