Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parzonamocna

Miałyście jakieś nietypowe objawy w ciąży ?

Polecane posty

Hejj :) Jakie miałyście objawy w ciąży? Może jakieś nietypowe? Na samym początku, i później? A może zanim dowiedziałyście się o ciąży, zauważyłyście coś dziwnego ? :) Opowiadajcie swoje historie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbrew pozorm czasami jst tak, ze brak objawow jest najlepszym objawem. Nie ma co doszukiwac sie na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie brak objawow to dobry znak, ja na 5 dni przed okresem zrobilam test tak z przysłowiowej d**y, i blada slabowidoczna kreska a z dnia na dzien coraz mocniejsza, i teraz jestem juz prawie druga noga w 7 tygodniu a w srode pierwsze usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie brak objawow to dobry znak, ja na 5 dni przed okresem zrobilam test tak z przysłowiowej d**y, i blada slabowidoczna kreska a z dnia na dzien coraz mocniejsza, i teraz jestem juz prawie druga noga w 7 tygodniu a w srode pierwsze usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam na początku nietypowy objaw ; a mianowicie sliny zbieralo mi się dużo w ustach, coś takiego jak slinotok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takk , słyszałam o tym slinotoku właśnie. :) eee tam, ja się nic nie doszukuję, tak po prostu pytam z ciekawości. Bo ja już trzecia ciąża i szczerze nic a nic się nie domyślałam, dopóki @ się nie zaczęła spóźniać ;p A nieraz na forach dziewczyny piszą, że od razu coś czuły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wróg fast foodow i ogólnie jedzenia na mieście dostałam zachcianki na hamburgera. Mąż przywiozł mi go razem z testem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ja miałam takie różne nietypowe zachowania, ale dopiero później, pierwsze co to odrzuciło mnie od kawy, dwa tygodnie po spodziewanej @ . Poza tym mnie na przykład strasznie swędziała skóra , szczególnie dłonie i stopy. No i w pierwszych tygodniach nawet jak źle się czułam, to i tak miałam tak wilczy apetyt, że pół godziny po zjedzeniu czegoś już burczało mi w brzuchu i musiałam znów coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciazy zupelnie nic. Po 5 dniach spozniajacego sie okresu zrobilam test i dwie grube krechy. W drugiej ciazy zastanowilo mnie czemu jestem taka rozdrazniona i wyzywam sie na wszystkich. Do tego tylko mi smierdziala klimatyzacja w pracy jakims grzybem i stechlizna. I jak jadlam obiad to mialam metaliczny posmak w buzi,co podobno tez moze byc objawem. No i te cycki... Rozmiar xxxxxl. Dwa dni przed @ wyszedl juz pozytywny test. Acha i plamienie implantacyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze ja z wyzej. Pytalas tez o oozniejsze objawy. W ciazy niby powinny byc zaparcia,a ja caly piwrwszy trymestr mialam zuupeeelnie odwrotnie. Do tego piekna cera <3 Ogrooooomne pragnienie - non stop bym pila wode. Jestem zmarzluchem,a w ciazy bylo mi strasznie goraco caly czas. Pierwsze kilka tygodni- silne skurcze jak na @,ale mocniejsze,az zginalo mnie wpol. Od polowy ciazy codziennie po kilkanascie razy wykrzywial mi sie brzuch,napinal sie,twardnial - wszedzie pisza,ze napinan powinno byc do 10 dziennie,a ja mialam ich nawet ze 20-30. Szyjka nigdy sie nie skrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja miałam 2 tyg po owulacji straszna ale to straszna biegunke:/ piłam wiec ciagle cole i jadłam węgiel. tak długo nie moglam zajść w ciaże że w ogóle nie myślałam o tym że w niej mogę wtedy być dziś rozpoczynam 8 miesiąc ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i jeszcze jeden objaw=ogólnie ćwiczyłam na siłowni i robiłam przysiady z obciązeniem od kilku lat (obciązenie tak ok 45-50 kg) i na samym poczatku ciąży bolało mnie biodro strasznie po każdym powtórzeniu-myślałam że kontuzja, okazało się inaczej:) ciąża donoszona ale przysiadów już nie kontynuowałam jak tylko dowiedzialam się o ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchrobaczkowy
Podczas pierwszej ciąży cierpiałam na strasznie uporczywy i wstydliwy problem, jakim są zaparcia. Czasami nie mogłam wypróżnić się przez kilka dni, co było męką. Na szczęście odkryłam http://www.stopzaparciom.pl/ i cudowne rozwiązanie jakim jest Dulcobis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie krew na chusteczce po czyszczeniu nosa.mialam bardzo przekrwiona sluzowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciagle chciałam jeść. szczególnie tonę mięsa choć wcześniej uszedł tylko kurczak. zanim wogóle pomyślałam o.ciąży (bo bralam tabletki anty) tonami jadlam tatar wołowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak nie miałam jakichkolwiek uciążliwych dla mam objawów od początku do końca ciążay, ot okres nie pojawił się w tym czasie co zawsze co do dnia - dzieki ci o teście w pierwszym miesiącu wiele dziewczyn tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

Byłam potwornie nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×