Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość blednygosc
zakrece i ja :D hejka wsjem i milego dzionka dzis mam urwanie...\wiec ide rwac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ! Co wy tu wstawiacie ? Te wpisy to tak jak kwiatuszki wkoło zdjęcia na NK tylko stara prukwa może takie coś tu oferować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj roberto :) nie przejmuj sie durnymi gadkami.. wklejaj kwiatki.. serduszka przebite strzala.. pisz co chcesz i dziel sie z nami muzyka duszy. xx hej komplemenciarzu :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem humoru, ale naprawdę można tu boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrywaj więc ;) Każda uśmiechnięta morda sprawia nam przyjemność :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w dalszym ciagu nie masz humoru.. to sie czuje. bokow tu tez nie zrywasz.. lepiej idz na spacer. dobrze ci zrobi... komplemenciarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę zrywał ubrań po tych smutnych waszych wypocinach. Piejecie tu jak kuro-koguty i tylko wy wierzycie w te swoje brednie i "szałową" muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak :O Przed Tobą Frido nic się nie ukryje ;) Lubię Cię 🌻 Miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Nie zrywaj ubrań. Usiądź wygodnie, a my się postaramy, żeby Ci było przyjemnie. Nadzwyczaj. Pasi ? :P Dziewczyny :) Powiedzcie mi skąd w taki piękny słoneczny piątek, wziął się maruda na temacie ? Gościu drogi :) jesteśmy w przestrzeni publicznej. Każdy robi to na co ma ochotę. Repertuar Ci się nie podoba ? Zmień stację, albo wrzuć monetę i wybierz coś, co Tobie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Tylko stara prukwa coś takiego może tu oferować .... Masz rację przyjacielu. Cała rzecz ma jednak inne sedno. Tutaj nikt nikomu nic nie oferuje :P Gimnazjum ma dzisiaj jakąś przerwę ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo sie ciesze. zaraz narysuje odpowiedni dyplom uznania ;) mmmmm.. jednak nie narysuje, bo nie umiem tu rysowac. proponuje, abys go sobie wyobrazil.. dyplom za jedyna rzecz ktora umiesz robic .. podobno szybko ;) zakrece wieczorowo.. oczywiscie losowo, bo inaczej nie potrafie https://www.youtube.com/watch?v=AE-zguy-mzk dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Spokojnej nocy :) Dokładam Korteza https://youtu.be/mgWGR-g9mFQ Tego wyżej nie komentuję nawet. Jak bardzo trzeba być znudzonym, żeby robić takie rzeczy ? Nie chcę wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez pozdrowie ;) w nadzieji ze ten wozek bedzie jezdzil dlugo. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry perypetie mobline ;) dziekuje panom za doenergetyzowanie naszej perypetii ;) aby tradycji stalo sie zadosc.. zakrece yt.. dzisiaj "deszcz" https://www.youtube.com/watch?v=Bge4RbMwhx8 nie wiem jak u was.. u mnie, nie az tak jak w piosence.. ale deszczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepiekny sloneczny dzien i zapowiada sie romantyczny zachod slonca na tle blekitu morskiej irlandzkiej toni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz szczescie... chyba musze sobie taki zachod sama dorobic, bo niestety u mnie nie ma ani romantycznego zachodu... ani blekitu toni. szaro, buro, zimno i ponuro... o jest.. co prawda ostatni, ale to chyba nie ma wiekszego znaczenia ;) https://www.youtube.com/watch?v=wDU8kMPlkAU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie ma skoro pogoda ma na nas najwiekszy wpływ hihi teraz wiem skad nastój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Kurde no :O Romantyczny zachód irlandzkiego słońca, a ja sterczę przy desce do prasowania ? Chyba niepotrzebnie tu wchodziłam ;) Czuję, że też mi się nastrój zdecydowanie zepsuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A tak całkiem poważnie, to na Polsacie właśnie zaczęła się Epoka Lodowcowa :D Gdyby ktoś reflektował na bajkowy wieczór ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziecko.. 👄 nawet polsatu nie mam.. ale co tam. przeciez pamietam jak sie wtedy zylo, wiec po co mi jakis tam film ;) kredkowski, ty dzisiaj przechodzisz samego siebie.. uwazaj, zebys nie odszedl za daleko od wlasnego cienia :P ... ciekawe skad wiesz jaki mam humor? pobierales nauki u wroza macieja? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam 👄 Rozwiązałam zagadkę Kredkowej aktywności ;) Jutro przetestuję i zobaczymy, czy na mnie też tak podziała ;) Drżyjcie narody. :D Idę napisać zaległe maile, bo już mnie Słodka pochowała chyba :( https://youtu.be/p9yivMbCqTs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida piszesz jakbys dostała wywózke 25 lat w kamieniołomach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×