Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

całe zycie w biedzie zyje

Polecane posty

Gość gość

Od dzieciństwa jestem dzieckiem samotnej matki, sprzataczki mam jeszcze 4 rodzenstwa nigdy nie bylam na wakacjach, nigdy, nigdzie ubrania po rodzinie, albo lumpeksy szkolnych wycieczek nie pamietam, bo nawet 30 zł na nie nie bylo teraz mam 30 lat i zyje tak samo z matka, ktora jest schorowana, nie wyszlam za mąż, bo i po co ja mam najniższa,pracuje fizycznie, matka ma rente zyjemy z dnia na dzień nie kupuje sobie ubrań od lat nie wyjeżdzam nigdzie, bo każdy dodatkowy pieniadz odkladam na węgiel, ktory raz w roku trzeba kupic takie to zycie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaka;) przeciez teraz miec prace to luksus ja mam stabilna, z najnizsza krajowa gdzie dostane wiecej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim innym stanowisku? Po studiacj płaca tyle samo kolejny odrealniony, pewnie nie pracujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację autorko! Życie jest mega trudne dla biednych ludzi. Zdobycie pieniądza jak się nie ma niczego graniczy z cudem! Każdy walczy z tym ubóstwem, jednak jak się słyszy o 1% do której należy połowa światowego bogactwa to człowiek traci złudzenia Przecież oni już dawno pozamiatali po naszej nadziei i złudzeniach które jeszcze próbowaliśmy mieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszłaś za mąż bo i po co? po to żeby poprawić swój los ale ty wolałaś zaufać feministkom namawiających kobiety do niezależności i obudziłaś się w ręką w klopie smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im bardziej rozproszony stan posiadania tym łatwiej stać się posiadaczem! Im więcej tajnych organizacji i zgromadzeń tym stan posiadania bardziej skupiony a posiadaczem stać się trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten 1% stanowią rodziny o charakterze mafijnym czyli są to zorganizowani i nastawieni spiskowo przeciwko innym ludzie. Mając taką przeszkodę ciężko jest się uczciwie wzbogacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski
Zmień pracę i weź kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz... Myslę, że po pierwsze przydałaby sie wizyta u psychologa. Według mnie warto też żebyś poszukala jakis miejsc typu Centrum Doradztwa Kariery itp, żebys w ogóle porozmiawiała i pobyła z kimkolwiek innym niż matka i ludzie z pracy. Najgorzej, to zamknąć się w takim zaklętym kręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko podaj kontakt, możemy porozmawiać, masz GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mądre słowa
Lepiej żyć w biedzie i z czystym sumieniem niż w bogactwie materialnym zdobytym cierpieniami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość mądre słowa dziś Widać, że g****o wiesz o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś Dorośniesz to zmienisz zdanie,gwarantuje ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje Ci, ja juz niebawem bede w takiej sytuacji, nigdy nie zylam w biedzie, w luksusach tez nie, ale odkad jeden (jedyny) czlowiek rodziny zachorował, to lekko nie mamy. Nie moge isc do pracy bo wymaga 24h opieki, na zasilek sie nie kwalifikujemy.. i takie o to zycie mam, ile ja bym dala zeby isc do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: a chcialo Ci sie uczyc? Znasz jakis jezyk obcy w stopni przynajmniej podstawowym? Jaka szkole skonczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość świat przekrętów
za każdą fortuną stoi wielki kryminalny przekręt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxxx akurat nauka i znajomość języków niestety nie wiele mają wspólnego z dobrobytem w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja z gość dziś czekam na odpowiedz autorki co do szkoly i jezykow Miedzy dobrobytem a bieda jeszcze jest zycie na przecietnym poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed studiami miałem lepszą prace niż po studiach, oto cały paradoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińska3
to zostań księgową. Mówię poważnie. Zrób listę firm księgowych i idz tam, poszukaj właściciela. Teraz nie trzeba licencji, żeby księgować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralińska3
Lewi ; ) ...i nie miej kompleksów, bo tego się można nauczyć. Może w pracy księgowej byś się odnalazła a nie wiesz jeszcze tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz plan na resztę życia, poza narzekaniem? moja znajoma też jest córką sprzątaczki, która rozwiodła się z mężem alkoholikiem i przemocowcem. Skończyła studia, nauczyła się języków, pracuje w biurze za 2 średnie krajowe i nie narzeka. Co ty zrobiłaś, żeby polepszyć swój los?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętni codziennie doją biedote pod nadzorem bogatych, bo tylko na biedocie można się dorobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy doi każdego pod nadzorem kogoś silniejszego ale ktoś stoi na końcu tego łańcucha i nadzoruje najbogatszych-dzięki temu ich znamy w ogóle bo tych którzy ich nadzorują nie znamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś xxxx niestety masz racje. tyle że na biedocie żerują WSZYSCY powyżej, biedota to jak plankton w jeziorze, podstawa do życia każdej większej ryby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko co z tego dojenia ma bogaty? żyje może lepiej materialnie od innych ale jakim kosztem psychicznym? pozatym nagrobek czy byle jaki czy złoty to dalej tylko nagrobek, więc na co ta gonitwa za bogactwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ludzcie sie ze pieniadze przynosza szczescie,jak duzo bylo osob bogatych,slawnych ,ktore popelnily,lub probowaly odebrac sobiie zycie.Naleza do niech dzidziczka hotelowej fortuny Hilton,a proponuje poczytac tez klub 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×