Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy waszym zdaniem jestem dla niego zbyt chłodna czy w ogóle powinnam go olac?

Polecane posty

Gość gość

Facet z którym się spotykam kilka miesięcy (ale nie jestesmy w powaznym zwiazku) czasem nie odzywa się( wczesniej pisał non stop, a teraz potrafi milczec nawet ze 3 dni)wiec postanowiłam być chłodna i też go olewać. I np w tamtym tygodniu spotkaliśmy się w czwartek( niestety nie możemy spotykać się często bo to związek na odległość i widujemy się tak jeden dzien w tygodniu), potem on odzywał się do mnie w piętek, w sobotę też, a w niedziele i w poniedziałek już nie wiec ja też milczałam. We wtorek miał urodziny wiec złożyłam mu życznia, ale takie dość chłodne, on odpisał ,że dziekuje za zyczenia i że zaprasza mnie na kolacje niedlugo, nie odpisałam mu. Nastepnego dnia też napisał co tam u mnie itd i że przeprasza mnie bo wyjeżdza i nie bedziemy mogli spedzic weekendu razem i czy mam jakies inne plany odpisałam " tak, mam plany na weekend wyjeżdzam do znajomych bo zaprosili mnie do krakowa, miłego popoludnia, pa". I teraz on sie nie odzywa od tego czasu, waszym zdaniem ja przesadzam czy on? Niestety nie jestesmy w powaznym zwiazku jak pisałam, ale chociaz mi na nim zależy nie zamierzam na niego naciskac, wrecz przeciwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×