Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
EwaKwiatek

Jak pielęgnować męską brodę?

Polecane posty

Czy ktoś wie jak pielęgnować męska brodę i jak przekonać brodacza żeby zajął się swoją brodą?

Gość gość
och, ty na pewno "wiesz", spamówo... :o

Gość gość
Akcesoriów do dbania o brodę nie brakuje. Zobaczcie sobie - http://beardman.pl/kategoria/akcesoria-do-brody . Mój mąż ma brodę i ma do niej wiele kosmetykow, specjalny grzebień. Żeby broda dobrze wygladała, to trzeba o nią dbać.

Gość kongor

Polecam np. olejek do brody - fryzomania.pl/bluebeards-revenge-cuban-blend-olejek-do-brody-50ml.html

Jest znakomity, robi różnicę, a broda też wymaga odpowiednich kosmetyków. Jeśli nie zadbacie o odpowiednią pielęgnację, to nic z tego nie będzie. Jakść  w takich przypadkach ma kluczowe znaczenie. 

Gość Werka

Mój narzeczony ma brodę. Zadbana wygląda naprawdę super. Do jej pielęgnacji używa kosmetyków Masveri. Wiem, bo dziś kupiłam mu balsam do brody na promocji w Rossmann. 

nie mozna kogos namowic by dbal o brode, albo chce dbac albo nie, mozesz mu podsunac jakies kosmetyki godne uwagi ale to i tak jego decyzja 😄 ja popytalam na grupach o brodach i kupilam mezowi kosmetyki w prezencie, zaczal stosowac 😄

Ewa meskie kosmetyki znaczaco roznia sie od damskich i na kobiecych forach malo prawdopodobne ze poleca ci cos dobrego. najlpiej szukac na takich jak facetpo40 czy opinie na brzytwa itd. a ogolnie kosmetyki bardzo dobre ma firma angry beards sam ich uzywam i sobie chwale

no ja wiem ze sie roznia ale szczerze szukalam tu i na interi a nie na meskich 😄 zamowie wiec cos z tej co polecasz 😄

Ewa mnie polecano na fb meskie kosmetyki wiec kupilam i okazalo sie ze lipa, maz nie chcial uzywac. Zaglebilam sie w temat i polecono mu wlasnie to co kwiczakowski pisze, kupilam mu na urodziny caly zestaw i zachwycony. czasem lepiej posluchac madrzejszych 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować