Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mave

duzy biust

Polecane posty

Gość mave

mam pytanie do internautek w rozmiarze F i zblizonych. jak sobie radzicie z wyborem stanikow?? jak sie przeszlam po sklepach to jedyny fajnie trzymajacy kosztowal prawie 250 zl. zastanawiam sie nad avocado - jezeli ktoras z was kupowala tam prosze o opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
triumph milimlizer czy coś w tym rodzaju...swietny i kosztuje koło 100 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mave
minimiliser - o ironio - ma rozmary do D czy E ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilandra
polecam avocado, maja tam naprawde swietna bielizne, wygodna i elegancka, jesli masz watpliwosci zamow sobie bezplatny katalog ktory przysla do domu. polecam tez triumpha i niektore modele atlantica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blah blah kup sobie savoir vivre i naucz na pamięć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też z dużym
Atlantic produkuje staniki w dużych rozmiarach? Zawsze sądziłam, ze mają małe i sportowe. Na ich stronie internetowej tez nie mogę się doszukać większych niż D. Jak znacie jakiś sklep internetowy z dużymi atlanticami, to proszę o link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moj rozmiar to 85C Bardzo mi sie podoba bielizna firmy SAMANTA, jednak w samym Poznaniu jest jej jak lekarstwo :( Dlatego nosze przewaznie Triumpha -Oczywiscie HIT to Triumph Amourette 24! Widze za kazda tutaj go ma miala lub miec bedzie ;) -Dodatkowo moge polecic Fashion 02 R (ale chyba juz go wycofali) Jest fajny bo nie tak bardzo zakryty, delikatny a co ma pomiescic i uniesc to miesci i unosi ;) (ja swoj nosze mimo ze juz ma jakies 3lata!) - ostatnio zakupilam taki trochwe usztywniany (tez extra) model Romantic Shaper DE - uzywam tez biustonosza firmy LUPO a takze cenie sobie Kris Line Mam pytanie, czy ktoras z Pan wyprobowala juz biustonosze firmy Samanta? Bardzo bylabym wdzieczna za podzielenie sie opiniami! Pozdrawiam serdecznie wszystkie ktorym natura nie szczedzila! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moj rozmiar to 85C Bardzo mi sie podoba bielizna firmy SAMANTA, jednak w samym Poznaniu jest jej jak lekarstwo :( Dlatego nosze przewaznie Triumpha -Oczywiscie HIT to Triumph Amourette 24! Widze za kazda tutaj go ma miala lub miec bedzie ;) -Dodatkowo moge polecic Fashion 02 R (ale chyba juz go wycofali) Jest fajny bo nie tak bardzo zakryty, delikatny a co ma pomiescic i uniesc to miesci i unosi ;) (ja swoj nosze mimo ze juz ma jakies 3lata!) - ostatnio zakupilam taki trochwe usztywniany (tez extra) model Romantic Shaper DE - uzywam tez biustonosza firmy LUPO a takze cenie sobie Kris Line Mam pytanie, czy ktoras z Pan wyprobowala juz biustonosze firmy Samanta? Bardzo bylabym wdzieczna za podzielenie sie opiniami! Pozdrawiam serdecznie wszystkie ktorym natura nie szczedzila! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam biust 85 c :) zamowilam sobie wczoraj biustonosz Avocado, tylko ze w rozmiarze 90 c bo innyhc nie bylo.. mam andzieje ze za duzy nie ebdzie:) a co do Samanty, to mam model Anais, znalazlam w moim rozmiarze jest wykonany z samego haftu na tiulu na fiszbinie i jest sliczny i bardzo seksi :) podaje linka jak wyglada :) http://www.swiatbielizny.pl/index.php3?action=single&id=3251 Polecam takze nieusztywniana bardotke triumpha Amourette 14 TR i Minimizera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KENIO
MAJĄC TAKIE DUŻE BIUSTY,TO CHYBA JESTEŚCIE PRZY SOBIE,CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilandra
Kenio - ja wręcz przeciwnie :P mam niecałe 1,60 cm wzrostu i 45 kg wagi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KENIO
KTO JEST NISKI MA WŁAŚNIE TAK SAMO,TO SĄ TAKIE DWA SKRAJNE PRZYPADKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie
mnie bardzo nie podobaja sie pulchne kobiety z malym biustem... nieiwme ale jak ma juz troche cialka to musi miec tez biust... ;) bo inaczej to nie ladnei wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość south
triumph amurette jest genialny! szkoda tylko, ze taki drogi :( dla kobiet z miseczka b albo c zawsze sie cos znajdzie... ale to nic! moze producenci wreszcie "zauwaza" duze biusty! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesna
