Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak mam 27 lat i biora mnie za studentke tzn ze wyglądam młodo?

Polecane posty

Gość gość

Bo mieszkam w mieście typowo studenckim(lublin) i tu co chwile, albo taksówkarz sie pyta czy studiuję i co, albo jakiś chłopak co mnie zaczepił, albo raz poszłam sobie do ksera na uczelnie to babka do mnie mówiła na "ty"... Tzn, że wygladam jak gówniara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spasoje
Nie,to znaczy ,że wyglądasz na taką,co wiecznie uwala sesję i bierze ciągle repety :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale np o dowod mnie już nie pytaja, bez przesady :P przewaznie ludzie mnie oceniaja na studencki wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. To znaczy że wyglądasz na studentkę, w wieku między 19 a 24 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chcą seksu ze studentką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy ze wygladasz z kilka lat mlodziej niz masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też tak mam ale kurcze 27 lat to tylko kilka lat różnicy ze statystycznym studentem, więc kiedy ubierzmy się na sportowo i jesteśmy jeszcze drobne, szczupłe, co zawsze kojarzy się z młodością to łatwo się pomylić. Przecież jak patrzysz na człowieka na oko z 10 lat od nas starszego to też nie jesteś zazwyczaj w stanie powiedzieć z dokładnością co do 5 lat ile ma lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na uczelni nikt nie wnika czy masz 23 lata czy 27, kserujesz tam na ksero, to biora cie za studentke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to znaczy, ze dosc mlodo wygladasz, niektore 27 latki już maja pierwsze zmarszczki wiec sie ciesz poki jakos sie trzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spasoje
Studentki z zaocznych są często w wieku 25-40,więc nie wiem,czy interpretować to jako komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czu już rodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lublin to miasto typowo studenckie? ha ha hah 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady tak juz na ulicy cie zaczepiaja i pytaja czy studenka co ty sobie wkrecasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina 88
Też mam tyle lat i też młodo wyglądam. Niektóre koleżanki po ciąży i nie tylko wyglądają strasznie. Rozstepy zylaki nadwaga nie dbaja bo po co jak już męża złapały. A ja dalej atrakcyjna wolna kobieta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze typowo studenckie bo wszystko tu sie kreci wokół studentów i co chyba 3 mieszkaniec to student, wiec chyba nie byłaś tu nigdy skoro tego nie wiesz. Nie jest to co prawda wielka metropolia, ale studentow jest mnostwo. 12:09- nie, jeszcze nie rodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:11- nie, ostatnio mnie facet zaczepił ( zagadał w autobusie) i w rozmowie sie pytal co robie na codzien i czy studiuje czy pracuje. A to tylko przyklad bo w klubie ostatnio inny też sie mnie pytal o to sam i czesto mnie ludzie biora za studentke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. że wyglądasz na d/z/i/w/k/ę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce być złośliwa i gratuluje młodzieńczego wyglądu ale ciąża i dziecko nieprzespane noce mogą mieć wpływ na twój wygląd mogę się oczywiście mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla osob w wieku np 40 lat ciezko jest odroznic czy ktos ma 22 czy 27 tak jak nam ciezko odroznic czy ktos ma 40 czy 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale glupoty wymyslacie,mlode i szczuple to z mlodoscia sie kojarzy? Sa kobiety starsze i lepiej wygladaja jak nie jedna dwudziestka to co ma do rzeczy ze ktoś mlody i szczuply

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem studentką, a biorą mnie za licealistkę (mam nadzieję, że nie gimnazjalistkę) i ciągle pytają o dowód, także rozumiem Cię. Z jednej strony warto się cieszyć, a z drugiej jest to uwłaczające. Pozostaje się nie przejmować albo stosować mocniejszy makijaż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo i sie ciesze bo niektore moje rowiesniczki w wieku 28 lat wygladaja juz dosc powaznie tak na 30 albo nawet wiecej niektore, ale ja nigdy sie nie opalam jak one w solarium, nie palilam i nie rodzilam tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ze porod zmienia kobiete, bez kitu... to znaczy zalezy moze ktora bo mam kolezanki co wyglada fajnie i po porodzie, ale niektore sie jakby postarzaly i przytyly po nim :O jednak to jest olbrzymie obciazenie dla organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można mieć 40 i tez byc studentka.dziwne to troche ze faceci cie zaczepiaja i pytaja czy ty studenka może wygladasz jak d***** iprowokujesz ze tak zaczepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciolek 22 lata
Nie, po prostu wyglądasz na tanią prostytutkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwlaszczajace dobre sobie.skad wy to bierzecie takie bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygladam jak d****** poprostu zdarza się, ze mnie zaczepiaja np jak ostatnio w autobusie , a wtedy czasem pytaja np co robię na codzien i czy studiuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 lat a wyglada na 30 no faktycznie roznica masakryczna bo ktos wie dokładnie ze ma 28 a wyglada na 30 to nawet nie da się odroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne obcy ludzie pytaja co robisz na codzien ,pierwsze slysze zeby cos takiego mialo miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mnie ktos podrywa to i pyta co w tym dziwnego :) a jak juz sie przedstawi to nie jest obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×