Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinakcprzyk223

Toksyczny związek pomóżcie

Polecane posty

Gość ewelinakcprzyk223

ewelinakacprzyk12 dziś [12:24] Witamusmiech.gif Powiedzcie mi szczerze co o tym myślicie. To jest bardzo dluga historia ale postaram się opisac w kilku zdaniach oczko.gif Pojechalam ostatnio na impreze z moja kolezanka i wzielam swojego bylego chłopaka. Wczoraj dowiedziałam się, ze wzięła do niego numer i się z nim spotyka, po prostu załamałam się. Dziewczyna ma 37 lat i dziecko a on 23. Ja ja dobrze znam i ona skacze z kwiatka na kwiatek i miała już dużo chlopaków w krótkim odstępie czasu. Chlopak z którym bylam prawie 3 lata to był toksyczny związek, nie traktowal mnie na poważnie, nigdy nie rozmawialiśmy na temat dzieci czy mieszkania razem i nawet nie znam jego rodziców bo nie zaprosil mnie nigdy do siebie :/ Zawsze chciałam z nim urwać kontakt bo ta znajomość nie miała sensu ale i tak wracaliśmy do siebie. Mimo to, ze mnie nie szanowal, nie traktowal tego poważnie to powinnam olac ale bardzo mnie zabolało to ze spotyka się z moja kolezanka.smutas.gif Jak o tym pomysle to az serce mi się kroi, chciałabym o tym zapomnieć ale nie jest latwo. Żałuje tylko jednego ze bylam taka naiwna i po paru miesiącach nie zakonczylam znajomości z nim. Oczywiście kolezanke nawyzywałam bo bylam mocno zdenerwowana, jak postapila chamsko i nie fer :/ Nie wyobrazam sobie żeby on sobie ułożył z nia zycie, chyba bym tego nie zniosła, niech znajdzie inna dziewczyne i najlepiej zebym o tym nie wiedziała ale nie moja kolezanke która mieszka zaledwie 1km ode mnieoczko.gif Jak mam o tym zapomnieć i nie przejmować się tym draniem który i tak nie był nic wart smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro to jest były to kolezanka moze sie z nim spotykać,bo czemu nie?? nie jestes juz z nim,jak sie sobie spodobali to czemu mają nie spróbować skoro czujesz sie zdradzona to widocznie jeszcze Ci nie przeszlo,na to nie ma rady,po prostu z czasem minie i poznasz kogoś innego nie żałuj,skoro Cie nie szanował,to dobrze,ze nie jestescie razem,po co ci ktoś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz byl ten temat. Po diabla zakladasz nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×