Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lajkuje jej zdjęcia na fb

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem co mam zrobić, ponieważ nie chce wyjść na zazdrośnicę, ale zauważyłam, że mój facet czasami nie odzywa się do mnie wieczorem ponieważ późno wraca z pracy ok. 23ciej, ale w tym czasie lajkuje zdjęcia dziewczyny, która kiedyś mu się podobała, ale była dziewczyną jego kumpla, od ok. pół roku jest już wolna i od tej pory zauważyłam, że jakiekolwiek zdjecie doda on od razu lubi je. Dodam jeszcze, że mój facet nie jest z tych co często siedzą na fb i lajkuje wszystko co się da, polubią tylko jej zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG... dobrze że nie mam takiej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważasz, że to w porządku, że zamiast do mnie napisać on zajmuje się oglądaniem zdjęć innej? i jeszcze jedna rzecz, mojego ani jednego zdjęcia na fb nie polubił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że jesteś, wybacz określenie, "zapchajdziurą" - z braku laku i kit dobry. Wszystko byłoby ok. gdyby po prostu był typem człowieka, który po prostu siedzi na fejsie regularnie i lajkuje regularnie, ale i tak takie "lajkowanie" innej dziewczyny to jak komplementowanie cały czas sąsiadki przy jednoczesnym braku komplementów dla własnej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwrócić mu uwagę? czy lepiej nie poruszać tego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnei problem jest śmieszny w sensie "ojej. lajkuje innej a nie mi" :D ALE no faktycznie o czyms to świadczy. Tylko masz pecha bo poruszając ten temat wyjdziesz na idiotkę i on sprowadzi temat do absurdu a nic nie mówiąc będzie tak dalej. Ja bym szukała czegoś mocniejszego w sensie jego zachowania wobec Ciebie. Nie chodzi o szukanie dziury w całym, ale o zwrócenie uwagi na aspekty bardziej poważne, nie dające się odrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często wysyłam mu swoje zdjęcia, ponieważ mieszkamy daleko od siebie, może następny razem powiem mu żeby Olę poprosił, skoro tak mu się podobają jej zdjęcia ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Obym sie mylila ale mysle, ze on tak naprawde nie jest w tobie zakochany. Sorry! Oczywiscie, ze jakies lajkowanie to nic nie znaczy ale fakt, ze nigdy nie zalajkowal twojego zdjecia, za to wszystkie tej dziewczyna...znaczy dla mnie juz duzo. Zrobisz jakas uwage, wyjdzie na to, ze sledzisz co on robi. Najlepsza jest terapia szokowa. Powiedz mu, ze z nim zrywasz bo nie spelnia on twoich oczekiwan :-). Zobaczysz jaka bedzie reakcja. Juz po reakcji zorientujesz sie na ile jestes dla niego wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety marzy o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku myślałam, że skoro to ex jego kumpla to jego nie interesuje, ale skoro lajkuje tylko jej zdjęcia to chyba coś na rzeczy jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może nie tylko lajkuje jej zdjecia, ale takze z nią pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to śmieszne :D ile by człowiek nerwów zaoszczędzil gdyby nie fb... a tak serio wkurzylabym się ,i kopnela w d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zaczął je lajkować jak ona rozstała się z jego kumplem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to mówią, miłością faceta nie jest kobieta, przy której zasypia, ale ta, o której marzy przed zaśnięciem. Ja bym autorko na Twoim miejscu cholernie źle się czula... Podstaw go pod ścianą i niech się wytlumaczy, co go łączy z tamtą babą i co do niej czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie trzepie se pod jej foty jak cię nie ma w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo. Non stop lajki byłej, kazde jej zdjęcie. Zapytałam wprost i powiedział, ze był z nią tydzień i nic do niej nie ma. :O Tez sie źle czułam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wyżej napisał - jest z tobą autorko z braku laku, zasługujesz na kogoś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pół roku temu zobaczyłam, ze dal lajka na jej zdjęciu to spytałam go, powiedział wtedy, że z 10 lat temu ona za nim biegała, (tylko, że wtedy była niezbyt urodziwa, teraz schudła i się wyrobiła), ale stwierdził, że to tylko koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu łapie kilka srok za ogon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak np moje lajkuje a komentuje buziakiem a takich dwoch kolezanek tez lajkuje ciagle ale u jednej z nich czasem napisze ze ladnie wyglada to dlaczego u mnie tego nie napisze tylko zawsze buziak a powyzej mam zawsze kolement kolegi a od niego zawsze buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ani nie komentuje ani nie lajkuje kompletnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha dobre :D moj byly lajkowal foty swojej ex grubej maciory , ktora wystawiala zdjecia w bieliznie na fb :D bylam w szoku , ze z taka baba byl i jest ze mna ale lajkuje ja. kiedys cos tam mowil, ze grube baby z mega cycorami w jego typie sa krotki czas pozniej poklocilismy sie o cos i nie odzywalam sie do niego ale sprawdzilam portal randkowy na ktorym sie poznalismy. i tam zalozyl nowy profil z tym samym nikiem co kiedy i mial napisane jak byk : singiel i uwaga "prosze niech nie pisza do mnie dietetyczne myszki " :D :D :D oczywiscie udawalam, ze nic nie wiem a on nagle napisal sma czy chce do niego wrocic wysmailam go na calego :D teraz widze, ze ma nowa. Mial ja od razu po mnie jakies kilka tygdoni pozniej. i powiem tyle : doopa jak szafa :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
"sprawdzilam portal randkowy na ktorym sie poznalismy" "jest ze mna ale lajkuje ja" Bo najpierw się poznaje faceta na portalu randkowym a potem nagle ma pretensje, że on ma tam konto i nawet się loguje na nie :) Albo bierzecie sobie chłopaczka z pejszbuka a potem się dziwicie, że on tam lajkuje jakąś słoninę :) Trzeba było sobie wziąć faceta z pobliskiego pubu, który spokojnie pije piwo i ogląda mecze :) Nie wyobrażam sobie lajkować jakieś g..a i żeby moja dziewczyna jeszcze to kontrolowała - toż to żałosne i infantylne. Dorośnijcie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniuś rozumiem, że jesteś facetem ... ja mojego faceta poznałam normalnie na imprezie, i jakoś szczególnie nie kontroluje go po prostu jak włączam wieczorem fb sprawdzam na pasku z boku co przez cały dzień się działo, a laska którą lajkuje mój facet jest bardzo ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, może ty też zacznij lajkować jej foty, nie zapomnij o komentowaniu serduszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×