Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddrukssa

czy byliście kiedyś zakochani w kobiecie z nadwagą

Polecane posty

Gość dddrukssa

Panowie to pytanie do Was - czy byliście zakochani / kochaliście kiedyś taką kobietę ? Czy uważacie, że taka kobieta ma szansę na miłość z wzajemnością ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie,tylko na zwiazek taki na przymus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha,zakładasz kolejny(26) temat?! Kobieto,ogarnij si e,ilez mozna czytac o grubej Tobie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam mógłbym ****ać i grubaskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest niestety możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak,tylko takie mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:55 to jestes chory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad jestes 21:55 ? Niestety ale grubych .brzydkich nikt nigdy nie pokocha milosc jest dla szczuplych pieknych zgrabnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadna nie pokocha debila,nawet tłusta locha,to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie si e wkrecac wariatce co zakłada kolejne tematy.Jak nie Czterdziecha co ma pecha,to xMietek,Iftar, czy ten ostatni.Albo Ekstrawagancja lub slabsza genetycznie lub Ruta70.To wszystko ta chora jedna Czterdziecja pisze kolejne prowo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Niektórym kobietom lepiej gdy są puszyste, niektórym lepiej gdy chude, szczupłe, średnie,patyki, szprychy,foki, itd. Nie ma reguły. Co prawda spedaleni projektanci mody próbują narzucić jedyny słuszny wygląd, ale ich można mieć w tyłku( super bejbe;)) bo się nie znają. Niezbyt na temat, ale ja jestem zły i mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat teraz jestem dość gruba,lepiej jak jestem te 5-8 kg lżejsza ale niezależnie od tuszy,mam "branie" ,ale nie korzystam z tego=bo moje 😍 jest zajęte to nie kwestia urody,sex apeal'u -tylko trzeba być radosnym człowiekiem,pozytywnie nastawionym,i po prostu taka "promienna" osoba się podoba,a jak jakaś bedzie tu lamenciła,ze jest żałosną starą panną,tłustą i nikt jej nie chce -to sorry ,co w tym zachęcającego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to muszisz byc Pm_D naprawde niezły męski pasztet. no sorry skoro tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczy się człowiek,a nie wygląd poza tym,juz nie przesadzajmy ze każdy Polak to Brad Pitt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby czemu? Ta osoba jest bardzo inteligentna i mądra, niestety chorowała na niedoczynność tarczycy przez co miała problemy z nadwagą. Bardzo mi imponowała swoją wiedzą i nie przeszkadzała mi jej choroba. Byłem również z bardzo chudą dziewczyną, niecałe 45kg i miała gó/wno w głowie i szybko ją zostawiłem. Nie jestem super przystojny ale mam powodzenie więc Twój argument jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę,ze mój ex też był ze mną,ze względu na osobę,choć miękkie ciałko też mu pasiło najpiękniejszy komplement jaki od niego dostałam,że jestem złośliwa,ale b inteligentna nie wziął pod uwagę,że żeby byc celnie ,,,złośliwym ,trzeba ,,,no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha napisala swoj 26 temat prowo a wy sie jaracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×