Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AAntek_28

Kurs fryzjerski barber

Polecane posty

Gość AAntek_28

Cześć, chcę zrobić sobie kurs fryzjerski z barbera. Nie ma zbyt wielu szkoleń w Polsce. Zastanawiam się między Berendowicz i Kublin a Hairxtend. Tylko tyle udało mi się znaleźć. Był ktoś z Was może u nich na szkoleniu? Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do pytania. Najlepiej gdybyście polecili jakieś szkolenie w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem w hairxtend i ogólnie polecam, przez cały dzień zajęcia na modelach. Pod koniec dnia ręce mi "odpadły", czas wykorzystany maksymalnie. Duży plus również za dobrego edukatora i lokalizacje. O berendowicz nie wiem, ale z tego co słyszałem od znajomych to podobno też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod osobą wyżej. Polecam kurs w hairxtend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaki2
Też brałam kursy u HairXtend i jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo strzygłam na żywych modelach. Szkoleniowcy właściwie przygotowują kursanta, także polecam ich szkolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na 50h kurs – Groomer (fryzjer zwierząt) ! Kurs kończy się certyfikatem oraz zaświadczeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Miejsce zapisu: Katowice Plac Szewczyka 1, tel. 728-930-451, 882-178-310.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat chodze do tego samego fryzjera, neizmiennie jakosciowa jest genialnie. A co najwaznijesze widac ze fryzjerki z salonu do ktorego chodze - Galeria Fryzur w Poznaniu - nabywaja stale nowe umiejetnosci, Pani Iza pewnie wysyla je na kursy i szkolenia i sama chyba tez chodzi bo dyplomow na scianie jest tysiace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawej pracy ? Pomysłu na biznes? Chcesz rozwiną swoje zainteresowania i pasje? Polecamy kwalifikacyjne kursy zawodowe - gdzie możesz uzyskać cenne kwalifikacje zawodowe i dyplom technika w danym zawodzie. Do zapisu nie wymagamy wykształcenia średniego ani matury! Nauka w systemie zaocznym, plany dostosowane do osób pracujących - możesz pogodzić pracę i edukację! Polecamy: elektryka, logistyka, usługi fryzjerskie, kucharz, cukiernik, rolnik, fotograf, technik przemysłu mody itp. Rekrutacja trwa cały rok ! Przyjdź do naszego biura a dowiesz się więcej : NOVA Centrum Edukacyjne ul. Dworcowa 39/1, tel 883070678, 683070678, mail: @ lub zapisz się ON-LINE: www.nova.edu.pl Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOVA CE GLIWICE
Nie masz matury? Przerwałeś edukację i nie wiesz co dalej? U nas możesz zdobyć zawód technika już w rok! CZESNE i WPISOWE 0 zł. Polecamy kierunki: administracja, BHP, Florysta, informatyka, kosmetyka i wiele innych . U nas rekrutacja trwa cały czas. Rozpoczynasz w lutym lub wrześniu ! Zapisz się do NOVA Centrum Edukacyjne ul. Zwycięstwa 50/2, Gliwice, tel.: 794 400 162, mail: gliwice@nova.edu.pl lub zarejestruj się ON-LINE: www.nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre szkolenie na barbera prowadzi Kamil Ifkowicz. Mój chłopak u niego zrobił kurs i jest bardzo zadowolony. Miły i fajny chłopak z odpowiednim podejściem do kursanta. Ma wiedzę i doświadczenie oraz potrafi nauczać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×