Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

W Polsce powinno być ograniczenie prędkości do 50 km na h

Polecane posty

Gość gość

Niestety wieśniaki za kierownicą nie zwalniają jak omijają rowerzystów, którzy są także pełnoprawnymi użytkownikami dróg. Przy prędkości powyżej 50km/h jest to bardzo niebezpieczne, rowerzysta może się przewrócić od wiru powietrza lub lusterka. Stąd konieczność ograniczenia prędkości do 50 km, z wyjątkiem autostrad, gdzie rowerzyści nie jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja domagam się wprowadzenia minimalnej szybkości co najmniej 70km/h w terenie niezabudowanym, żeby żadna zawalidroga na rowerze nie tamowała ruchu. I co Ty na to cyklisto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
raczej do 10 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuję żeby zablokować skrznie biegów tak aby można było jeździć tylko na pierwszym.. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
rowerzysta moze sie przewrócic od powietrza ? Tak , jeśli rowerzysta jest pijany wiele razy jechałem rowerem i mijały mnie tiry i nie było mowy zebym sie sie przewrócił . Podmuch wiatru musiałby byc 5 razy wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zimie w ogole powinien byc zakaz poruszania sie samochodow po drogach. bo jak jakis desperat rowerzysta wybierze sie na przejazdzke i przewroci sie na sliskiej drodze to samochod moze nie wyhamowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
poza tym ograniczenia nic nie dają , bo zawsze znajdzie sie jakis niedorozwój umysłowy który pojedzie 150 km/h w terenie zabudowanym.. To nie jest zatem kwestia ograniczenia prędkosci tylko zdrowia umysłowego kierowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czego zmieniac. . To zależy tylko od kierowców czy stostują sie do znaków ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
ten koleś który zabił 2 rowerzystki w Rajczy nie był zdrowy umysłowo .. Bo pijak nie powinien mieć prawa jazdy .. Mój wujek jest alkoholoikiem .. Odebrali mu prawo jazdy jak jechał pijany rowerem ale do samochodu nigdy nie wsiadł po pijanemu teraz nawet nie próbuje robić prawka , bo po co mu prawko , jak i tak pije po kilka piw dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×