Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wolicie piękne dziewice czy używane zbrukane niedziewice

Polecane posty

Gość gość

co byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta nie jest rzeczą żeby ja nazywać od zużytych! widac ze nie masz w ogole szcunku do kobiet ja dziewica uwazana za ladna nigdy bym nie wybrala takiego patafiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sliczna kozę, może byc uzywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem dziewica i uważam że powinieneś całe zycie jechac na ręcznym kmiocie, szkoda dziewictwa na takich smieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jaki konkretnie sposób uprawianie sexu uwłacza kobiecie? Nie nie toczę beki. Pytam serio 100%. -Dlaczego sex uwłacza kobiecie skoro gatunek homo sapiens posiada popęd - zarówno samiec, jak i samica i jest to naturalne i normalne, że mają ochotę? -Dlaczego naturalny i zdrowy odr*****iszczy cudzą godność i w jaki konkretnie sposób? Tak jak powyżej nie toczę beki, po prostu pytam z ciekawości bo nie kumam schematu myślenia :) Ktoś chętny mi wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 10:52 Do wszytskich przylaszczy, któzy wyskoczą z oskarżycielskim - widać, że to pisała niedziewica, jesteś zużyta muahahahah :P TAK nie jestem dziewicą, uprawiam sex ponieważ jestem ZDROWĄ i NORMALNĄ psychicznie kobietą :) Teraz możecie skończyć się podniecać i odpowiedzieć na moje pytanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekna i niepuszczalska to oksymoron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok fajnie że oksymoron ale w jaki sposób uprawianie sexu uwłacza kobiecie? to tak jakbyś napisał, że jedzenie, spanie albo oddychanie obniża wartość kobiety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używany samochód ma niższą wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy jesz, śpisz i oddychasz również UŻYWASZ swojego ciała, im bardziej go używasz tym mniejszą ma ono wartość :) zgodnie z Twoją logiką :) im częściej robisz koopę obniżasz wartość swojego o***tu ponieważ go używasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale stare wino już ma większa, dzieło sztuki tez, antyczny mebel. nawet używane auto ale określonego modelu moze byc drozsze niz nówka:). Nawet niektóre uzywane ubrania moga mieć większa wartośc niż nowe Więc o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co ma wspólnego kobieta z samochodem? czy samochód należy do gatunku homo sapiens? nie wiedziałam :) a gdzie samochód ma mózg i aparat gębowy? czy też jest żyworodny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze nie szanujecie kobiety dlatego nie jestescie zadnej warci, kobieta to czlowiek ktora ma takie sama prawa i ktora zasluguje na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stare wino tak, ale nie uzywane zresztą, rycerze mieli damy swojego serca jako dziewice a nie jakieś lafilyndry kto by chciał walczyć za niedziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipokryci i tyle oni maja na licziku 20 kobiet i jest ok, kobieta miala jednego to jest zuzyta takiego pajaca zadna nie bedzie chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty autorze nie zuzywasz sie z każdym napisanym bzdetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale stare wino już ma większa, dzieło sztuki tez, antyczny mebel. nawet używane auto ale określonego modelu moze byc drozsze niz nówka..." ładne porównanie ale wiesz ono jest zarezerwowane tylko dla panów :) znaczy oni tak uważają :) oczywiście, gdyby im zwrócić uwagę - sam sie porównujesz do rzeczy :) to by się oburzyli strasznie ale wiesz... wybiórczość i hipokryzja to cecha naszego gatunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc
