Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DropKick

prezent dla ukochanego na urodziny.

Polecane posty

Gość alieannn
Fajne te słuchawki, sama je ostatnio widziałam w Teletorium i wydają się być całkiem ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ukochany jest miłośnikiem rowerów to u nas na bikebelle.pl na pewno znajdziesz coś co cię zainteresuję. Proponujemy torby/ plecaki rowerowe albo inne oryginalne i niedrogie gadżety na jednoślad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gera
Swojemu ostatnio podarowałam Smartwatcha, uwielbia takie gadżety. Znajomy polecił bardzo fajny model i udało mi się go kupić na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz w modzie są przyjęcia niespodzianki urodzinowe :D Ja swojemu takie zrobiłam, był zachwycony. Nie kupowałam wódki, bo nikt z naszych znajomych jej nie lubi, sięgnęłam po wyższą półkę i zamówiłam wina od www.wine4you.pl które bardzo polecam bo są niesamowicie pyszne! Wszyscy byli zachwyceni łącznie z moim (teraz już) narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na coś związanego z jego hobby, zainteresowaniami, ewentualnie elektronika zawsze jest dobrym pomysłem na prezent. Zobacz na www.Handloteka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miHHalina
dzinsowe koszule sa ladne, ale to taki prezent, ktory szybko 'przeminie'. ja bym celowala w ladny zegarek, zawsze bedzie mial przy sobie itp. moze jakis xonix albo jordan kerr (w zaleznosci od jego stylu)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryfka098
Ja kupilam sobie i chłopakowi piekne klasyczne Jordany Kerry, na pewno bedzie zachwycony, potrzebował dobrego zegarka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudano
ja swojemu planuję kupić drona, na sferis.pl widziałam całkiem fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrymistrz
ja proponuję na takie okazje coś w stylu piżamy albo szlafroka :) ja często kupuję z https://sklep.kz.com.pl/ mają eleganckie i klasyczne rzeczy i wszystkim się zawsze podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu kupiłam ostatnio jeansy: Antonio straight z crossjeans.pl Był zachwycony. Może ty też kup spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kupować jakieś pierdoły, faceci lubią trochę adrenaliny. Może lot w tunelu aerodynamicznym? SpeedFly w Mirosławicach (to pod Wrocławiem) ma super ofertę i można zamówić voucher Super sprawa takie latanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko sprowadza się do kwestii zainteresowań Twojego chłopaka, może akcesoria związane z motoryzacja to dobra opcja? Sprawdź na www.Stonki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka

Może jakiś niedrogi zegarek? Xonix, Jordan Kerr- tych firm zegarki powinnaś znaleźć w tym zakresie cenowym. Są naprawdę świetnej jakości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam popularną stronę toys4boys - kupilam kiedyś mężowi zapalniczkę plazmową markowaną. Zepsuła się po dwóch tygodniach użytkowania (!) i miałam straszne problemy z reklamacja. Sprawa sie przeciągała a ja nie miałam pieniędzy na nowy prezent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puma

Zegarek z Xonixa fajny prezent mój chlopak ma od nich zegarek który nosi na rower bo jest super wytrzymały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hesia

Ja kupowałam facetowi zegarek do garnituru z jordan kerr na urodziny i widzę że jak są jakieś większe wyjścia to zakłada więc prezent był udany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2018 o 17:27, Gość gość napisał:

Po co kupować jakieś pierdoły, faceci lubią trochę adrenaliny. Może lot w tunelu aerodynamicznym? SpeedFly w Mirosławicach (to pod Wrocławiem) ma super ofertę i można zamówić voucher Super sprawa takie latanie

Od kiedy męskie, wygodne spodnie w typie Antonio to głupoty lub jak wolisz pierdoły???? 

Moim zdaniem to najbardziej sprawdzony prezent dla ukochanego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

A co myślicie o sprzęcie sportowym? Taka piłka będzie ok? https://flyingrose.pl/pl/p/Reebok-slam-ball-12-kg/351

Dodam, że mój szykuje się do testu sprawnościowego, więc myślę o tym głównie z uwagi na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja polecam zakupów kosmetyków. Zwłaszcza jak facet zaczyna przygodę z brodą. Brat zaczął dopuszczać brodę więc na urodziny kupiłam mu kosmetyki do jej  pielęgnacji Masveri. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :OPrzestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy? :Przestaniesz kuvrvvo spamerska zafajdana reklamować ściery tej góownianej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sanika

Zegarek jest spoko pomysłem bo to taka rzecz co zostaje na dłużej. Widziałam że poprzednicy wspominali o xonixie mój mąż ma ich zegarek i sobie chwali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwerti

Volantis! zegarki tej firmy sa naprawde porządne i mój mężczyzna jest zachwyconym użytkownikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×