Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

po 30stce nie ma co szukac milosci, trzeba tworzyc zwiazek z rozsadku

Polecane posty

Gość gość

na zasadzie 1. wizualna akceptacja i jakas tam atrakcja wzajemna 2. zbieznosc celow zyciowych 3. swoboda i przyjemnosc z przebywnaiu w swoim towarzystwie .4 wizerunek i umiejscowienie spoleczne partnera 5. zadowolenie z seksu jesli te czynniki sa spelnione nie musi byc wielkiej milosci, ale sa przeslanki do szczesliwego malzenstwa po 30stce mysli sie po prostu racjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, po 30tce po prostu wie się, czego się chce. Poznałam swojego partnera w wieku 35 lat i zakochałam się po uszy. Ale miłość nie przesłoniła mi całego świata, tak jak to robiła, kiedy miałam 20 lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kiedy poznasz kolejnego :) Za dwa lata ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałam 36 lat:D!jak poznałam miłość swojego życia:),więc bzdurna teoria Pozdrawiam 😍 mojego-nie-mojego🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotkalam milosc w wieku 32 lat mamy wspaniala corke i szczescie co dnia wiec totalne bzdury piszesz autorko,to ze Ciebie nikt nie chcial nie znaczy ze inni tez tak maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupota i debilizm wiazac sie z rozsadku,to juz lepiej samemu byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 35 lat i wydaje mi sie ze już nie ułożę sobie zycia. Faceci z którymi sie umawiam nie chcą zwiazków, tylko udają że szukają stałego związku. Jest bardzo trudno spotkac fajnego faceta w tym wieku. Prawda jest taka ze zycie uczuciowe powinno się układać do 30-tki bo potem to już jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pisz takich bzdur bo jeszcze ktoś uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,ze wiekszosc par "ulozyla sie"przed trzydziestka nie oznacza,ze pozniej nie mozna. Sa to przypadki rzadziej w naturze wystepujace ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja mam 35 lat i wydaje mi sie ze już nie ułożę sobie zycia. Faceci z którymi sie umawiam nie chcą zwiazków, tylko udają że szukają stałego związku. Jest bardzo trudno spotkac fajnego faceta w tym wieku. Prawda jest taka ze zycie uczuciowe powinno się układać do 30-tki bo potem to już jest trudne. xxxxxx Zapomnialas dodac, ze to sie stosuje do kobiet. Mezczyzni znajda po 30stce spokojnie, taka jaka beda tylko chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piep.rzenie o Szopenie :/ Poza tym pkt. które wymieniasz są niezbędne do udanego związku. Natomiast jeśli ktoś jest aż tak żałosny i zdesperowany, że musi się wiązać z rozsądku, bo sam nie potrafi funkcjonować, to gratuluję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko strasznie pusta jesteś i ograniczona w myśleniu, takie debilne pisanie: związek z miłości, związek z rozsądku. Tylko wyjaśnij mi co wg ciebie oznacza związek z miłości, a co związek z rozsądku? Bo to takie straszne infantylne, wiesz czemu? Bo miłość, prawdziwa miłość to rodzi się dopiero po wielu latach związku. Najpierw przyjaźń, wspólne życie i wtedy miłość. Natomiast nie rozumiem co ty masz na myśli pisząc o związkach z miłości. Czy co jak na widok faceta masz kisiel w gaciach to wtedy jest MILOSC tak? A jak nie masz morko w gaciach to wtedy jest ROZSADEK tak? Śmieszy mnie tak ograniczone widzenie świata i ciasnota umysłowa, nie ma czegoś takiego jak związek z miłości czy związek z rozsądku, bo miłość rodzi się dopiero po wielu latach wspólnego życia. A ty mylisz miłość z popędem sexualnym dlatego masz tak ograniczone widzenie świata, co jest w sumie śmieszne w twoim wieku. Chyba czas dorosnąć i przestać czytać harleqiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy co jak na widok faceta masz kisiel w gaciach to wtedy jest MILOSC tak? A jak nie masz morko w gaciach to wtedy jest ROZSADEK tak? " :D:D dobrze ujete, tak sie przyjmuje, taka definicje. I co najlepsze faceci tez chca milosci takiej z tej definicji. Zaden rozsadek, oni nie chca czekac az kobieta bedzie ich kochac, oni chca byc kochani od razu bez watpliwosci. Moj ex byl na mie strasznie zly, bo mi mowil kocham cie od 1 dnia zwiazku, a ja chcialam poczekac az to powiem z przekonaniem. I lazil przez to zly, smutny, bo jak to? on mnie juz kocha a ja go nie ;/ Nawet umial plakac przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 30.młodszy wyglad poznam Pania. Prosze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daruj se zwionzki i zostan singlem, rozwijaj marzenia, realizuj zainteresowania, podrurzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o związku 2 osób takich, które bez siebie potrafią sobie radzić... z tego miłości za ch...... nie będzie.......... z resztą on nie wierzy w miłość. Czasami się zastanawiam, czy warto w to dalej brnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że związki z rozsądku nie są fajne. Sama w takim byłam, bardzo krótko wytrzymałam, nie czułam chemii ani przywiązania, szybko zaczęłam się zmuszać do seksu. Na szczęście do dziś jesteśmy w dobrych stosunkach, to był jednak życiowo dojrzały mężczyzna, tylko mnie brakowało tego młodzieńczego zakochania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bycie z kimś kto nie jest moim natchnieniem jest nudne jak flaki z olejem ,na szczęście nie mam bólu tyłka że boje się być sama bo uwielbiam samotność tylko wielka miłość mnie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby same sciągają na siebie samotność szukając nie wiadomo czego, niestety ideałów nie znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o ideał, ale o kogoś, kto zrobi dla Ciebie wszystko i ty dla niego. Takie jednostronne poświęcenie jest do d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie potrafią się poświęcać dla związku ale oczekują tego od kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zwiazalam sie bez milosci i zle na tym wyszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy pozno znajduja milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niektórzy nie znajdą jej nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym byc sama niz z rozsadku z kims

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy w życiu mi niepotrzebny związek bez miłości :-) a i miłośc letnia tez nie,tylko gorąca ,jak jej nie ma to żyje sobie też radośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×