Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty na pielgrzymke

Polecane posty

Gość gość

Jakie polecacie buty dobre do chodzenia? bo po noszeniu tych Chińskich mam zaraz obtarte i bolą stopy. Chodzi mi o całe buty typu adidasy nie z sandałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecała jakieś marki ROCK albo RIEKER. Może nie są to najpiękniejsze buty na świecie , ale chyba najwygodniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam na pielgrzymke adidasy pumy o 1 rozmiar za duze ale bylam z nich bardzo zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest też problem bo nie mam za dużo kasy i nie wiem czy kupi jakieś w miarę wygodne buty tak w 100 zł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz kupić coś naprawdę wygodnego. I sensownej firmy. Zajrzyj sobie na Eobuwie na buty sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!!! Ja myślę że dla każdego co innego!!! Ja szłam w Pielgrzymce z Warszawy do Częstochowy 2014r w 6 miesiącu ciąży na przemian tenisówki, Klapeczki, i Japonki- sandały Wszystkie Chińskie. Ani jednego otarcia odciska purchla bąbla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedys szlam w trampkach i to odradzam. Najlepsze beda takie buty jak do biegania. Z dobrze wyprofilowana podeszwa. Zeby tez byly przewiewne. Ja bym sie przeszla do jakiegos outletu sportowego. Za 100 pewnie cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze zamszowe naturalne takie buty oddychają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BognaM
Polecam buty Merel, kupiłam w Decathlonie. Moje to były takie adidasy, niby do sportów wodnych. Przewiewne, można chodzić po wodzie, lekkie. Przeszłam miesięczne Camino bez żadnego bąbla, a zwykle mam odparzenia po chodzeniu po mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj mam do oddania za darmo zamszowe trzewiki sznurowane bardzo lekkie buty oddychające okrągłe noski nowe nie trafiony rozmiar przyślij maila wyślę fotki tatus505@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trekingowe mogą właśnie być ale też bardzo dobrze jest jeszcze iść sobie w adidasach takich firmowych. Wtedy się dobrze idzie i wtedy ta pielgrzymka szybciej mija, jeszcze jak się śpiewa z księdzem to jest o wiele lepiej. :) warto kupić jakieś najki albo adidas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na takie dłuższe trasy w butach ROCK - może nie najładniejsze , ale za to najwygodniejsze buty na Świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty powinny być takie, aby ich wytrzymałość nie skończyła się po pierwszych kilometrach marszu. Wbrew pozorom, dobre buty przetrwają pielgrzymkę i będą się nadawać do dalszego użytku, jak na przykład: http://www.okazje.info.pl/okazja/odziez-i-obuwie/new-balance-w373snb-buty-w373snb.html Wiadomo, na takie przedsięwzięcia trzeba się dobrze przygotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jakiejś dobrej firmy sobie kupić jakieś buty sportowe, czytaj adidasy. Ostatnio bardzo są popularne buty z firmy Nike. Na prawdę bardzo się w nich by wygodnie szło na pielgrzymce, która jest już tuż tuż..Jak tam u was przygotowania, wcześniej formę co do tego ćwiczyłyście :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i to będzie dobre ale dobrze jest nie kupować jakiś nowych butów tylko przede wszystkim wziąć jakies buty sprawdzone takie już rozchodzone. Według mnie trzeba wybrać takie jak np sandały jakieś albo coś w tym rodzaju na pewno to się może przydać i na pewno to może być dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup coś dobrej firmy. Nie ma sensu oszczędzać na tego typu butach - podobnie jak na butach dla listonosza:D Wiem, że świetnej jakości buty sportowe można znaleźć na Eobuwie. Może tam spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj koniecznie na http://eccoshop.pl - tam masz buty ecco w bardzo fajnych cenach. Mają buty nie tylko stricte sportowe, co bardzo wygodne, ale "klasyczne" z wyglądu. Na pewno wykorzystasz je jeszcze po powrocie do domu :) Sama od lat kupuję ich buty i wiem, że są bardzo wygodne, na pewno będziesz zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co Ci buty na pielgrzymkę, idź boso :D męczennicy się znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra1982a
Pielgrzymka to spory marsz jest... na pewno odradzam japonki i inne buty, które nie trzymają dobrze stopy i "kłapią" Najlepsze byłyby albo adidasy miękkie, ale za kostkę, albo na wypadek upału wygodne sandały jak z tych z http://www.citysport.com.pl/kategoria/buty/sandaly-damskie/ - tu akurat dla kobiety i na pewno nie te tańsze, bo pewnie nie przetrwają pół trasy. Ale tak od 200 pln w górę to juz na luzie. Ecco - marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć okiem na buty w sklepie Clarksonline.pl - buty clarks mają to do siebie, że są po prostu solidne i wygodne, a to podczas takiego długiego marszu bardzo ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sandały+skarpety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×