Super świetny sklepik z bielizną dla kobiet z duużym biustem jest w Warszawie na rgu ulic Marszałkowskiej i Wilczej - jadąc w stronę Ursynowa po prawej stronie marszałkowskiej - mały sklepik z w którym z pewnością znahdziecie coś dla siebie - staniki są tam PIĘKNE jest spory wybór i ceny od 100- 150 zł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z firm produkujących staniki w tym rozmiarze sprawdź: Kris Line, Gaia i Alles. jeśli chodzi o Samante, to oni mają rozmiarówke inaczej, np na staniku jest 70E a to jest faktycznie 70D. Poza tym znajome moje i ja też na samante narzekamy, bo ramiączka nie są elastyczne tylko jakieś nierozciągliwe, a wiadomo że przy dużym biuście muszą być całe elastyczne. Kris Line, ma świetne staniki, jakkolwiek musisz też sprawdzać rozmiarówke. Mają do F i G nawet. ja mam 70F a kupiłam świetny stanik z tej firmy 75DD :) i leży suuuperowo. tak więc jeśli trafisz na dobra ekspedientkę to ci wytłumaczy dokładnie jak jest ze stanikami danej firmy. Gaia, nie ma znowu takich super seksownych staników, ale kilka modeli zasługuje na uwagę. ja wychwalać będę szczególnie model Maddalena. jest dostępny w 3 kolorach i niezawodny pod elegancką bluzke czy chocby sportową koszulkę. Alles też ma piękną bieliznę. ostatnio wyszła nowa kolekcja. gdybym miała dużo kasy :D to bym kupiła wszystkie ich pozycje :D a coś jeszcze, chciałam kiedyś zamówic sobie gorset z kris line za 160 zł specjalnie na mój rozmiar i nie robili problemów. poprosili tylko o dokładne wymiary w biuście i pod biustem i o wybranie fasonu gorsetu i koloru. niestety w ostaniej chwili musiałam zrezygnować i nie zamówiłam bo wyskoczyły mi nieplanowane wydatki :( ale zamówie od razu jak będzie przypływ gotówki, bo ta firma naprawdę dba o swoje klientki. jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to pytaj śmiało. w miarę możliwości postaram ci się na nie odpowiedzieć. pozdrawiam pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipika
Mam biust 75 F, też zawsze myślałam, że stanik na moje piersi to może być jedynie jakiś babciowaty. A tu miła niespodzianka..Firma GAJA i DALIA szyje cudne staniczki w rozmiarach do F, niedrogie, bo kosztują ok 50zł, a jakie śliczne koronki mają i jak świetnie biust trzymają... POlecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GIGUŚ
Potwierdzam-Gaja i Dalia mają super staniki,ktore dobrze podtrzymuja biust.Gdzies jest sklep internetowy z ich stanikami...ale nie pamietam adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnyaZofia
Cześć, ja też ,miałam ten problem,ale znalazłam Avocado. Jakość mają doskonałą,ale trzeba uważać na rozmiar, nie zawsze się pokrywają ze standardowymi, ale jest o tym adnotacja w katalogu. Można też zwrócić lub wymienić, bez problemów, i od razu zwracają pieniądze. Biustonosz można kupić od 100zł, przeciętnie 150-180zł. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _m_a_l_a_
Dalia na pewno jest tam: www.dlakobiety.com.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g
Te staniki Dalii sa po prostu piekne, i do tego nie drogie. Nigdy nie słyszałam o tej firmie. Przymierzalam sie do kupna Gai, Elle i Samanty, ale cos z Dalii tez na pewno dorzucę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka 75
Kobietki!Mam ten sam problem!Chciałabym stanik nie usztywniany(bo powieksza piersi,a tego nie chce),ale jednoczesnie dobrze trzymajcy biust.No i nie za drogi,bo ceny które tu sie pojawaiją troche mnie przerazaja.Jak mam wydac na sam jeden stanik jakies 100,150 zł.Dla mnie to dużo.Swoją drogą nie uważacie,ze to niesprawiedliwe,ze są piękne i tanie staniki,ale w rozmiarze A lub B,ewentualnie C.Czas przypomniec producentom,ze są jeszcze kobietki z pełną piersią ;) Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelka! ja wiem gdzie Ciebie znaleźć! dziewczyny! dzięki za porady! wyruszam na poszukiwania bielizny, którą tutaj polecacie! buziaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelka 75
marika! dobrze,ze są jeszcze takie topiki innych osób,co? ;) Dziewczyny,napiszcie cos o duzym wyborze staniczków w Krakowie!!!Gdzie jest jakis fajny sklep? Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia_79
ja nienawidze dużych biustów, bo sama mam mały, poza tym duży jest dla mnie obrzydliwy, a co do firmy samanta: kilka lat temu kupiłam czarny stanik od nich i mam go do dzisiaj. Ciągle piorę i chodzę w nim. Szukam podobnego ale nie mogę trafić na samante. Gdzie mam szukać tej firmy? A staniczki extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
chryste to wy macie cyce do pasa .....współczuje widzicie swietna bluzke cóż byłaby dobrza gdyby nie potwornie duzy biust......i jak tu kupic swetr czy bluzke....a kregosłup wam nie doskwiera przeciez to olbrzymie obciazenie,,,,,,waga 58kg bez cycków 54 nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×