Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Skalar z Łap czy warto ich wziąć na wesele?

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Zastanawiam się nad zespołem na wesele i myślałem o Skalar z Łap. Czy ktoś był na weselu gdzie oni grali lub słyszeliście jakieś opinie o nich? tutaj strona internetowa: http://zespolskalar.org/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś na weselu gdzie oni grali?? Możesz napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj że na tym forum grasuje sporo dj i obsmarowuje dookoła wszystkich a to z braku zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół sympatyczny z fajnym repertuarem. Duży plus za krótkie przerwy. Co do picia to się nie wypowiem bo wódki dla kapeli i obsługi nie stawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mylcie zespołów. Skalar, Scalar, i Skalars to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE dla zespołu Skalar z Łap! Najgorszy zespół, jaki widziałam i słyszałam, niestety na własnym weselu.... Zespół nie jest gościem,  więc powinien grać, śpiewać, a nie czuć się lepiej niż zaproszone osoby. Panowie urządzili sobie imprezę, pili, mimo iż kilka razy byli upominani, że są w pracy, mają wywiązać się ze swoich obowiązków. Ogólnie zespół należy omijać "szerokim łukiem", zero profesjonalizmu i odpowiedzialności. Myślę, że gadki typu pisze to konkurencja są bez sensu, gdyż ten zespół na moim weselu zachował się bardzo źle i bardzo żałuję, że nie wybrałam innego. Piszę ten komentarz, by przestrzec potencjalnych zainteresowanych przed tego typu błędem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×