Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość onnna

Jestem kobietą i mam wytrysk. Jak się go pozbyć?

Polecane posty

Gość gość onnna

Kocham się ze swoim chłopakiem już rok, jest on moim pierwszym chłopakiem i to z nim miałam swój pierwszy raz (ja jestem jego pierwsza dziewczyna która ma wytrysk). Wstydzę się tego ze w trakcie stosunku potrafię mieć kilka razy wytrysk (choć nie jest on duży), głupio mi gdy za każdym razem gdy go ujeżdżam lub też gdy on dominuje ja albo jego "mocze" albo łóżko (czy inne rzeczy), nawet przy głupiej palcówce w jego wykonaniu potrafię mieć wytrysk i zdarzało się ze dosłownie tryskalam trochę jak facet (bo nie leci tak daleko), bardzo się tego wstydzę, chciałabym się tego pozbyć, czy jest jakiś sposób żeby ten wytrysk zniknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.Zrezygnuj z seksu.To tylko dla dorosłych rozrywka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lol :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wiele kobiet chciałoby coś takiego mieć. Przecież poza dyskomfortem to raczej przyjemne prawda?? Myślę , że musisz zaakceptować wrażliwość Twojego ciała i ten sposób odczuwania przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś marzeniem 90% facetów. Prawie każdy chciałby żeby jego kobieta była tak podniecona ze aż tryska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
No ale jest wstyd mi gdy będąc na górze mocze nagle jego brzuch i penisa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jemu to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo bierzesz to do siebie. Porozmawiaj z chłopakiem i zapytaj co on o tym myśli, a przekonasz się , że nie ma nic przeciwko temu. Musisz zaakceptować coś takiego ;) Tak jak kolega wyżej napisał wielu chciałoby coś takiego przeżywać , ze swoimi partnerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mmmm ja marze o tym zeby moja niunia tak tryskala wtedy spijalbym jej nektar z cipki godzinami... niestety ma tylko orgazm pochwowy i lechtaczkowy ale nie tryska nie wiem czy ja cos nie tak robie czy ona nie jest zdolna do wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
jak do tej pory nigdy się na to nie skarżył, ale nie wiem co on o tym myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już wiesz , że raczej go to nie odpycha, ale porozmawiaj z nim a on na pewno rozwieje Twoje obawy i sama to zaakceptujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się czego wstydzić, ciesz się tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
gdy pierwszy raz mi sie to zdarzyło to spytałam się go czy jego byłe miały wytrysk, on powiedział, że nie, potem zaczelam o tym czytac w necie i cieszyc sie ze nie jest tego tak duzo jak maja inne kobiety (bo tego moze byc tyle co przy normalnym oddawaniu moczu nawet) Ale dzis jak sie z nim spotkam to porozmawiaj z nim o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się czym wstydzić.. Powinnaś się cieszyć, nawet nie wiesz jak ja bardzo bym chciała mieć to co Ty masz :) po prostu to jest rewelacja..Chciałbym to przeżyć raz a dobrze, tak samo jak mój facet przeżywa wytrysk. Dar od niebios ja to tak zawsze nazywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
a wy byście sie nie wstydzili gdyby przy pieszczotach trysnęłybyście i zmoczyły rękę partnera? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie wstydziła. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
a co gorsza leci to czasem po moich warach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem kobietą z wytryskami. Kazdy facet z którym miałam przyjemnośc sie kochać był zachwycony. na początku nie powiem bardzo zaskoczony, a potem chciał więcej i więcej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga ja chciałbym , żeby moja połówka zgodziła się na próbę doprowadzenia jej do takiej przyjemności, ale nie ma szans. Nie tak dawno byłem blisko , bo kazała przestać bo się zsika . Niestety musiałem posłuchać i powiedziała , że tak nie chce. Ciesz się z takiej przyjemności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
Ja nie czuje tego kiedy to się dzieje, nie czuje tego ze "sikam" jedynie co to widzę to. No jak to zobaczyl to również był zdziwiony 2 razy, raz gdy to się zdarzyło w trakcie sstosunku, drugi gdy piescil mnie tam ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie myślę, że się z tym oswoisz . Już poczytałaś o tym i wiesz , że to raczej fajna rzecz. Ciesz się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam podobnie bylismy jedyni i pierwszymi dla siebie.Mialam bardzo obfite wytryski.Chlopka teraz jest mezem zaczynal od minetki i lubil spijac podczas jej robienia tryskalam kilka razy.Ja tez podczas lodzika mu polykam mamy smaczny nektar bo higiena intymna to podstawa.I zrobilismy tak ze w ciagu dnia mielismy nieraz piec lub wiecej razy seks przez dluzszy czas.Wtedy sie skonczyl u mnie ten wytrysk i zrobil sie normalny.Po porodzie przy ktorym byl moj maz to juz dlugo musi sie natrudzic by mnie doprowadzic do wytrysku.A wstydzic sie chlopaka to chore ja mam meza przy ginekologu i nie mamy zadnych tajemnic nawet widzi na fotelu gdy mnie bada ginekolog.Ale powinno sie uwazac z seksem ponad 5 razy dziennie bo moj chlopak nie mial czym tryskac po kilku dniach wiec robil kilka razy mi minetke i konczyl dopochwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale dzis jak sie z nim spotkam to porozmawiaj z nim o tym." Pierwszy i jak na razie jedyny błąd z Twojej strony, to brak rozmowy z nim. Seks to nie tabu, a problemy najczęściej biorą się z braku rozmowy z partnerem. Ciesz się seksem i rozmawiaj z nim o tym co Cię trapi, czego byś chciała, lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic piękniejszego niż doprowadzenie kobiety do wytrysku. Niestety nie wszystkie to mają. Tylko się cieszyć a nie wstydzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość onnna
Żeby i on myślał tak jak wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×