haaalooo !!! a ktory my mamy teraz wiek ?! o ile wiem to panuje teraz równouprawnienie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą, rycerze mieli damy swojego serca jako dziewice a nie jakieś lafilyndry kto by chciał walczyć za niedziewicę no i tak p********z bez sensu, nic nie wiesz , nic nie czytasz a p********z. Rycerze byli zakochani w swoich damach serca, chociaż wiedzieli że nie będą z tymi damami, bo one były żonami np. jakiś ważnych osobistości. :) Dla twojej wiedzy, dama serca mogła miec juz nawet kilkoro dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rycerze mieli damy swojego serca jako dziewice a nie jakieś lafilyndry kto by chciał walczyć za niedziewicę" Akurat niestety tu się mylisz. Damami serca również zostawały mężatki :) masz poniżej link z cytatami ;) http://www.wsjp.pl/index.php?id_hasla=18182&id_znaczenia=4034289&l=5 Czy mam zapodać więcej źródeł historycznych autorów płci męskiej o tych mężatkach? ;) Niestety ale złapałam Cię więc teraz ból tyłka i hejt. Startuj! Jedziemy z koksem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie kamienują niedziewice które nie mają męża więc chyba coś im nie pasuje i to bardzo w tym fakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arabowie kamieniuja za byle co więc to żaden przykład. ciebie tez by ukamieniowali za sam głupi pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę u arabów takie niewyparzone niedziewice zaraz by miały za swoje a tu jak się rozpanoszyły, co za czasy gdzie tamte kobiety prawdziwe, nieskalane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile wiem to tu jest POLSKA. Jak ty tak bardzo jesteś za arabami i ich religia to do nich jedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie tamte kobiety prawdziwe, nieskalane? Które? W Starym Testamencie Ogół ludu Bożego, dziewictwo osób dorosłych rozumiał na równi z bezpłodnością - jako znak hańby czy poniżenia (Rdz 30, 23; 1 Sm 1, 11; Łk 1, 25). W czwartym wieku, Jowinian, odszedł od tradycyjnego nauczania Kościoła, i zaczął przekonywać, że dziewictwo nie jest bardziej święte niż małżeństwo oraz że Maria z Nazaretu, po porodzeniu Jezusa żyła z Józefem jak każde małżeństwo. Pod wpływem nauczania Jowiniana, wiele dziewic konsekrowanych, porzucało swój stan i wyszło za mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który w każdą dziurę chętną pcha to tez gowno wart,szmaciarz,a wymagania ma jeszcze korfiarz,tacy to najwięcej do gadania maja a moczą gdzie popadnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awet niektóre wielkie cywilizacje nie zwracały najmniejszej uwagi na ten anatomiczny drobiazg. Na przykład starożytni Egipcjanie nie mieli w ogóle słowa na jego określenie. Z kolei nasi lechiccy przodkowie wcale sobie dziewictwa nie cenili. Jak donosił żydowski kupiec i kronikarz z X wieku Ibrahim ibn Jakub – kobiety, które w wieku zdatnym do zamążpójścia były jeszcze dziewicami, Polanie wyśmiewali jako te, których żaden mężczyzna jeszcze dotąd nie zapragnął. W wielu tradycyjnych kulturach błona dziewicza budziła duży niepokój i była przebijana przez starszych, doświadczonych członków społeczności w specjalnym rytuale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dziewice sprzedają się na serwisach aukcyjnych za olbrzymie pieniądze, a nie dziewice pod latarnią za "paczkę fajek" !!!!!!!!!! i to jest ostateczny dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na polskiej wsi przyzwolenie na seks przedmałżeński było powszechne. Wieś reagowała dopiero, kiedy dziewczyna zaszła w ciążę. Jak się chłopak nie chciał żenić, to w formie alimentów zasądzano od niego krowę. Dziewictwo w dzisiejszym rozumieniu nie stanowiło szczególnie cenionej wartości. Powstał natomiast system obyczajów, pozwalający dość bezpiecznie uprawiać seks przedmałżeński. Dziewczyny mogły rozpoczynać aktywność seksualną z nadejściem pierwszej miesiączki, zapewne w wieku lat 14-15 lat. Chłopcy chyba niewiele później. Badania ksiąg parafialnych pokazują, że średni wiek zawierania małżeństwa na wsi w XVII-XVIII w. to dla kobiety 20-24 lata, a dla mężczyzny 25-29. Zatem między osiągnięciem dojrzałości płciowej i pierwszymi stosunkami a założeniem rodziny mijało około 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego dziewice sprzedają się na serwisach aukcyjnych za olbrzymie pieniądze, a nie dziewice pod latarnią za "paczkę fajek" !!!!!!!!!! i to jest ostateczny dowód to ty misiu chyba nie słyszałes o luksusowych k.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×