Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onn24

Gdzie samotny chłopak ma poznać dziewczynę ?

Polecane posty

Gość onn24

Nie mając w ogóle życia towarzyskiego i będąc przeciętnym z wyglądu ? Próbowałem na portalach randkowych jednak na każdym za byle wiadomość trzeba płacić.. Poza tym samotne dziewczyny nie są zbyt rozmowne i trzeba naprawde dobrze się starać żeby do takiej dotrzeć a ja nie mam na tyle cierpliwości aby ciągle walić głową w mur... Czy jestem skazany już tylko na siebie ?? Bo w 4 ściany nie będę się włamywać żeby jakąś poznać bo namiarów nie mam ! Poradzicie coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn24
Widzę że już nie da sie tutaj normalnie popisac.. sama hołota została. Dno pod dnem dołki kopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat,jak wygladasz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na pytania które Cię nurtują http://adf.ly/1ISsPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LOOOOOOOOOOOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 , nie wyglądam źle zresztą nie wstawiam swoich zdjęć na portalach bo miałbym zainteresowanie ze strony osób które mi nie odpowiadaja. Staram się ale nie wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może wyjdź gdzieś: impreza, koncert, jakiś event otwarty. Porozglądaj się tam. Internet to nie jest najlepsze miejsce do szukania dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn24
weź sobie tego linka w d**e wsadź , temat jest o czymś innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wyjdę sam i będę stał jak kołek wśród ludzi , próbowałem kiedyś ale to nie dla mnie nie czuje sie zbyt dobrze na imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chociaz się dokladnie opisz,nie musisz wstawiac zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast dziękuje za rade jaka by nie była . Jednak internet jest dla mnie czymś bardziej odpowiednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunet , 175cm wzrostu , niebieskie oczy , budowa ciała normalna . Już możemy się umówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onn24
Dokładnie kolego . Ja zwiedziłem niemal wszystkie portale randkowe lecz bez wykupienia abonamentu nie wiele można zdziałać. Dostałem numer od jednej dziewczyny ale nie była zbyt rozmowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy Ci by zaliczyc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym chciał zaliczyć szukałbym gdzie indziej a nie ranił kogoś kto na to nie zasłużył , zależy mi na trwałym związku. Nie wiem skąd Ci przyszło to do głowy.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czaterii sporo osób szuka związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwosz tak sobie pisz ale nawet tam nigdy nie pójdziesz :) więc spróbuje na czaterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie ciesz swoim niezmiernym szczesciem haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotne dziewczyny Ci nie pasują, bo za spokojne. Żadna pewna siebie też Cię nie będzie chciała bo zanudzilaby się z Tobą. Sorry facet, ale jesli masz slaby charakter i jesteś niezbyt przystojny to żadna fajna laska Cię nie zechce i zbytnio nie będziesz miał w czym przebierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty już mnie musisz z błotem mieszać. Co to znaczy pewna siebie? Jakaś spod latarni? Jestem przystojny. Niestety wychodzenie na miasto nic nie daje a na impreze nawet nie próbuje iść bo nie odniosło by to skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko jest kogos poznac, tzn odpowiedniego dla siebie. Ja byłam bardzo długo w zwiazku i nie wyszło i teraz ciezko znalezc mi kogos z kim mogłabym super porozmawiac i czuła jakis pociag emocjonalny i fizyczny ;) Tak jak wy narzekacie ze sa dziewczyny ktore nie maja nic w głowie tak samo my kobiety niestety narzekamy na to samo. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał kogoś poznać, nawet kogoś z kim by mi nie wyszło ostatecznie ale chciałbym wreszcie kogoś poznać. To już byłby jakiś postęp. Ale nawet tyle nie mogę na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest chyba tak że jak ktos nie szuka to sie ludzie znajduja a jak bardzo sie chce to troche juz jest na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają powołanie do kawalerstwa a nie do zakładania rodziny. Dziewiedziesiat dwa, nieraz szukałeś, wychodziłeś gdzieś byle znaleźć. Odpuść i nie myśl już o tym. Widocznie nie jest ci dana dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam i tez nie znajduje :P same pajace mi sie trafiaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×