Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bażej776

szkolenia szukam

Polecane posty

Witajcie, Mam pytanie do wszystkich forumowiczów. Chodzi mi mianowicie o szkolenia z zamówień publicznych, czy ktoś uczestniczył w takim szkoleniu? Na co powinienem zwrócić uwagę, szukając wykonawcy takiego szkolenia, żeby nie nabić się w butelkę? Potrzebuję szkolenia tematycznego, trzydniowego, z praktycznym podejściem do tematu, bez lania wody i gołosłowia... Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi. W necie mogę wyszukać potrzebnych mi informacji, oczywiście, ale uważam, że info z pierwszej ręki jest najbardziej sprawdzone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, może warto się zainteresować, czy takie http://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne są dostępne w wersji zdalnej lub online? Jest równie skuteczne, poza tym zaoszczędzisz czas na dojazdach. Jeśli jednak wolisz zdobywać wiedzę na żywo to poszukaj w internecie jakiejś fajnej firmy, która oferuje tego typu szkolenia. Najlepiej, żeby specjalizowała się głównie w takich dziedzinach. Fajne osoby można poznać na takich szkoleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich szkoleń jest cała masa, ale jak powiedział mój przedmówca spróbuj online...taniej, szybciej, wygodniej i jeszcze wszyscy mogą uczestniczyć...nie ma, że chory, że na urlopie i w ogóle. Poza tym wybierz sobie kilka szkoleń, przeczytaj ich plan i porównaj co, kto i za ile Ci zaoferuje ;) Masz rację, że nie sztuką jest wydać kasę i nie mieć z tego nic sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz to poszukaj takiego szkolenia w internecie. Wydaje mi się że w internecie można wszystko znaleźć jak się dobrze poszuka. A jak nie chcesz w internecie szukać to może gdzieś w okolicy znajdziesz taką firmę. Popytaj znajomych czy mieli takie szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście uważam, że takie szkolenia online nie są jakieś wyjątkowo swietne. Bo w szkoleniu wazna jst praca w grupie. Inni mają pytania , na ktore sam nie wpadniesz i rozwiązania , o ktorych nie pomyślałeś... inna sprawa , że jak dla mnie takie szkolenie to w sumie nowość. Jeszcze nie znam , a już krytykuję;) .Może takie w czasie rzeczywistym byłoby fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynadsfa

To ja jeszcze dla uzupełnienia tematu polecę Ci szkolenia otwarte w firmie JGT. Ja byłam tam na szkoleniach z transportu i spedycji https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,transport-i-spedycja.html ale mają dużo innych szkoleń, więc pewnie znajdziesz sobie coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×