Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem starym kawalerem bez przyszłości

Polecane posty

Gość gość

Mam prace i wykształcenie, jestem wysportowany, wysoki, odpowiedzialny i mam 24 lata. Nie mam dziewczyny chyba bede starym kawalerem, bo z kobietami mam słaby kontakt. Właściwie to jakby się zastanowić nie mam ani 1 koleżanki, poza tym mam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się więc z tego co masz i nie fantazjuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety coraz częściej uświadamiam sobie, że bez kobiety w każdym środowisku jestem nikim. Zresztą dochodzi też frustracja związana z brakiem seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie masz kolezanki, ktore zazwyczaj poznaje sie w szkole, na studiach, w pracy, w tych miejscach nigdy nie bylo zadnej dziewczyny? Przeciez musiales sie uczyc lub pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wykonuję typowo męski zawód w szkole średniej nie było ani 1 dziewczyny w klasie, w pierwszej pracy było ich dużo ale większość to okolo 10 lat starsze mężatki z którymi kontakt był raczej czysto zawodowy a po zmianie pracy żaden. W aktualnej pracy nie ma też ani 1 kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mam dziewczyny przez to zdziczałem w szkole mnie gnębili koledzy zabierali mi kanapki w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś typowa oferma i frajer, ja ogólnie odnajduję się w życiu poza prywatnym kontaktem z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi panowie za to co napisze, ale wszyscy moi koledzy ze szkoly, ktorzy sa obecnie samotni to jednak ofermy, choc badzo sympatyczni i przyjacielscy, mam nadzieje, ze jednak wy tacy ofermowaci nie jestescie. Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te smarkacze ze szkoły jeszcze mają czas, ja mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi koledzy ze szkoly maja troszke wiecej niz 24 lata.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, jak to czytam, to mam wrażenie, że dla ciebie i reszty tej bandy idiotów, samotnych i ograniczonych myślą o kobietach pozostaje sznur albo w najmniej spodziewanym momencie, spotkanie kobiety, którą wytatuujecie, naznaczycie rozgrzaną w ogniu pieczęcią na znak własności, i tym samym pokażecie wszystkim, że ją MACIE. może nie w dosłownym sensie na wieczność ale taki napis da wam satysfakcję posiadania przynajmniej na chwilę. to forum to banda nawiedzonych nieudaczników, którzy swoje życie przypisują POSIADANIU, a nie dawaniu komuś szacunku, uczuć, miłości...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pff ja mam 32 i też bez kobiety... jestem skreślony :( wyglądam żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:24 co od nich chcesz sa bardzo sympatyczni, a to ze chca kogos dla siebie na wlasnosc to nie wada, kazdy tego chce, a Ty co wolisz sie dzielic z innymi.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:33 pogięło cię?;) na własność to możesz mieć budynki pod zastaw :P z kobietą się jest lub nie. oni nie są i szukają sposobów na to, żeby je MIEĆ, ale tak się nie da bo trzeba chcieć z kimś być, przeżywać to samo i mieć czym się dzielić (uczucia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sieć neuronowo kim Ty jesteś ? Jakimś komputerowcem, że cały czas tak właśnie podajesz te same rzeczy..Do czego to ma służyć bo ja tego nie wiem i tego nie rozumiem eh :( jak nie masz przyszłości, wyprowadź się do innego miasta czy kraju i tam będziesz zmuszony poznać jakąś dziewuchę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pff ja mam 32 i też bez kobiety... jestem skreślony smutas.gif wyglądam żałośnie... XX Podobnie, też mam 32 lata, bez kobiety i też wyglądam żałośnie :) Tyle tylko że ja w przeciwieństwie do was nie płaczę przez brak kobiety. Poczytaj troszkę to forum i posłuchaj co mówią inni to ci szybko przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wręcz przeciwnie, przystojny, wysoki, kreatywny z poczuciem humoru ( przez co znany nieco na internetch) lecz z wątłym portwelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel 25
Szczerze, żałosne jest to, żeby mieć 24 , 25 lat, i nigdy się nie całować, przytulać z dziewczyną, czy uprawiać sex , ludzie to jest tragedia , nie życzę tego nikomu , to jest frustracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienny :)

A ja jestem kawalerem z wyboru. I nie obchodzą mnie związki. Realizuje się w tym co kocham i jestem szczęśliwy. Ale akurat znajomych  mam tzn. Koleżanki i kolegów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc1978
Dnia 19.12.2015 o 19:14, Gość Daniel 25 napisał:

Szczerze, żałosne jest to, żeby mieć 24 , 25 lat, i nigdy się nie całować, przytulać z dziewczyną, czy uprawiać sex , ludzie to jest tragedia , nie życzę tego nikomu , to jest frustracja.

Ja też taki byłem. Do 22 roku życia wstydziłem się bliskości i unikałem sytuacji sam na sam z dziewczyną. Na szczęście zmieniłem się i poznałem co to seks.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×