Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

Gość niestała      czytaczka
Jacuś ? Ale, że co ? Nie podoba Ci się kawałek, czy jesteś przeciwnikiem wklejania linków z YT, bo Ci słoń na ucho nadepnął, a słów i tak nie słuchasz, bo po co ? ;) :P Dobry wieczór się mówi. ;) https://youtu.be/6NXnxTNIWkc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiłem,ale po raz 10001 słuchać? to radio se włącze jak wiedz co to jest taki wynalazek babciny:)....wklejanie troche mnie w*****a ,ale nie musze przeciez zwracac na to ueagi tak samo jak na nie których ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No właśnie... I na kim ja mam zęby poostrzyć ? Wszyscy przede mną uciekają ? :( Ok. Przetrwam do północy, co by tradycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
O ooo a już myślałam, że zwiałeś :D Bardzo mądra postawa. Żyj i daj żyć innym. Też staram się stosować na co dzień. Coś co mnie kręci, nie koniecznie musi się podobać sąsiadowi, dlatego tak ważna jest tolerancja, o której piszesz. ;) Zatem nie zwracaj uwagi na te linki, bo ja mam takie zboczenie, że wklejam co mi tam w tle leci. :O ;) Tego się nie leczy. Serio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejaj,wklejaj Nie poznam cie w sukience,ale w muzyce w tle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie poznam Cię w sukience ? A dlaczego nie ? ;) https://youtu.be/JRMOMjCoR58 A co Ty tu robisz dzisiaj ? Zabijasz czas, czy spać nie możesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabijam Siebie nie śpiąc....mam czas do Poniedziałku,wiec jestem......Dzień Dobry Niedziela....wole poznawać po oczach nie po fatałaszkach.....takie zboczenie i tego sie nie leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zabijasz siebie ? Ja też, chociaż obiecuję sobie co rano solennie, że dzisiaj będzie nowy dzień i już będę mądrzejsza ;) E tam. Pierniczenie kotka za pomocą młotka. Głupi się rodzimy i nie mądrzejsi umieramy. To co porobimy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyje i jade pod górke i tak ma być bo lubie zołzy.....z górki bede miał za 12 lat na emeryturze....chyba dotrwam!Co robimy? na seks liczyc nie moge na czytanie z oczu też,wiec słuchamy muzyki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś w Humorze to dobrze.....tak mam byc zycie jest krotkie i jedno a kochanki są dwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jacek ? My się ewidentnie nie zgrywamy. :) Seks ? Wirtualny ze mną ? Faktycznie marne szanse, bo mnie to nie kręci niestety :( Lubię czuć dotyk i zapach i smak i wyobraźni mi nie starcza na takie wirtualne bzykanie niestety. Nie gniewasz się, co ? ;) Idę, bo jestem kierowcą jutro i wstaję za ... pięć godzin :O I o tym właśnie myślałam, pisząc o zabijaniu siebie. Mądry człowiek już od kilku godzin leżałby w łóżku. Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez napisałem,ze poznaje patrzac w oczy....wiec o co chodzi.....spij dobrze i uwazaj na siebie Abym w tv Ciebie nie oglądał jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zerkam jak tam parapetum trombile dziala;) pozdrawiam tych co dopiero wstaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Parapetum działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Coś dla zajadłego gościa, który żywi do mnie tyle gorących uczuć i nie potrafi sobie z nimi poradzić. Pomogłabym gdybym wiedziała, że zasłużyłam. :P https://youtu.be/JeDOLMPuP0o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nareszcie tu doszlam ;) perypetie mobilne wystapily.. ale juz moge przysiasc na chwilke.. parapetum jak widze ma sie dobrze :) dziecko 👄 wielkie dzieki za pilnowanie biznesu muzycznego. ja sie na tym nie znam.. a podobno samo z siebie ma sie krecic, naszymi pomyslami.. zeby nie bylo za prosto ;) najprosciej jest, jak jest troche krzywo... i wlasnie tak trzymajmy :classic_cool: co to za zajadly gosc? i dlaczego ja o nim nic nie wiem? :P .. a moze to jacenty sie podszywa?.. przy nastepnym wyroku, wezme go ze soba do kamieniolomow. przynajmniej bedzie mial kto za mnie kamienie dzwigac :P nie wkreca sie ten link.. znalazlam inny :).. dawno nie sluchalam pani ewy, pewnie dlatego, ze jestem nagminnie poparzona kawa ;)https://www.youtube.com/watch?v=4e8FnobescA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida mentorko moja:)jestem orginalny lecz nie wyjątkowy więc daleko mi do goscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Mam 👄 Jacenty :) Dobrze Was widzieć :) Nie mam cierpliwości dzisiaj do pisania z gośćmi. Zajrzałam, żeby się wypstrykać i chyba się wypstrykałam. To minie. Po prostu czasami mnie krew zalewa na tę k***wską podłość, która tu tak cieszy niektórych. Ament. Już nic nie piszę. Wiem, że Kafe to kafe, ale musiałam sobie ulżyć. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacenty, nie rozpedzaj sie.. to, ze kiedys pokazalam jak prawidlowo przenosi sie kamienie, to nie znaczy ze jestem twoja mentorka.. nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ale to ja ciagle laduje w zagranicznym kamieniolomie ;) .. a ty sobie na wolnosci hulasz. to nie jest sprawiedliwe.. facet potrafi udzwignac wiecej 😴 dziecko 👄 ulzyj sobie.. niestety. czasem mi nerwy puszczaja i robie to samo.. wiec rozumiem. moze byc ament.. tylko sie nie denerwuj. to tylko ludzie.. ulomni jak my sami.. no, czasem moze troche bardziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×