Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ilya1881

Jakie komplementy lubią kobiety najbardziej?

Polecane posty

Gość Ilya1881

Z jakiej kategorii - dotyczące wyglądu? Intelektu? Charakteru? Urody? Głosu? Umiejętności? I jakie inne? I czy w ogóle lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie chyba każdy komplement cieszy - choć nie zawsze chyba umiem to pokazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotyczący urody: "kobieto, ale masz przystojnego faceta". Dotyczący charakteru "Kobieto, fajny ten Twój facet". Dotyczący intelektu "Kobieto, Twój facet to magister!". Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tja, bo magister, to od razu inteligentny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam uwielbiam jak facet komplementuje moja pupę,ze fajna okrąglutka pupeczka i fajne cycuszki mam,i włosy mi urosły takie dlugie juz są i ogólnie ,ze uwielbia mój cięty języczek ,i tak dalej,i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od kobiety, jedna się rozpłynie, jak usłyszy, że ma śliczne usta, druga, że ma super głos, a jeszcze inna, że ma ciekawe słownictwo. Ale chyba każda będzie zadowolona słysząc np., że ma klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovechkin
moi zdaniem kobieta jednak najbardziej cieszy się z komplementów dotyczących urody. Dam taki przykład chodzi o moją koleżankę ze studiów jak mówisz jej ale ty jesteś inteligentna albo że jest super dziewczyna jak nam notatki pożyczy czy wytlumaczy jakieś zadanie to nic lekko się uśmiechnie. Ale jak jej mówimy razem z chłopakami o co to za super laska przed nami idzie to widać że cały dzień jest roześmiana i zawstydzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duriann
ja kiedyś powiedziałem kobiecie tak z 15- 20 lat starszej w klubie ale masz wielkie balony to się roześmiała i powiedziała dziękuje. Glupio mi było za to następnego dnia chociaż byłem lekko wstawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscyouwish
Jesteś jak światło w tunelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×