Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DEPILACJA LASEROWA. IPL czy HPL

Polecane posty

Gość gość

Witam, od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem domowego depilatora laserowego... no i tu jest problem, hpl czy ipl? Czy ktoś z Was stosował i mógłby mi doradzić? Wiem że ipl nie jest na stałe, ale jeżeli włosy odrastałyby raz na pół roku to dla mnie tragedii by nie było, ponieważ jest ponoć mniej bolesny od hpl. No i jeśli już to czy któraś z Was ma może depilator silk'n glide 150000 błysków? na jak długo wystarcza taka lampa i czy rzeczywiscie jest skuteczny? A jeśli chodzi o ipl ewentualnie to zastanawiam się nad remingtonem 6250. Prosze pomóżcie! Podzielcie się swoimi opiniami i doradźcie który lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie istotne gdzie chce sobie depilować włosy... istotne co jest skuteczne -.- Proszę o opinie a nie głupie odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domowe lasery do depilacji na dłuższą metę są nieskuteczne, są po prostu za słabe, żeby zniszczyć całkowicie mieszek włosa. Najlepszy rozwiązanie to zrobić depilację laserową w profesjonalnym salonie kosmetycznym, w którym mają najnowsze dostępny lasery http://www.wydepiluj.pl/ , teraz chyba najbardziej skuteczny jest laser vectus. Oczywiście potrzebne będzie kilka zabiegów i cenna jest nie mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej tę kasę przeznaczyć na zabiegi w dobrym gabinecie, jeśli jesteś z Warszawy to dobra jest klinika Elite na Złotej, sama robiłam tam depilację dwa lata temu, efekt do tej pory jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IPL nie usuwa cebulki włosa, lecz ją osłabia. Jeśli zabiegi będą regularnie przeprowadzane to cebulka stanie się po pewnym czasie tak słaba, że włos sam wypadnie. Bolesność użytkowania IPL jest kwestią bardzo indywidualną, zależną od progu bólu. Zazwyczaj jest to delikatne ukłucie. Oczywiście, można przeprowadzić depilację laserową u kosmetyczki, lecz na konretne partie. IPL daje możliwość redukcji owłosienia na powierzchni całego ciała. Nawet jeśli IPL ma 65000 błysków, taka ilość impulsów przy regularnych zabiegach powinna starczyć na ok 10 lat użytkowania. Zaletą IPL Remingtona 6250 jest uniwersalna końcówka do każdej partii ciała, z możliwością użycia przez kobiety jak I mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam depilacje laserową. Świetnie usuwa zbędne owłosienie na bardzo długi czas. Sama to robie co kilka miesięcy, najczęściej w http://lafayette.pl/strona2/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka1313
Witajcie kobietki usmiech.gif Jestem w trakcie zabiegów depilacji laserowej, i chciałam się pochwalić że jestem mega zadowolona juz po pierwszym zabiegu. Długo się zbierałam żeby pojść na depilację laserową, męczyłam się maszynkami, depilatorem smutas.gif Cieszę się że w mojej okolicy jest gabinet Laser DeLux, bo oni pracują na LIGHTSHEER™ a ten rodzaj lasera cieszy się dobrą opinią jeśli chodzi o skuteczność więc mogę liczyć na trwałe efekty. Odradzam IPL, zmarnowane pieniądze i czas, moja koleżanka tak się nabrała i mi odradziła, bo mówi, że efekt ma dopiero po LIGHTSHEER. Jeśli ktoś się ciągle zastanawia co zrobić, to ja zdecydowanie polecam. Sama żałuje, że nie poszłam wcześniej. Na pierwszą wizyte są zniżki z polecenia, więc jeśli ktoś chce skorzystać z 20% rabatu w Laser DeLux, to z miłą chęcią polecę. Chętnych proszę o kontakt migotka13@interia.pl. Niezdecydowanych również zapraszam, może warto wybrać się choć na pierwszy zabieg i samemu przekonać o efektach usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze swojej strony mogę polecić profesjonalną depilację laserową. Stosowałam http://www.royalbeautyclinic.pl/depilacja-laserowa Jestem naprawdę zadowolona i szczerze mówię, że nie warto, a nawet nie można samemu kombinować. W takim przypadku lepiej zadbać o bezpieczne i fachowe podejście. Efekty są naprawdę świetne, ale na to trzeba i trochę cierpliwości i trochę kasy. Ale coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamsza
