Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyźni po rozstaniu nie muszą się o nic martwić

Polecane posty

Gość gość

bo w kolejce czekają chętne z każdego przedziału wiekowego. Myślę, że dla faceta rozstanie to jest takie "nic", bo wie, że jak nie ta, to następna. Pomijam jakichś bezrobotnych, bezzębnych i cuchnących dżentelmenów ;/ A kobieta w pewnym wieku już takiego wyboru nie ma. I to jest niesprawiedliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie nasz wiek określa nasza atrakcyjność. Najstarsza paryska prostytutka pozostająca w zawodzie liczy sobie 84 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wydaje mi się, że dla polskich facetów wiek kobiety to istotne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z reszta to nawte nie to chodzi: mezczyzna po zwiazku to swietna partia, a kobieta to ta, ktorej ktos nie chcial/nieudacznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowianie,Sarmaci to tez mężczyźni. Inteligentna kobieta znajdzie sposób na każdego. Im (mężczyznom) zawsze chodzi o jedno, mieć i być. Tak myślę, a może się mylee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupoty piszecie Jakby mnie teraz rzucila zona to chyba sam bym sie tez rzucil ale z mostu. Jak nie ta to inna?:O Chyba dla was:O Zadnej innej juz bym nie pokochal i zadna inna by nie byla taka jak ta ktora kocham. Myslalem,ze po 30-tce to juz madrzejsze osoby są, moj blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te chetne ktore czekaja to po pierwsze z jakiegos powodu czekaja a po drugie na chj mi laska do ktorej nic nie czuje? Bez sensu takie byle zwiazki, wy ludzie tez zacznijcie kierowac sie uczuciami a nie jakimis p*****lami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdety, bo młode nie chcą młodych tylko starych capow z odzysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia (obserwacja) wiem, że wolnych kobiet ok. 30stki i po 30stce jest więcej niż mężczyzn, dużo więcej... I są wśród nich też ładne kobiety. Mężczyźni zakochują się w wyglądzie i seksie. Skoro zrywają z jedną kobietą , to znaczy że jej nie kochają i są gotowi na następną. Jeśli ta następna mu się spodoba, to żadne sentymenty trzymać go nie będą. Ot taka dedukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co z tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic z tego, taki wniosek, przykro, ze kobiety nie maja tak fajnie tylko czesto rozpaczaja, jak je facet porzuci. A facet myk i nastepna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kogo jest wiecej ale akurat w moim otoczeniu jest wiecej wolnych facetow dokladnie 4 a kobiety ani jednej. Mamy wszyscy od 29-32 lat i jest Nas 19-tu plus polowka(maz,zona) Ta 19-tka zna sie od podstawowki i liceum a partnerzy dochodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No faceci zawsze maja latwiej. Nie traca zycia na zadreczanie sie. Po rozstaniu od razu portal i kolejne randki z tuzinem koboet, szybki seks. Nawet zwiazkow im sie nei chce ratowac skoro tyle wolnych kobiet w zasiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka miesięcy temu rozstaliśmy się z moją, jak to się teraz mówi, partnerką. Mamy dziecko. Jestem zrozpaczony jak jakiś małolat, a pesel zaczyna mi się w czasach beatlesowskich. Nie mam zamiaru najmniejszego szukać pocieszenia na boku, zaczynać nowego związku, kocham ją jak wariat ale z szacunku dla jej decyzji nie nachodzę jej, nie robię scen na ulicy. Usunąłem się na bok i czekam aż pstryknie palcem i pozwoli mi do siebie wrócić. Mam jednak niejasne przeczucie, że to koniec naszego związku. A ja czekam i będę czekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Usunąłem się na bok i czekam aż pstryknie palcem i pozwoli mi do siebie wrócić." Ty c/i/o/t/o/. Nic dziwnego, że Cię rzuciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu4
Do goscia porzuconego wyżej. Chetnie bym z Toba pogadala...jestem w podobnej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety i mężczyźni po rozstaniu są szczęśliwi - przez chwilę krótszą , dłuższą ale na pewno nie trwa to wiecznie jedni szukają , drudzy znajdują szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety i mężczyźni po rozstaniu są szczęśliwi - przez chwilę krótszą , dłuższą ale na pewno nie trwa to wiecznie jedni szukają , drudzy znajdują szczęście ssssssssssssssss głupoty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupoty po dobrym piwie? Niemożliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubity kubek

mężczyźni o alimenty muszą się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×