Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki typa facetów wam się podoba?

Polecane posty

Gość gość

wymieńcie cechy charakteru i z wyglądu co się wam w nich podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różni ale przeważnie to ciemni blondyni albo szatyni , jasne oczy. A jeśli chodzi o charakter to spokojny, mało imprezowy,z poczuciem humoru, typ maczo odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maczo bad boy ma największe powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ma ale na imprezach w klubach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupły brunet dżentelmen, szarmancki, inteligentny, pomocny i życzliwy, czuły, troskliwy, opiekuńczy, spokojny ale asertywny, ambitny, ciekawy świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być śmieszne ale wydaje mi się że wyczuwam jaki jest. Jaki ma być trudno opisać. Pewne postawy, podejścia, , rozpoznanie, decyzje, hierarchia wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p co piszece, że podoba wam się neimprezowy spokojny dżentelmen skoro w życiu realnym lecicie na innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może imprezować ale na swój własny sposób, szanuje siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę domatora. Ma być taki pośredni. Chcę by w sobotę wyszedł ze mną tańce. Spokojny to nie aspołeczny, introwertyk czy domator. Cenie spokój wewnętrzny, który jest tożsamy z ładem i siłą charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupły a nawet chudy ciemny blondyn lub szatyn najlepiej brodacz z długimi włosami w rurkach i owłosiony na klacie... z charakteru dobry inteligentny z poczuciem humoru najlepiej jeszcze czuły i opiekuńczy ale mający swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba autorka żartuje, kafeteria nie ma tyle pamięci, żeby się zmieścił cały opis;) męski z wyglądu i charakteru, taki że nie pomalujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygląd trudno wymyślić. Myślę że niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:19 No ty na pewno wiesz na kogo ja lecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam wysokich brunetów o niebieskich oczach ale jak facet potrafi mnie rozbawić to napewno ma najwiekszegoplusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak np wyciągnie z rozporka centymetrową glizde to ma spore szanse? dobrze, ze nie jestem zabawny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj typ to moj maz. Umiesniony, duzy, napakowany- ogolony prawie na zero. Grozny wyglad.jest takim troche bad boyem. Ale to raczej kiedys nim byl. Dla mnie i synka lagodny jak baranek . Uwielbiam jego poczucie humoru . Jest tze dusza towarzystwa. Wzbudza respekt bo jest tez stanowczy. Uwielbiam jego dominacje w lozku. Ogolnie musze miec piczucie bezpieczenstwa i on mi to daje. Jak go ktos wkurzy to masakra. I to lubie. A tak ogolnie tez podobaja mi sie faceci dobrze zbudowani. Chudzielce odpadaja. Okularnicy tzw typ.intelektualisty tez. Nie lubie romantycznych ciap. Facet to facet. Tak lubie takich troche cwaniaczkow. I chyba tych z mocnym charakterem wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musi lubić się przytulać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiku, kto do cholery wyjdzie z takim paszczurem gdziekolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyms trzeba nadrabiac małego członka. brawo dla męża za determinacje i w dążeniu do tego celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie lubię łysych pakerów, fuuj. Równie dobrze mogłabym sobie ochroniarza zatrudnić a nie faceta szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 20:34 - dobrze się dobraliście z mężem, dla mnie to masakra taki facet, dobrze że każda ma swój gust, ja uwielbiam mądrych chudzielców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"kzięciu dziś czyli jak np wyciągnie z rozporka centymetrową glizde to ma spore szanse? dobrze, ze nie jestem zabawny" tak badzo że aż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fikuMikuu dziś to fajnie ... nie będziecie ze sobą konkurować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligentny, z sarkastycznym poczuciem humoru, ciepły, dobry :P Szczupły, wysoki, lekko umięśniony, posiadający włosy na głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"posiadający włosy na głowie" kiedyś zostałam zlinczowana na ogólnym, że śmiem stawiać takie wymagania, że gdzie tu miłość skoro oczekuje od partnera że nei będzie łysy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ma mieć włosy ,żeby można było potarmosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie brzmiało, jaki typ facetów nam się podoba. Tak, czy inaczej liczy się dla mnie przede wszystkim inteligencja i charakter i ostatecznie nie skreślam łysych grubasów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×