Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość frida6

Perpetuum mobile

Polecane posty

przed chwila tego sluchalam :D jacenty, wez sie ogarnij i mow o co chodzi.. czy tez lezy.. bo mam problemy z odszyfrowaniem. enigma chwilowo w naprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A wiesz, że to nie jest głupi pomysł ? To jest nawet bardzo dobry pomysł.Chyba zaczynam dojrzewać do tego, żeby rozejrzeć się za kimś, kto by reflektował, zanim nie będzie już na co reflektować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mam sie ogarnąć nie rozumiąc siebie....ale ok bede pisał prosto z mostu i na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free :) Wiem, że jesteśmy tylko ludźmi. Wszyscy, ale czasami tak mnie wkurwiają, że nie daj boże, zatłukłaby, polnym kamieniem i wrzuciła do rowu :P Na szczęście przez monitor nie sięgam i tym sposobem nadal chodzę na wolności. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jak mam się ogarnąć nie rozumiejąc siebie ? Jezu, ale mną nie jesteś ? Od jakiegoś czasu mam podobne spostrzeżenia. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mam podobnie :D .. jesli mnie w naturze wezmie, to sobie tlumacze.. nie. rece przy sobie. swinie zabijesz, za czlowieka pojdziesz siedziec.. wypusc jezor na wolnosc i daj czadu.. i tez sobie ulze :D nie powiem. robi lepiej niz kopanie pralki ;) a poza tym, jestem nie jarzaca.. i nie mam pojecia o czym z jacentym rozmawiacie. to znaczy wiem. napewno nie o kamieniolomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Free w realu takie sytuacje mi się nie zdarzają. :) Jacenty ? Kozetka u Mam ? Bardzo chętnie. :) Potrzebuję dzisiaj kogoś kto mnie ogarnie. Ja leżę z lewej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida syzyfowe prace z Tobą są....nigdy szczytu Twojego nie osiągne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Na boku ? To ja też. :) A mogę się przytulić ? Tak na chwilę i zaraz sobie idę. I nie czuj się wykorzystany. Albo czuj. Odwdzięczę się kiedyś :) Free i co z tą terapią ? Podejmujesz się ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.. dlatego chcesz zejsc do poziomu? dlaczego nie.. polozmy sie na kozetce :P zajmiemy sie jakas poztywna robota.. omieciemy wzrokiem sufit.. albo opowiem wam jakas smieszna historyjke autobiograficzna :P od razu humor wam wroci na wlasciwe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie leżeć z kobietą zwłaszcza niestałą...może postoje i poczochram po włosach jak Frida pozwoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak ja dawno nie sufitowałem....a z kobietą to nigdy wzrok ucieka w inne rejony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Czyli z przytulania nici ? :( No ok, to ja poleżę, Jacenty poczochra maminą fryzurę ;) i poproszę o jakąś pikantną historię z morałem ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
No jak nie wystarczy ? Wystarczy, ale skoro Misio nie może ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez on chce ciebie czochrac :P .. oj.. chyba nie dojdziemy dzisiaj do ladu.. bo sklad jest trzyosobowy i jak widac od razu zaczynaja byc problemy. kto z ktorej strony lezy. kto sufitowal, kto nie. gdzie oczy wsadzic, a jesli nie, to co z nimi zrobic.. dlatego zawsze twierdzilam, ze wiecej niz dwoje w jednym lozku powoduje jedynie zbyteczne zamieszanie :P tak moi drodzy.. w zwiazku ze zwiazkiem.. ide spac :) sprawe kozetki zostawimy na inny dzien ;) dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nie mam. :( To jest pacynka. Owieczka o imieniu Henry ;) Bardzo niewymagająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida z Tobą w łóżku to szczyt marzeń i niech tak zostanie dla dobra narodu i naszego...śpij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Oj mam :) Jak możesz iść spać, kiedy tu ludzie w potrzebie na Ciebie liczą :) I co my mamy teraz zrobić ? :( Spokojnej nocy :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jacuś ? Zostaliśmy sami. :) Boisz się ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pacynka to lepsze niz pajac....mogło być gorzej,a ja nie potrafie tylko sie tulic bo nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez cos..... patriota sie odezwal 😴 za kare nie powiem dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Bardzo trafna uwaga. :) A pacynkę mam poważnie. Gdzieś się plącze zawsze po łóżku w oczekiwaniu na siostrzeńca, który ją uwielbia. Nie potrafisz ? Ja chyba też bym nie dała rady, dlatego może nie prowokujmy sytuacji, które mogłyby się nam odbić czkawką ;) Nawet jeśli nikt nie widzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×