Moim zdaniem najlepszym laserem jest Light Sheer Duet. Chodzę na ten laser do salonu Vici w Krakowie i jestem bardzo zadowolona, bo nic nie boli. Po pięciu zabiegach nie ma śladu po włoskach. Na dodatek mają różne fajne promocje, warto zajrzeć na ich stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba pytanie o to jaki depilator wybrać HPL czy IPL a nie miejsce na kryptoreklame salonów kosmetyczny si ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krateczka_karteczka
Ja wybrałam ipl i używam go samodzielnie w domu, nie oglądając się na salony i ich oferty. Mam Braun Silk-exepert IPL i jestem bardzo zadowolona z efektów - bezboleśnie, w 4 zabiegach usuwa włoski, jest ładny, elegancki i prosty w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiax82
Hej. Chciałabym zakupić sobie depilator laserowy do domciu. Znalazłam ciekawy produkt i nawet w przystępnej cenie. Chciałabym zaczerpnąć informacji, czy któraś z was miała z nim kontakt? Proszę o pomoc. http://nplink.net/45b9JDZM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasenio
Też myślałam o takiej domowej metodzie, ale słyszałam różne opinie, więc w końcu zdecydowałam się na serię zabiegów Epilfree http://epilfree.pl i powiem Ci, że to była bardzo dobra decyzja. Dawno nie było mi latem tak wygodnie i nie muszę się martwić goleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probos
mam pytanie, jeśli już bym się zdecydowała na taki domowy to na co powinnam zwracać uwagę? przeglądałam stronę sferisu i tam w opisach mają depilator laserowy/ świetlny a ceny od 200-1500 zł więc czym się kierować? i jak wygląda skuteczność takiego zabiegu na jasnej karnacji i blond włosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bardzo chciałam mieć własny ipl w domu :( Ceny w salonach to bankructwo :( Jestem brunetką o dość jasnej karnacji... ale jak czytam te opinie to nie chcę wywalać kasy w błoto wymarzony babyliss g935e nie ma opinii - tzn ma takie na zaówienie cukierkowe i kilka negatywnych. nie wiem też co myśleć o Remington IPL 6750 albo 6250 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _bea78_
Ja mam Remington IPL 6250. Ciemne, grubsze włosy rzeczywiście usuwa skutecznie (okolice bikini, pachy, pojedyncze włoski przy brodawkach piersiowych). Próbowałam wąsa (choć niby depilator nie jest do twarzy), cośtam usunął, ale odrastają. Przedramiona i łydki - troche usunał, na udach chyba wcale, wg mnie wszystkie odrosły. Na kolanach czy stopach też nie dał rady. Mam wrażenie że ta wieczna lampka nie jest jednak wieczna - podczas pierwszych zabiegów kiedy trafiałam w pieprzyka robił się czarny (przypalało go), teraz w ogóle tak nie reagują. Ostatnio strzelałam w jedno miejsce na przedramieniu kilka razy i nic nie usuwa. Mam raczej ciemne włosy na rękach/nogach, choć dość cienkie. Kilka zabiegów robiłam kiedyś w salonie - rzeczywiście moc jest nieporównywalna, ale strasznie drogo. Chyba kupię żarówkę i wymienię i spróbuję znów. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, zależy gdzie się trafi, niektóre miejsca są bardzo wrażliwe. Okienko jest dość małe, więc jeśli chcę się wydepilować większą powierzchnię to trwa to strasznie długo. Kolejny strzał można zrobić po trzech sekundach minimum od poprzedniego, co też też wydaje się wiecznością przy dużej powierzchni. Ogólnie spodziewałam się lepszych efektów, nie polecam w ogóle do jaśniejszych, słabszych włosków, do ciemnych grubszych ok. No i ta lampka - wg mnie się zużywa, dlatego tu trafiłam, szukając opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość098
