Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Monika Z Cisy

Naturalny spalacz tłuszczu. Jakie znacie ?

Polecane posty

Gość gość
Naturalny i najzdrowszy to masaż i seks. Oprócz tego że rozluźnia, odstresowuje i poprawia humor to pobudza mózg do wydzielania dużej ilości hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalny i najzdrowszy to masaż i seks. Oprócz tego że rozluźnia, odstresowuje i poprawia humor to pobudza mózg do wydzielania dużej ilości hormonów szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków na odchudzanie jakie są dostępne na odchudzanie. Zastosowanie Foreverslimu zasugerowała mi koleżanka. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. 3 miesiące czasu i nie ma śladu po otyłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się udało z Foreverslimem schudnąć.Ale obawa przed tym że znowu przytyję zmobilizowała mnie do tego że nadal jeżdżę na rowerze.Co drugi dzień niezależnie od pogody staram się przejechać 5 kg.Polubiłam ten wysiłek po nim czuję się o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na znane i bardzo skuteczne tabletki Slimunox.W moim przypadku spadek wagi to 10 kg ale pewnie było by znacznie więcej gdybym stosowała się do wszystkich zasad kuracji.Ale dla mnie to i tak dużo biorąc pod uwagę że łykałam tylko tabletki i nie robiłam nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Organizmy są różne. Nieraz dany suplement jest dla kogoś skuteczny, innym razem nie. Ze wszystkich na rynku najbardziej zauważyłam że działa figurena. Sama stosuje i również sobie chwalę. 7kg w miesiąc przy opdowiedniej diecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicolla

U mnie Slimunox zadziałał równie szybko i skutecznie .Szybko poradził sobie z nadmiarem kilogramów które zostały mi po ciąży.Teraz znowu mogę się cieszyć z zgrabnej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serab

odkąd stosuje slimcea waga spada mi dużo bardziej niż na samej diecie. Polecam ten środek jeśli macie zaburzoną przemianę materii czy problem z głodem na diecie. Generalnie bardzo dobry produkt ten suplement slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGIcc

Każdy spalacz jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Moim zdaniem Slimunox to jedne z najlepszych tabletej jakie są doswtępne w Polsce. Oczywiście chodzi mi o tabletki wspomagajace odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
Dnia 31.03.2019 o 12:51, Gość Agata napisał:

Moim zdaniem Slimunox to jedne z najlepszych tabletej jakie są doswtępne w Polsce. Oczywiście chodzi mi o tabletki wspomagajace odchudzanie.

Całkowicie się zgadzam z Agatą. Sama też stosowałam te tabletki i w końcu pozbyłam się zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frania

Zgodze się z opiniami wyżej, Slimunox to najlepszy preparat na odchudzanie jaki chyba powstał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy , sprawdzony i przede wszystkim bezpieczny spalacz tłuszczu to dobrze dobrana dieta oraz trening !!!:D Niestety teraz coraz częściej ludzie kupują tego typu rzeczy i mają nadzieje że pobiegają 10 minut ubrani dosłownie jak na 20 stopniowy mróz i mają nadzieje że schudną w pare dni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka2p

Jabłkowy naturalny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 15 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jojo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ok44

Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkaaa

Dobra rada MŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebia6

o fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolka87

Kawa ? czarna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaK75

Dobre są kiszonki zaraz cię odchudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×