Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój facet wypija prawie codziennie wieczorem 200 ml wódki.

Polecane posty

Gość gość

nigdy go nie widziałam pijanego. nawet na weselach czy imprezach pije z umiarem. mówi, że go to relaksuje i że taka ilość alkoholu nie jest szkodliwa, a nawet służy zdrowiu. jest bardzo rozsądnym, inteligentnym człowiekiem, nigdy nie podnosi głosu, świetnie sobie radzi w stresujących sytuacjach, ale to picie... no właśnie, co o tym myśleć? rozmawiałam z lekarzem i powiedział, że to choroba alkoholowa i powinnam go nakłonić, żeby się leczył, ale jak? i czy to w ogóle ma sens? no bo niby codziennie rano zostaje pusta buteleczka i jakoś mnie to razi, ale z drugiej strony nie widzę żadnych objawów nałogu, poza tym, że jednak wiem, że to jest picie...ale też zdarza się, że nie pije tydzień i nic się nie dzieje, jest zupełnie taki sam. co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu ze ci to przeszkadza i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO właśnie tak
200 ml to 2 porządne drinki hmmm , to nie tak duzo....właściwie ... A on to pije sec czy koktajle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
raczej dużo , bo robi to codziennie , a to juz alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 ml to szklanka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
picie wiecej niz 1 piwa dziennie prowadzi do alkoholizmu 200 ml wodki to tyle samo co 3 piwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholik jak nic,to jest sporo nawet jak na faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apacz

Ja piję 6-7 litrów miesięcznie czyli podobnie jak ten Pan.Robię rano 10km na rowerze i 200-250 pompek i 200 brzuchów.Nic mnie nie boli i czuję się świetnie.Nie jem fast i nie oglądam tv.Myślę,że to lepsze niż siedzenie na kanapie .Robię tak od ponad 15 lat.Cukier w normie ,ciśnienie podwyższone.Nigdy nie mam kaca.15 jajek na tydzień.1 kilo papryki.7 cytryn..Zero agresji.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×