Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gostkowa

co sądzicie o ciuchach z PEPCO???

Polecane posty

Gość gostkowa

Dla dorosłych i dla dzieci. Myślicie, że to żenada kupować w pepco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenadą jest przepłacanie w sieciówkach, a w pepco tak jak w innych sklepach czasem trafia się coś tandetnego, a czasem fajna jakościowo, porządna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga28
Ja kupiłam tam parę rzeczy mojej córce może i są tanie ale jakościowo bez rewelacji. Ale i tak wolę kupić w Pepco niż iść przykładowo do 5 10 15 i kupić podobna rzecz a ponad drugie tyle droższa. Poza ubraniami mają fajne artykuły do domu. Wszelkiego rodzaju kieliszki szklanki i inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mi jest wstyd tam kupować. Jednak nie interesuje mnie co Zośka z bolku naprzeciwko tam kupuje, jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd ci? a dlaczego? czy tam inny chińczyk szyje niż dla Zary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne szmaty, zniekształcają się, mechacą. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale większość ciuchów z pepco jest słabej jakości najczęściej już na wieszaku wyglądają smętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenada ? No proszę Cię . Ja kupiłam 2 pary spodni dresowych - tyle miesięcy są używane,ciągle prane - więc polecić można. Raz kupiłam też bluzkę na krótki rękaw - póki co wygląda bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuję tam czasem- raz trafi się coś ok- np strój kąpielowy dla małej-ślicznie wygląda jest trwały a czasem getry co dziecko założy 2 razy i wyciągnięte już a jak panie w przedszkolu każą założyć bluzkę żółtą albo zieloną bo coś tam to tam kupuję za 10 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, ja mam w nosie czy coś ma znaczek Zary czy Pepco, czy jeszcze inny. Interesuje mnie jakość i cena. Niestety do tej pory w Pepco to co mi wpadło w oko i było względnie dobrej jakości kosztowało więcej niż ciuszki firmowe i sprawdzone na wyprzedażach/promocjach. I tak się jakoś do tego Pepco zniechęciłam. Dobrej jakości ciuszki są w Zarze, ale są drogie i opłaca się je kupować na wyprzedażach posezonowych. W H&M też fajne, ale również kupuje na promocjach. Z Reserved akurat szybko się szmacą. F&F też dobre, ale tylko z promocji, bo za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i na ramiączkach koszulki są ok dla dzieci, rajstopki też się trafiają ok i nie uważam za żenadę kupowania tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupilostatnio dla synka kurtke na wiosne i jestem zadowolona :) ze spodenek dresowych troche mniej ale za takie pieniadze nie jest zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco - FATALNA JAKOŚĆ kupiłam tam kilka rzeczy i już nigdy więcej wolę zapłacić odrobinę drożej niż te tanie z pepco wyrzucać po trzecim praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla swojego dziecka można kupić, obciach to dać rzeczy kupione w Pepco w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z lidlowymi ciuchami- mamy 2 super bluzy mała je uwielbia nic się nie niszczą a rajstopy zawsze są do wywalenia po 2 praniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak Wy te rzeczy pierzecie,ze Wam sie tsk niszcza. Moja corka wszystkie rzeczy ma z Pepco. Jest niemowlakiem i szkoda mi przeplacac za rzeczy,z ktorych zaraz wyrosnie. Piore bardzo czesto- nic mi sie nie mechaci,nie kurczy,nie niszczy. Jedyne co to niektore rzeczy ciut wyblakly. Ale minimalnie. Jestem bardzo zadowolona z tych rzeczy. To samo Textil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o kimś kto daje w prezencie ciuszki z Pepco, mimo że swoim dzieciom kupuje z, zarze 5-10-15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podchodze do tego w aspekcie zenady. Jestem osoba, ktora kupuje ciuchy w tych wyzej wymienionych sieciowkach typu zara, gap, mango - zarowno dla siebie, jak i dla dziecka nie szukajc ofert czy wyprzedazy. Ale jak bylam na wakacjach u mamy z maluchem i potrzebowalam wiecej ubranek dla dziecka to kupilam w pepco, bo taki byl sklep na miejscu. Nie mialam z tym problemu. Dla dziecka nie musi byc super dobra jakos, dla mnie wazniejsze, zeby bylo 100% bawelny, ile dziecko w tym pochodzi?? Nie pamietam, zeby te ubranka jakos mi sie podarly, wyblakly itp. Daly rade jak inne, ktore kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:11 no widzisz, a moja nie jest niemowlakiem i tak szybko nie wyrasta, więc rzeczy się niszczą kupiłam majtki i jej i sobie - po pierwszym praniu pruły się gumki kupiłam sweter - nie doczekał prania - rozpruł się rękaw od samego mankietu po pachę, oczywiście zszyłam, ale to irytujące to dwa przykłady na szybko - może mam pecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PEPCO - ubrania dla dzieci, wszystkie, które kupiłam wylądowały na śmietniku, spodenki, nie były uszyte właściwie, nie mieścił się w nich pampers, bo wówczas spadały dziecku z pupy, a jak siadało lub się bawiło, to w pierwszym dniu pękły w kroku, a mam bardzo szczupłą córkę z niedowagą. Śpiochy i body po pierwszym praniu zrobiły się jak rozciągnięta szmata, inne się zbiegły. W pantoflach, które dostała w prezencie pociła się stopa. tandeta za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tam śmierdzi w tym sklepie. Nie weszłabym tam z małym dzieckiem a juz na pewno nic bym mu tam nie kupiła. Zawsze odnoszę wrażenie, że są tam rakotwórcze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha masz wrażenie, że tam są rakotwórcze rzeczy :P hahaha padłam :P smierdzi ci tam i dlatego nie kupisz tam nic dziecku? Przecież to taki sam syf jak w h&m i zara tylko tam zawsze mają takie rozpylacze do zapachu żeby chętniej zakupy robić no i żeby właśnie nie było tego przykrego zapachu ale zapewniam cię, że to taki sam bangladesz i pakistan jak pepco :o jeżeli juz o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj się z tobą zgodzę. Chociaż Zara teraz szyje też w Polsce bo bez mało jesteśmy tańsi od Chińczyków! Po prostu Pepco narzuca sobie niższe marże za towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogalikxx
Ja czasami faktycznie kupuję w Pepco, ale i tez w takich ekskluzywnych sklepach jak np. tu- http://minichic.pl Niektóre ubranka nawet odkupuję od znajomej co ma troszkę starsze dziecko od mojego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepco jest fajne ale ma wszystko z Chin. FazyMazy maja polskich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety pare razy coś tam kupiłam i po paru praniach zrobiła się z tego „ szmatka”😳fakt ciuchy nie są drogie ale wole kupić trochę drożej w h&m dla dxieci czy siebie i trochę ponosić niż po paru praniach wyrzucić, oczywiście staram się kupować na wyprzedażach i często kupuje torbę ciuchów za nieduże pieniądze .... takze nie dxiekuje 😏

