Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Buty na pielgrzymke

Polecane posty

Gość DonnaMadonna
bardzo fajne sportowe buciki kupowałam na stronie renee.pl I powiem Wam szczerze, że niby firmowe adidasy, a obtarły moje stopy tak, że nie mogłam ich zakładać przez następne 2 tygodnie. W dodatku moje stopy kompletnie nie oddychały. Po tym już się nauczyłam, że nie cena robi wygodę i kupiłam za niecałą stówkę taki http://www.renee.pl/obuwie_damskie/trampki_tenisowki/adidasy_laser_cutout_experiences_y621_bialy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile teraz kosztuje pielgrzymka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie buty powodują obtarcia i ból stóp. Chodziłam na pielgrzymki przez 10 tal, byłam tam też w slużbach medycznych i wiem, ze na obtarcia, pęcherze i odbicia ma się predyspozycje. żadne buty tego nie zmienią! Ja mam lekką nadwagę i zawsze w jakich butach bym nie była nigdy nawet jednego otarcia nie miałam, a koleżanka, szczuplutka zawsze miała nogi pokiereszowane od pęcherzy. Trzeba pamiętać, zeby na każdym postoju wietrzyć nogi i w trasie przynajmniej raz zmienic skarpetki na czyste. przesypuj stopy talkiem. Broń boże nie sluchaj zaczarowanych opowieści o skórkach od bananów czy pokrzywach w butach dla lepszego chodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mega wygodnego. Poszukaj w butach sportowych na Eobuwie:)) Myślę, że będzie coś godnego uwagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz wygodnech buto to zoabzc sobie na tej stronie ...www.gamis.com.pl ja mam kilka par butów z tej firmy ale to są takie bardziej eleganckie i są MEGAAA wygodne. Może bedą mieli tam takie ala na pielgrzymkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pielgrzymkę najlepsze buty jakie są to na pewno obuwie mocne, z grubszą cholewką i praktyczne, np. trapery. Sneakersy też są świetne, tyle, że lepsze są na cieplejsze dni i są lżejsze. Oba typy butów możesz sprawdzić w ZOiO ;-) https://zoio.pl/obuwie/kozaki-botki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim przypadku będą konieczne sprawdzone i dobre buty. Nie ma co ryzykować - kup w sprawdzonym miejscu. Ja mogę polecić : www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×