Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kreolusia3

drzwi do sypialni

Polecane posty

Hejka wszystkim. Chciałam poradzić się was w pewnej kwestii, a mianowicie drzwi do sypialni:-) kończymy z mężem remont domu i została już tylko kosmetyka, ale w kwestii drzwi do sypialni nie możemy się zgodzić... On chce takie przeszklone, pasujące do naszej białej sypialni, ale ja nie wiem, a jak pojawią się dzieci, bo jeszcze nie mamy, to takie przeszklone drzwi nie będą chyba praktyczne... A może jakiś producent drzwi ma w ofercie jakieś typowe modele do sypialni? A jakie wy macie drzwi w sypialni, może skopiuje od kogoś z tego forum jakiś kompromisowy pomysł? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu nie przeszklone?? Nikt nie karze Wam kupić przezroczystych tylko mogą być mrożone. Wtedy nie będzie nic widać. Jeśli o ten aspekt Ci chodzi. A wydaje mi się że nie ma podziału na drzwi do sypialni. Na pewno jest do łazienki i wejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ze to taki dylemat i to mega poważny, gdyż mój brat tak samo 2 miesiące temu spierał się z żoną na ten temat, ale z tego co wiem to kliknął w sieci i znalazł tam odpowiedzi na dylematy swoje i mojej bratowej, także szczerze poszperajcie w sieci i mam nadzieję, że uzyskacie satysfakcjonującą odpowiedź, a co za tym idzie podpowiedź i może jakiś http://www.moric.pl/producent_drzwi wam podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poru/chałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia mogą Ci poradzić, że jeśli planujesz dzieci w na tyle bliskiej przyszłości, że nie będzie Ci się opłaciło wymieniać drzwi, to od razu zapomnij o przeszkleniach...no chyba, że bierzecie pod uwagę "przeszklenia" np. z pleksiglasu ...wtedy będzie ok, bo będzie bezpiecznie :) Ewentualnie pomyślcie o drzwiach drewnianych, które trochę wyciszają nocne dźwięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiesz co my mamy z mężem drewniane drzwi. I jesteśmy z nich niesamowicie zadowoleni. Ja osobiście nie jestem fanką szklanych czy z szybami drzwi. W mieszkaniu różnie bywa, może być przeciąg i szkło poleci i się stłucze. Potem trzeba szklarza wzywać. Poza tym niezbyt pasują do sypialni, jednak lepiej mieć więcej prywatności. Na pewno coś poza szklanymi może pasować do Waszej sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sprzedaje drzwi, szkło hartowane lub bezpieczne oczywiście mleczne nic nie widać i dziecko nie pobije. Ja mam w domu wszystkie szkolne, nic sie nie dzieje a dziecko ma 5 lat. Przy szkolnych jasnych drzwiach pomieszczenia są jaśniejsze i optycznie większe. Ale to Wasz wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia8383
Bardzo duży wybór drzwi mają na pewno na: http://www.stolpaw.com.pl . Warto sobie tam zerknąć w wolnej chwili, ponieważ wybór dosyć spory i to w różnym typie i fasonie. Każdy znajdzie coś dla siebie odpowiedniego a do tego pasującego do swojego wnętrza domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie drzwi mają ładne ale niestety cena nie jest zbyt niska. Zdecydowanie są to drzwi pojedynczych klientów a nie sprzedaż masowa. Do sypialni raczej należy szukać drzwi z niewielką ilością szkła by było dyskretnie i oczywiście nie można patrzeć pod kontem jednych drzwi, od innych pomieszczeń muszą do siebie pasować zarówno wzorem jak i kolorem. Praktycznym rozwiązaniem są drzwi z lustrem jeśli ktoś ma w sypialni garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o duży wybór drzwi w dobrej cenie to mogę polecić taką firmę http://dilegno.pl.. Korzystałam już kilka razy i jestem zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drzwi do sypialni najlepiej żeby nie były przeszklone, bynajmniej ja nie przepadam za takimi, http://artcorestudio.pl/drzwi tutaj sa ładne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×