moja siostra z kolei tam kupuje, ale dzieciaki wyglądają tak sobie i na podwórko ok ale na jakieś wyjścia czy do szkoły byłyby Ciuchy jakościowo lepsze... ale się nie mieszam.... kupuje tez ciuchy w lumpeksach,  jak mam czas to lubię poszperać i wybrać jakaś markowa perełkę... często znajomi pytają gdzie to kupiłam to tylko się uśmiecham 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuje, bo przede wszystkim nie podobają mi się te rzeczy - zupełnie nie moja stylistyka, strasznie pstrokato... No nie dla mnie (ani dla mojego dziecka). Niestety mamy tego trochę, bo nałogowo kupuje tam teściowa i znosi wnuczkowi... 😜 Przydają się podczas zajęć z sensoplastyki 😂

Za to rzeczy do domu są już całkiem ok, nie kłócą się z moim poczuciem estetyki, więc zdarza mi się tam coś kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza mi sie kupowac ubrania w peoco dla corki. Dla mnie sa calkiem spoko. Ostatnio nabylam dla niej kurtke bezrekawnik dzinsy, legginsy I rajstopy. Bezrekawnik I dzinsy pralam juz kilka razy nic sie z nimi zlego nie dzieje, kurtki jeszcze nie pralam ale wyglada spoko. Legginsy staram sie kupowac o rozmiar wieksze bo zdarzalo sie ze te z pepco sie troche zbiegaja mimo ze piore w temp. 40 st. Rajstopy niestety sie mechaca ale nie oszukujmy sie czego mozna sie spodziewac za cene 5 zl. Te drozsze z, pepco np z minie Elsa na licencji sa oolepsze wiele lepsze ale I drozsze.  Powiem ze z rajstopami tez nie ma reguly bo kupilam corce rowniez z gatty za 25 zl za 1szt I co tez sie zmechacily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dodam ze bluzy dla dziecka kupione w pepco sa gatunkowo dobre. Nie zbiegaja sie nie blakna nie mechaca takze polecam z czystym sercem. Zdarzalo sie ze jak cora byla mniejsza to w prezencie dostawala rzeczy z pepco, dla mnie ubrania jak kazde inne. Pamietam ze dostala kiedys dresik bluza fantastyczna spodnie sie troche zmechacily ale ona wtedy tez duzo na kolanach siedziala, dziecko.to nie manekin I trzeba sie liczyc ze zniszczeniem czesci ubran. Sama tez kupowalam dzieciakom w rodzinie ubrania z pepco na prezent I nie pomyslalam ze to jakis wielki nietakt astad sie dowiedzialam ze niektorzy wola te rzeczy wyrzucic niz dziecku zalozyc, normalnie jestem w szoku, bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×