Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DropKick

prezent dla ukochanego na urodziny.

Polecane posty

co Polecacie? myślałam o dzinsowej koszuli. chciałabym by prezent nie przekraczał 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wybierz taki wspólny prezent który sprawi satysfakcję Wam obojgu,co sądzisz o komplecie erotycznej bielizny? Ciekawe propozycje znajdziesz na Cupidolov.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój partner interesuje się piłką nożną,to polecam również koszulkę ulubionego klubu piłkarskiego,szeroki wybór znajdziesz na ExclusivSport.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda,ale z doświadczenia wiem,że prezent dla faceta powinien być również praktyczny,a do takich należy skórzany,oryginalny i solidny portfel który znajdziesz na Sklep.Krenig.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinka255
Funkcjonalny prezent to chyba najlepszy prezent dla faceta. Albo coś związanego z tym co lubi, albo np portfel albo pasek do spodni? Ja zamawiałam swojemu chłopakowi portfel cavaldi, skórzany, dobrze wykonany z tej hurtowni http://www.arwena.com/onas.php. Chłopak był bardzo zadowolony i portfel sprawuje się bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu zawsze cos z elektroniki bo z tego cieszy się najbardziej :P ostatnio zamówiłam na sferis.pl myszke gamingową do kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajdana
też mam faceta maniaka komputerowego ja mu zamówiłam na avans.pl kierownicę do komputera, on w wyścigi gra w sieci na pieniądze, zawsze mówił że chciałby taką, no to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka889
zocha_91 dziś jak lubi grać albo słuchać muzyki to może kup mu słuchawki usmiech.gifhttp://www.sferis.pl/p/405168-sluchawki-hyper x-cloud-drone-gaming-headset-khx-hscd-bk-as.html Dzięki za podpowiedź, mój chłop uwielbia gry (chociaż ja nie zawsze jestem z tego powodu zachwycona;p), rozważałam zakup jakiejś ale tak na dobrą sprawę on wyczekuje premier i sam sobie kupuje, a coś ostatnio się żalił na swoje słuchawki więc z nowych powinien się ucieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony. https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/? fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raikka
Słodki bukiet dla ukochanego, to chyba raczej się nie sprawdzi, już lepiej kupić takie fajne kubki z motywem konia Gerlacha, abo porządne noże tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś z elektroniki ? jakąś myszkę albo klawiaturę. Ja ostatnio zamawiałam swojemu mężowi w sferisie myszkę taką typową pod gaming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio dla swojego faceta kupiłam kawiarkę ciśnieniową + młynek do kawy, ponieważ codziennie w domu pije conajmniej 3 kawy. Jest bardzo zadowolony z tego prezentu ;) Przykładowa kawiarka: http://imged.pl/wloska-kawiarka-zaparzacz-indukcja-4kaw-200ml-em4-2-9070165.html Myślę, że faceci wolą praktyczne przedmioty. Lepiej im kupić nowe bokserki niż dać wspólne zdjęcie w ramce czy antyramie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriapol
Mamy Dla Was PREZECIK. Bony o Wartości 1500zł! bonyodziezowe.lnfo.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SolenizantPatrzącyCiWOczy
Bardzo dużo pomysłów, ale przecież doskonale wiecie, że gdybyście pozwoliły JEMU wybrać którykolwiek z tych prezentów albo prezent DARMOWY, to wiecie CO by wybrał. Nie udawajcie, że nie wiecie. Coś na co nigdy żeście się w seksie nie zgadzały, a teraz, nagle, TAK! Nie konkretyzuję, bo i Wy jesteście różne i Oni różni. Ale każda z Par, w milczeniu, doskonale wie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina Wilczyńska
Ja chłopakowi kupiłam ostatnio portfel na borsaborsa.pl, bo wiecznie narzekał na to, że nie ma gdzie trzymać dokumentów i kart. Prezent się spodobał, więc myślę, że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od budżetu, moim zdaniem, najlepszym prezentem będzie jakaś wyprawa, wycieczka, lub nawet urządzenie pikniku. Żeby sprawić przyjemność 2 osobie nie musimy mu nic kupować, wypad weekendowy w góry, gokarty, wyjście do kina, do restauracji i spróbowanie nowej kuchni jest o wiele lepsze niż kupowanie zbędnych pierdół, które nie zostawią dobrych wspomnień, a po jakimś czasie możliwe, że będą się kurzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozetka
Ja kupiłam zestaw nozy loft z gerlacha bo lubi w kuchni urzędować, a krojenie zawsze do niego należało, ale jak wypróbowałam te noże to az mi się samej kroić chce, tak łatwo idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka03
A gdzie kupiłaś te noże? Spodobał mi się ten pomysł chociaż podobno w prezencie nic ostrego nie można dać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój chłopak wybrał sobie ostatnio w sferisie czytnik książek na 23 urodziny ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska_Koalka
ja bym kupila tak jak ktos wyzej, jakies akcesoria rowerowe, ale to dlatego, ze Moj jest fanem i jezdzi wszedzie na swojej Indianie. wiec kupilam mu ostatnio fajny stroj na rower i rekawiczki i chodzil podjarany jak dziecko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi nożami loft to nie głupi pomysł, Mój K lubi gotować, więc pewnie się ucieszy jak mu takie markowe dam i sama skorzystam przy okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×