Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Monika Z Cisy

Naturalny spalacz tłuszczu. Jakie znacie ?

Polecane posty

Gość Radek o.

Naturalne to pieprz oraz chili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ros

Ocet jablkowy, woda z cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola Skalska

- Dieta norweska, zwana też kopenhaską pozwala na szybki spadek masy ciała. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina

Bez stanika latem na pewno wygodniej i zdrowiej. Nic nie ciśnie, nie ciągnie,nie ociera a skóra oddycha. Tak samo jak nagie opalanie i pływanie na plaży naturystów sprawia dużo radości. Dodatkowo całe ciało można śliczne opalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwka79

Podstawą szczupłej sylwetki jest odpowiednio zbilansowana i indywidualnie dopasowana dieta, a także trwała zmiana nawyków żywieniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALdona KOlska

Nawet najbardziej skuteczne produkty wymagają stosowania diety o odpowiedniej kaloryczności oraz proporcji białek, węglowodanów i tłuszczów. Niezbędna jest także regularna aktywność fizyczna 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenorosl

Niektórzy szczęściarze jedzą, na co tylko mają ochotę i nie tyją. Dlaczego? Bo ich metabolizm działa sprawniej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

Cynamon to naturalny spalacz tłuszczu, który tak jak imbir należy do termogeników, czyli substancji przyspieszających przemianę materii. Cynamon ma także inną ważną właściwość - reguluje poziom insuliny we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Jakich efektów można się spodziewać po spalaczach tłuszczu? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni8

Spalania tluszczu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loko32

woow 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derko

Działają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ćwiczenia i dieta! to jedyny naturalny i bezipieczny spalacz tłuszczu! Jedyne co robie dodatkowo to endermolgie żeby się troche bardziej ujędrnić. Polecam w Estetice na sławkowskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek
18 godzin temu, Gość Derko napisał:

Działają?

Ja miałem w fit2be jak się odchudzałem coś takiego co oprócz tego że przyśpieszało mi to chudnięcie to hamowało apetyt zobacz sobie w sklepie ich fit2be.pl/sklep,produkt,slim-formula a oprócz tego przyprawy stosowałem np.chilli, imbir, cynamon.Tylko pamiętaj to są dodatki i jak nie masz dobrze ułożonej diety i treningu to cudów się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz

i po co przepłacać jak można schudnąć normalnie

mniej jeść i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł

Otyłość brzuszna częściej występuje u kobiet, które w sytuacjach stresowych sięgają po niezdrowe przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agate342

Wiele szukałam i dużo razy się zraziłam. Odkąd stosuje figurena problem nadwagi zanika w znacznym stopniu. Polecam figurena koleżankom które szukają jakiegoś środka a nie wiedzą na co się zdecydować. Ja jestem już trochę doświadczona w tej kwestii. figurena to na prawdę dobry wybór. Można schudnąć kilkanaście kilogramów przez pełny okres kuracji 3 miesięcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Z tych naturalnych i przyjemnych to masaż, seks i mizianie. 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam tabletek "na odchudzanie", które odchudzały tylko portfel. Od pewnego czasu zaczęłam się interesować naturalnymi sposobami wspomagającymi metabolizm. I tak trafiłam na aloes. Od kwietnia co rano piję na czczo miąższ aloesowy. Usprawnia od pracę organizmu, oczyszcza i odżywia organizm. Przyspiesza metabolizm. Dodatkowo reguluje poziom cukru we krwi i nie ma się ochoty podjadać. Od kwietnia straciłam 7 kg, waga powoli ale spada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

większość środków na odchudzania działa na naturalnych składnikach nie wszystko co jest w plastiku musi być sztuczne

 

Edytowano przez jagget

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

feina albo ostre rzeczy, tabsami się nie truj szkoda zdrowia, ew. jakieś zioła przeczyszczające żeby poprawic prace jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jadwina napisał:

feina albo ostre rzeczy, tabsami się nie truj szkoda zdrowia, ew. jakieś zioła przeczyszczające żeby poprawic prace jelit

kurde ucięło *kofeina miałam pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie produkty naturalne wyżej wymienione jak najbardziej polecam. Aby efekt odchudzania spotęgować warto dołożyć trochę ruchu i saunę, która skutecznie spala tłuszcz. Do tej pory korzystałam z publicznych , ale niedawno znalazłam w necie producenta sauna pod wymiar Infraline i jestem na etapie montażu własnej fińskiej sauny pod schodami. Pieniądze nie wyszły jakieś duże , a prywatna sauna daje ogromny komfort. Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×