Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_lola

Czy jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość gość_lola

Cześć dziewczyny! Może wy mi coś podpowiecie. Ostatnio kochałam się z chłopakiem 02.05, nie zabezpieczyliśmy się ale również nie było wytrysku. Jakie jest prawdopodobieństwo, że mogę być w ciąży? Spóźnia mi się okres (powinnam dostać 10.05), nie wiem czy to może być spowodowane innymi czynnikami. Czy najlepiej pójść kupić test? Na prawdę nie wiem co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobienstwo jest zawsze. Zrob test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Zrobiłam test, wyszedł negatywny (na szczęście). Ale okresu niestety nadal nie dostałam. Czy najlepiej pójść do lekarza, czy jeszcze czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test pojutrze. Jak będzie negatywny a okres nie przyjdzie to idź do lekarza. Być może masz jakieś zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powtorz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna bierze sie za seks,a nie ma pojęcia co i jak.Po pierwsze nikłe prawdopodobieństwo,ze bez wytrysku zaszłas w ciążę.Po drugie jak długie masz cykle?Po trzecie dlaczego się nie zabezpieczacie skoro nie chcecie dziecka?Po czwarte czy masz regularne miesiączki?Po piąte,jeśli są regularne to cztery dni po spodziewanej test wyszedłby pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Nie prosiłam o krytykę a o radę. Nie zabezpieczyliśmy się bo to było bardzo spontaniczne. Niestety moje cykle ostatnio są nieregularne, czyli co 24-28 dni. Raz już tak miałam, że okres spóźnił mi się 10 dni (było to pół roku temu). Powtórzę test jeszcze w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz nieregularne to skąd wiesz kiedy powinnaś dostać?Po co siejesz panikę jesli już nieraz ci się spóźnił?Doedukuj się a potem uprawiaj ten "spontaniczny"seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie masz nieregularnych cykli - o nieregularnych mowi sie dopiero wtedy kiedy roznica miedzy jednym a drugim wynosi 14 i wiecej dni! Po drugie prawdopodobienstwo, ze zaszlas w ciaze bez wytrysku jest nikla, tymbardziej, ze bylo to 12 dni temu - nawet gdybys jakims cudem zaszla ( np facet przed stosunkiem robil sobie dobrze i pod napletkiem zostala jakas tam czesc plemnikow - bo sie np nie umyl ) to test wyszedl by ci dopiero za 2-4 dni ( zakladajac, ze trafilas w owulacje ) Czekaj na miesiaczke i sie nie stresuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Dziękuję za dobre słowa. Chociaż dopóki nie dostanę okresu to gdzieś ten stres będzie. Odnośnie mojej regularności, to nie dostawałam nigdy okresu powyżej 30 dni, więc z tego wynika moje zmartwienie. Mimo, iż test wyszedł negatywny. A propo tej edukacji, to jak się tak poczyta w Internecie na temat ciąży bez wytrysku to są różne opinie, i mówię tu też o lekarzach, a nie tylko kobietach, które piszą to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( np facet przed stosunkiem robil sobie dobrze i pod napletkiem zostala jakas tam czesc plemnikow - bo sie np nie umyl ) xxxxx co za bzdury... nie pouczaj kogos jak sama nie masz zielonego pojecia o zywotnosci plemnikow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
A czy któraś z was robiła sobie test ciążowy? Bo nie wiem jak bardzo wiarygodne są takie testy. Niby jest napisane, że 99%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem lekarzem ginekologiem:D, popatrzylam wlasnie w swoja krysztalowa kule, TAK! jestes w ciazy:D:D:D Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
To nie jest zabawne dla osoby, która jest w takiej sytuacji. Stres robi swoje. Widzę, że porady internetowe mogą tylko zaszkodzić a nie w żaden sposób pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób beta hcg z krwi to wyjaśni sprawę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Chciałam się jeszcze powstrzymać z wizytą u lekarza. Stąd moje pytanie o wasze doświadczenie z testami. Ale chyba najlepiej będzie powtórzyć test? Czy po takim czasie powinien dać już dużo przybliżoną odpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test jest wiarygodny po min 14 dniach od zbliżenia. Ale lepiej zrobić betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
To zrobię jeszcze test w sobotę i zobaczę co dalej. Dzięki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
A mogłam wziąć do buzi.Chłopak mnie namawiał ale ja się balam bo nigdy tego nie robiłam.On nie chciał dojść na zewnątrz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Drugiego testu jeszcze nie zrobiłam, stwierdziłam że poczekam do poniedziałku. A okresu jak nie miałam tak nie mam. Zastanawiam się czy na tamten test nie było zbyt wcześnie. I jak bardzo prawdopodobne jest to, że mogę być w ciąży chociaż nie było wytrysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
W ciąży nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lola
Teraz zawsze juz bede brala do buzi bo to bezpieczniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×