Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy zaczelyscie myc dzieciom zęby?

Polecane posty

Gość gość

Moj synek ma 6 miesięcy i 3 zeby, ostatnio zaczal dostawac kaszke na noc i zastanawiam się kiedy jest odpowiedni moment, zeby zaczac mu myc zabki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś myc od 1zabka.najpierw przegotowana woda z rumiankiem potem kup specjalna pastę i szczoteczkę dla niemowląt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem tzn kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 8 zębów i rosna mu kolejne nawet nie ma mowy żeby mu szczoteczke włożyć do buzi . .. krzyczy niesamowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1 zabka myje sie dziecku zeby, kup paste nenedent z nakładka silikonowa na swoj palec do mycia , albo paste elmex dla dzieci od 1 zabka do 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał chyba ze 3 tygodnie jak na noc zaczęłam mu przecierać dziąsła gazą. Teraz ma 3 lata i sam myje wieczorem ja po nim poprawiam. Al sam pamięta, ze po kąpieli myje się zęby. Rano tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas paranoja moj ma 8 zebow rok skonczony i dopiero mysle zaczac myc mu zabki :) ciekawe czy wasze matki albo babcie tez od pierwszego zabka myly i to pastami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Córka ma rok skończony, 8 zębów i myjemy Jej od 1 zęba ponieważ nie chcemy żeby potem miała problemy z uzębieniem narazie myjemy szczoteczką z samą wodą, dentysta stwierdził że to narazie wystarczy u tak małego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 13 09 no właśnie, moja matka nie dbała o moje zęby od dzieciństwa, dentystę to ja widziałam jak ze szkoły trzeba bylo isc cala klasa, wiec nie porównuj wychowywania dzieci obecnie a za komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1. zęba teraz ma wszystkie poza 5-tkami i myjemy zęby 2 razy dziennie - raz myje sam (bardziej to wygląda na gryzienie szczoteczki i wysysanie pasty ale co tam ;) ) a wieczorem my mu myjemy dokładniej. Czasami przecieram też mu zęby w ciągu dnia palcem z pieluszką tetrową coby osad zdrapać ;) a jak słyszy piosenkę 'szczotka, pasta' to leci i się domaga szczoteczki bo mu od początku śpiewaliśmy tą piosenkę przy myciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×