Hejka,właściwie to na główne pytanie mogę odp. za jakiś czas,ponieważ od pół roku korzystam z ipl, ale już zakupiłam hpl(bo był w promocji na zakupach zagranicą).100 tyś impulsów niestety nie wydaje mi się dużą liczbą,gdyż jeśli masz długie nogi to depilacja trwa długo i tych błysków trochę potrzeba.Ogólnie jestem już zadowolona,bo włosków jest dużo mniej.Hpl tylko próbowałam jednorazowo czy wszystko jest oki i szczerze nie zauważyłam w odczuciu różnicy(może póżniej w skuteczności).Tyle mogę napisać na dzień dzisiejszy.Zyczę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie taka domowa depilacja trochę się mija z celem... Raz, że samo urządzenie jest drogie, ma mniejszą skuteczność niż salonowe i depilację wykonuje się za długo. Nie lepiej poświęcić pieniądze na depilację laserową w salonie? Idziesz do kogoś kto się na tym zna, a włosy usuwane są na zawsze... Ja robiłam w http://www.esteti-med.pl pachy i bikini i mam teraz święty spokój. W ogóle nie wyobrażam sobie samej sobie robić zabieg, zwłaszcza w okolicach bardziej wrażliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Gr
Hej Agnieszko, zabieg depilacji jest prosty tutaj masz filmik jak wygląda zabieg depilacji https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj też że cena zabiegu nie jest najważniejsza radzę dowiedzieć się trochę o różnicach między laserami Lightshher i Vectus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terra 333
Pomocy! Moja skóra na nogach wygląda okropnie. Zacięcia, czerwone krostki - i do tego blizny. Myślałam o depilacji laserowej, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Co myślicie o laserze Palomar Vectus, trochę o nim poczytałam http://depilacja-laserowa.torun.pl. Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 26
Najlepsza jest natrualna depilacja Od wielu lat stosuję depilację cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Na początku kupowałam gotową pastę, teraz robię ja sama. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 44
Polecam naturalne metody Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Do tej pory widzę same plusyNie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku kupowałam gotową pastę cukrową, teraz robię ja sama. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juta 21
Kuzynka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Teraz wszystkim poleca. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Bez bólu i podrażnień. To jest bardzo nowoczesny sprzęt. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 22
Za miesiąc kończę cykl depilacji. Jestem bardzo zaskoczona. Najistotniejszy był dla mnie godny zaufania gabinet z najnowszym sprzętem. Naprawdę warto. Wiele wyczytałam tu www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny. Zgadzam się z tym w 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka 25
Moja koleżanka poszła na depilację laserową, o ile pamiętam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest bardzo zadowolona. Też byłam zachwycona efektem. Już po pierwszym zabiegu widać było efekty działania lasera. To była słuszna decyzja. W ogóle nie czuła bólu. Super skutek. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to gorąco gorąco polecam. www.ib.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie musi bolec 27
Może to was zainteresuje wyszukałam ciekawą wyszukiwarkę gabinetów z depilacją laserową. Można przeszukiwać według miast. Wystarczy kilka kliknięć. Trzeba tylko wybrać miasto: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wyszukać salon z depilacją laserową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 25
Zobaczcie co znalazłam ciekawą stronę o o różnych sposobach pozbywania się niechcianych włosków http://depilacja24.pl Jest naprawdę fajna. Nie wiedziałam, że jest tak dużo sposobów depilowania. Zawsze używałam zwykłych maszynek. Jednak zainteresowała mnie depilacja laserowa. czy wiecie może jaki jest wpływ lasera do depilacji na tatuaż , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Za ten bylejaki i ...owaty marketing szeptany życzę Wam utraty klientów 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×