Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAntek_28

Kurs fryzjerski barber

Polecane posty

Gość AAntek_28

Cześć, chcę zrobić sobie kurs fryzjerski z barbera. Nie ma zbyt wielu szkoleń w Polsce. Zastanawiam się między Berendowicz i Kublin a Hairxtend. Tylko tyle udało mi się znaleźć. Był ktoś z Was może u nich na szkoleniu? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania. Najlepiej gdybyście polecili jakieś szkolenie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w hairxtend i ogólnie polecam, przez cały dzień zajęcia na modelach. Pod koniec dnia ręce mi "odpadły", czas wykorzystany maksymalnie. Duży plus również za dobrego edukatora i lokalizacje. O berendowicz nie wiem, ale z tego co słyszałem od znajomych to podobno też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod osobą wyżej. Polecam kurs w hairxtend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaki2
Też brałam kursy u HairXtend i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo strzygłam na żywych modelach. Szkoleniowcy właściwie przygotowują kursanta, także polecam ich szkolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 50h kurs – Groomer (fryzjer zwierząt) ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat chodze do tego samego fryzjera, neizmiennie jakosciowa jest genialnie. A co najwaznijesze widac ze fryzjerki z salonu do ktorego chodze - Galeria Fryzur w Poznaniu - nabywaja stale nowe umiejetnosci, Pani Iza pewnie wysyla je na kursy i szkolenia i sama chyba tez chodzi bo dyplomow na scianie jest tysiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych . U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre szkolenie na barbera prowadzi Kamil Ifkowicz. Mój chłopak u niego zrobił kurs i jest bardzo zadowolony. Miły i fajny chłopak z odpowiednim podejściem do kursanta. Ma wiedzę i doświadczenie oraz potrafi nauczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×