Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jeździć do pracy na produkcje za 8zł za godz.60km do firmy

Polecane posty

Gość gość

Mam do was pytanie czy jeździli byscie 60km dziennie do pracy oczywiscie to w dwie strony 60km:)do pracy tak dokładniej na produkcje ciasteczek.Stawka godz.8zł dziennie na 1 zmianę i praca od pn-pt nie raz w soboty.A i chcę dopisać ze to praca z urzędu pracy a ja jestem zarejestrowana.Tylko ze to dość daleko bo 40min sie jedzie a jak na rano na 6:00 do pracy to bym musiała wstać najpóźniej o 4:15 żeby godz.mieć dla siebie zeby śniadanie zjeść,prysznic wziąć, psom jedzenie zrobić itp.A najpóźniej 5:15 bym musiała wyjechać czy wy byscie jeździli na moim miejscu?Bo jestem w kropce nie wiem czy sie podjąć pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę 9 km przez zakorkowane miasto do pracy za 7 zł na trzy zmiany i zajmuje mi to godzinę, jak mam na rano to wstaję o 3:30, nie rozumiem pytania, widocznie ma cię kto utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i ma kto mnie utrzymywać to juz moja sprawa.I to jest różnica jeździć do pracy 7 km a 60km!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam 9km to jest duza różnica i tak 9km a 60km...I jak można nie rozumieć pytania.Pytam tych którzy mi konkretnie odpisza a nie takie bzdety jak ty piszesz ze ma mnie kto utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie 20 minut różnicy na twoją korzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarza mi się jechać do pracy po 30 km w jedną stronę a nawet z miasta nie wyjadę. Podejrzewam , że większym problemem jest wczesne wstawanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny .Właśnie najgorsze wstawanie jest bym musiała o 4 wstac i najgorsze te dojazdy są męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>I to jest różnica jeździć do pracy 7 km a 60km!!!<<< x Nie 7 tylko 9km i masz rację :D : x Ja też wolałbym jechać 60km prostą drogą w 40min, zamiast przez godzinę przeciskać się przez centrum miasta. x Jaka urocza wieśniara założyła ten temat :P :P :P. x Lepiej nie pracuj, a jak będziesz głodna, to zjedz swoje pieski :P. Tylko pamiętaj o chińskich przyprawach :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba jasne, że lepiej mieć te ok.1300 zł, niż nie mieć nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ci się nie chce pracować i nie potrzebujesz pieniążków to nie pracuj , o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
troche kiepska oferta .. Zalezy od ciebie czy ją przyjmiesz i czy widzisz lepsze perspektywy Bo moim zdaniem lepiej zarobić zamiast 8 zł 7 zł , ale w własnej miejscowosci pracowac do 7 km od miejsca zamieszkania bo oprócz pieniedzy na dojazd stracisz też czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się przyzwyczaić, chociaż jeśli to pierwsza praca a lubisz pospać to będzie ciężko. Piszesz, że będziesz jechała 40 min. Mi to zajmuje czasami nawet 1.5 godziny-Warszawa i korki. Na szczęście czasami mam robotę bliżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
mój tata robi poza godzinami szczytu , a poza tym omija korki , bo jedzie obwodnicą miasta .. Wiec naciska gaz i w ciągu 15 minut jest domu po zakonczeniu roboty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny jak ty jestes z warszawy, to ja jestem wielebny rydzyk🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo pospolite 193 dziś a mój motorniczy nie może tak robić, jaka szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale dla mnie to jesteś zwykłym leniem, zastanawiasz się czy podjąć pracę bo ci się wstawać nie chcę , a po drugie 30 km to wcale nie jest tak dużo i 8zł za godz , cóż majątek to nie jest ale niektórzy pracują za 5zł. Ja mieszkam w Sochaczewie a pracuję w Warszawie, to jest ponad 50 km w jedną stronę , dojeżdżam pociągiem, 1 h 20 min w jedną stronę ,a i do stacji mam jeszcze dwa kilometry. Ale mi na pracy zależy , a skoro ty chcesz spać do południa i żerować na czyichś dochodach, żeby cię utrzymywał albo brać śmieszne zasiłki i wegetować to owszem nie bierz tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że największym problemem nie jest ranne wstawanie czy też odległość- problemem jest koszt dojechania do pracy - może okazać się iż cała wypłata wydawana jest na dojazd - w takiej sytuacji jest to totalnie nie opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat łatwo policzyć 60 km x 20 dni = 1200 km / mc spalanie powiedzmy 10 l / 100 km cena paliwa 5 zł / l 1200 km -> 120 l / mc x 5 zł / l = 600 zł / mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale można też mieć 4 km do najbliższego przystanku gdzie zatrzymują się busy na wsi , albo nie mieć bezpośredniego połączenia ze swojej wioski do zakładu pracy i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Prosta sprawa Jeśli do pracy jest 30 km i jedzie się je w Twoim mniemaniu poza miastem to czemu aż 40 minut. Ja od razu zakładam, że autorka miała na myśli komunikację publiczną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można jeździć autem na gaz wtedy koszt jest znacznie niższy niż 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często na takie produkcje jeżdżą pracownicze autokary, kiedy to koszt dojazdu do i z pracy jest za darmo albo kosztuje grosze, mój szwagier pracował na magazynach i jeździł takim autokarem za 50 zł miesiąc 20 km w jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 litrów na miesiąc spalanie to lekko przesadziliscie .. 10 litrow jakis paliwożenry suv pali .. normalne auto pali około 6,5 litra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60 km 400 zł / mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchny dziś zasugerowałam się własnym doświadczeniem, które nauczyło mnie, że aby przejechać samochodem 30 km z Jaworzna do Olkusza, potrzeba prawie 40 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, to ja tamtędy nie jeżdżę ale możliwe;) Zresztą, co tam gdybać. AUTORKO, CZYM BĘDZIESZ JEŹDZIŁA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka nie napisała nic o kosztach podróży jedyny problem jaki zasygnalizowała to zmarnowany czas na dojazd więc przyjmujemy że będzie podwożona za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka-leń i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×