Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bckl

uchodźcy na KOS sytuacja turystów

Polecane posty

Gość gość
Ja lecę 29.08 i proszę o informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również 29 nam wylot z dziećmi na tę wyspę trochę się obawiam co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w najbliższa sobotę ruszam z dziecmi na Kos. Z jakiego biura lecicie? My z RT. Ja rowniez mam ogromne obawy zważając na wczorasze wydarzenia.... Trudno najwyżej nie ruszymy sie poza teren hotelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z Tui,w jakiej miejscowości będzie? My niestety blisko stolicy wyspy w Psalidi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też lecimy z tui z dzieckiem do hotelu Village czy ktoś do tego hotelu leci w ta sobotę. Zawsze razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czytam że ludzie tam, mimo wiadomej sytuacji z uchodźcami, lecą. :o No kretyni, a potem w razie jakieś zadymy na nasz koszt tych kretynów trzeba będzie ewakuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również lecę w sobotę do Psalidi, z Grecosem... Z tego co się dowiedziałam, od kilku osób, które właśnie tam przebywają, że najgorzej jest w mieście Kos, widok przerażający, ale ogólnie jest spokojnie i nie ma się czym martwić, to samo powiedzieli mi w biurze podróży, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale osoby, które tam przebywają, również to potwierdziły... W przypadku rezygnacji, na 2 dni przed wylotem biuro i tak nie zwraca już kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś leci w te sobote do hotelu Sovergine w kardamenie...? zawsze byłoby razniej... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość XX
Wiam!!Tez na KOS wybieramy się i prosze o info osoby, które dopiero wróciły czy warto czy też zamienić wycieczkę na inną wyspę. nie uśmeich mi się spędzić urlop w obrębie hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci ktoś w sobotę do hotelu Smartline Aeolos Beach ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś leci w tą sobotę z gdańska do tego hotelu-Kipriotis Village na 7 dni? Ewentualnie z innego lotniska. Proszę o info. W grupie raźniej i bezpiecznej. Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leci ktoś w sobote z wrocławskiego lotniska na wyspe Kos? byłoby razniej... proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może leci ktoś w sobotę z Poznania do Psalidi? Hotel Palm Beach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra z tymi uchodźcami... powinni ich wszystkich wsadzić na łódź i wywieźć skad przybyli :O rok temu byłam na Kos i to piękna wyspa, a ciapaci powinni zostać zlikwidowani za zakłocanie spokoju europejczykom. Widziałam w tv kilka dni temu w wiadomościach jak jakaś baba oczywiscie w burce, przybyła na Kos i krzyczała do dziennikarzy "jestem biedna, śpię na ulicy, nie mam pieniedzy. to ma byc niby ta Europa?" :O taaa bo w Europie to pieniadze leza na ulicy i się jej należą za sam fakt, że tu przyjechała :O czekam na dzien kiedy to całe muslimstwo zostanie zrównanie z ziemia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lece z mezem i dzieckiem w sobote do hotelu Aeolos Beach i mam nadzieje bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lecę z Katowic do kipriotis Village 29.08. Kretynów? Nie normalny jesteś tak pisząc. Rezygnując tracimy 60% wiec się człowieku nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaop
oto info z dnia dzisiejszego od kogos kto właśnie jest na wyspie kos..... "Witam, uchodźcy przebywają w mieście Kos, poza miastem w kurortach nikogo nie niepokoją, na wyspie jest spokojnie, hotele mają pełne obłożenie pozdrawiam z Marmari"... mam nadzieje ze tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też lecimy do Kipriotis Village 29.08 i nastawiamy się, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez lece z chlopakiem 30.08 do Kipriotis Village z Katowic. nie ma sie chyba co martwic na zapas, jesli osoby, ktore juz tam sa twierdza, ze nie jest zle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę z dziećmi w Achilleas Village Mastichari. Z RT. Mysle, ze bedzie ok. Mam potwierdzenie sytuacji od osób tam przebywających, ze jest naprawde bezpiecznie. Moze wystarczy omijać samo miasto Kos... Pozdrawiam wszystkich dzis wylatujacych :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie, że nikt z ludzi zatrzymanych w Polsce dwa dni temu nie złożył wniosku o azyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam jade na Kos Aeolos Beach 12 wrzesnia, mam nadzieje ze do tego czasu opanuja te ciapate bydlo. Moze rozwiazaniem by byly wakacje w formie safari, zwykla opcja mozna sobie postrzelac do muslima w turbanie, opcja all inclusive mozna strzelac do wszystkiego co smierdzace i ciapate, islamskie suki, szczenieta. I tak mozna ten problem rozwiazac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345678901234567890
Czy ktoś może pisać na bieżąco jak wygląda sytuacja w centrum Kos? I ewentualne zwiedzanie, wycieczki, czy wieczory spędzane w centrum są niebezpieczne? Lecę z chłopakiem 29.08 do Palm Beach z Grecosa, nie wybrałam opcji ai, ponieważ jesteśmy nastawieni bardziej na zwiedzanie, jeżdżenie rowerami i zabawę nocną, aniżeli leżenie i byczenie się przy basenie z drinkiem. Ktoś może się podzielić wrażeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, czy ktoś mógłby napisać jaka jest obecna sytuacja? Jadę tam 30 sierpnia do Psalidi i jestem ciekawa czy jest się czym martwić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są jakieś osoby z Łodzi, które lecą 30.08 z Katowic do hotelu Kipriotis Village?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórzę, nie pytać się o sytuacje w biurze, które chce wycisnąć z was kasę. Jak widać macie dostęp do internetu. A nie wydaliście kasę i urlop spędzicie pewnie na terenie hotelu. Bo po wyspie szlajają się żebrzący uchodźcy. https://www.youtube.com/watch?v=CQepFcBDLBI I ciągle ich przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×