Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Powiedziałam facetowi, że mam dziecko, a on mi nagadał i przestał się odzywać

Polecane posty

Gość gość

Powiedział mi, że gdybym mu powiedziała, że jestem chora na HIV to byłby mniejszy wstyd i że nie chce mnie więcej widzieć. Dlaczego faceci tak agresywnie reagują na cudze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reagują tak na cudze dzieci tylko na kobiety mające dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zalezalo mu na Tobie albo jest niedojrzalym dupkiem,albo jedno i drugie.Dziecko to nie wstyd.Znam kilka kobiet,ktore mialy dzieci i ulozyly sobie zycie z facetami bezdzietnymi.Ale to trzeba spotkac faceta a nie drugie,przerosniete dziecko.Wiadomo,ze nie kazdy bedzie chcial zwiazac sie z kobieta z dzieckiem,ale mozna taka znajomosc zakonczyc kulturalnie a nie w taki sposob.Nie masz czego zalowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie szukal wolnej dziewczyny - dziecko to odpowiedzialnosc w koncu, ja tez bym sie nie zdecydowala na zwiazek z osoba ktora ma dziecko z kims innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który bierze kobietę z dzieckiem jest frajerem. Szalała, zaszła i niech jej dzieciaka utrzymuje ten kto jej go zrobił, no i ona sama. Nazywanie faceta który jej nie zechce niedojrzałym dupkiem, jest dowodem patologicznego myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy tacy są
Nie wszyscy tak reagują. Po prostu na takiego trafiłaś. Nie byłaś dla niego na tyle ważna, aby chociaż zechciał spróbować . Kiedyś byłam rozwódką z dzieckiem, ale na szczęście ja w moim otoczeniu mam samych normalnych facetów. Nigdy nie odczułam , aby dziecko miało jakikolwiek wpływ na moje relacje z nimi. A od wielu lat jestem ponownie mężatką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zaczela sie wasza znajomosc, jak wygladala zanim mu powiedzialas o dziecku i ile trwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagadał Ci, nie dlatego, że masz dziecko, ale dlatego, żę nie powiedziałaś na początku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:37 czytaj ze zrozumieniem.Nie faceta,ktory jej nie zechce,ale faceta,ktory zachowuje sie jak cham i twierdzi,ze lepiej miec HIV niz dziecko.To jest dopiero patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wszyscy tacy są
Ale fakt taki, że o dziecku powinien wiedzieć od samego początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:37 lepiej zeby Twoja matka i matka tego DUPKA tez mialy HIV zamiast was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktoś stwierdził, że lepszy byłby HIV niż moje dziecko mój prawy sierpowy zafundowalby mu utratę przytomności! Nigdy nie pozwól żeby ktoś w taki sposób wypowiadał sie o Twoim dziecku - to jest Twój największy, najcenniejszy skarb! Jeszcze znajdzie sie ktoś kto was pokocha :) uszy do góry! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej idiotę. Przez takich debili singiel mamy czują się ludźmi drugiej kategorii, jak mnie to wkurza, mieszkam prawie 10 lat za granicą i tutaj nie ma problemu, kobiety cieszą się że mają dzieci i umawiają się na randki, mają stałe związki, całkiem inaczej. A ja kiedy tu przyjechałam jako mama z dzieckiem, byłam zaszczuta przez polską mentalność, bo z dzieckiem, bo nikt nie będzie mnie chciał i jeszcze polskie życzliwe koleżanki podsycajace klimat i dające do zrozumienia, że Twoje życie jest przegrane. Nie daj sobie wcisnąć bzdur, dzieci to skarb. Mój syn za kilka lat będzie dorosły is jest najwspanialszym człowiekiem pod słońcem, jest mądry i sympatyczny, kolezenski i opiekuńczy, wszyscy go kochają, nauczyciele i koledzy ze szkoły. Jestem w stałym związku od kilku lat, pamiętam jak się poznaliśmy i mój partner powiedział rodzicom o nas a ja się go zapytałam czy nie przeszkadza im ze mam dziecko i był bardzo zdziwiony, prawie obrażony że uważam ich za gburow i staroswieckie dziady. Głowa do góry, zmień nastawienie, ja po kilku latach mieszkania za granicą zaczęłam być dumna z siebie i dziecka i wtedy dopiero stałam się gotowa na zawieranie związków, wcześniej czułam się nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******y dziad. Dobrze ze teraz możesz na spokojnie dać sobie z nim siana. To gowno a nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ta wywłoka która w każdym temacie nazywa mężczyzn gównem. Patologia do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykly cham :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i też nie rozumiem facetów, które biorą panny z dzieckiem....co to za przyjemność wychowywać cudze dziecko, do tego dochodzi jeszcze kwestia zniszczenia ciała po ciąży. Ale może taki facet lubi dzieci a pochwa szeroka jak wiadro mu nie przeszkadza, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie chce być frajerem i dawać swoją kasę na nie swoje dziecko taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kobieta z dzieckiem to jest towar drugiej kategorii, rozepchane wiaderko z rozstępami po cudzym bachorze nie jest w stanie zapewnić nowemu partnerowi seksu na przyzwoitym poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ma rację, ale zachował się po chamsku. Mógł odejść kulturalnie. Tu kobiety nazywają go gównem i innymi epitetami. Zadajcie sobie pytanie kobiety, kto z Was jest większym chamidłem, on, czy Wy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore kobiety to maja zryte dekle... czyli kazdy facet ktory nie chce koniety z obcym dzieckiem jest niepowazny niedojzaly i nienormalny? Zal pl.. nue kazdy ma ochote wychowywac dziecko jakiegos lewusa ... inna sprawa ze to dziwnie pachnie takjakbyona to zataila a takie rzeczy powinno sie mowic na drugiej randce gora zeby ktos sieniepotrzebnie nie angazowal jakten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet ma dziecko z innej kobiety to jest żle wg. Pań bo alimenty bo spieprzone weekendy itd. ale facet obcego dzieciaka ma na rękach nosić razem z rozepchaną mamusią buahahaha samotne matki to odpad społeczny i niech się wiążą z rozwodnikami i nie niszczą życia mężczyzn bez dzieciorów i zobowiązań bo nikt nie chce w dzisiejszych czasach sponsorować cudze dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy mi kiedyś powiedział coś w stylu, że on nie chciałby kobiety z dzieckiem, bo po pierwsze dziecko by mu przeszkadzało, po drugie to że kiedyś była tak blisko z innym że urodziła mu dziecko, a po trzecie obwisły biust po ciąży nie jego dziecka... ja go rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie reagują tak na cudze dzieci tylko na kobiety mające dzieci. x Dokładnie tak! Niestety dziś większość samotnych matek to zwykłe puszczalskie. Często też po romansach z żonatymi czy tzw. "nowoczesne kobiet" sypiające na prawo i lewo. Z taką kobietą nikt normalny nie chce i nie marzy by być. Tu nie chodzi o dzieci ale o ich matki. To Was i waszej przeszłości nie chcemy a nie dzieci. Dlaczego całe życie kobiety zasłaniacie się dziećmi i używacie ich jako karty przetargowej? 20-30 lat panna z dzieckiem ojciec dziecka nieznany taka jest większość dzisiejszych kobiet. To wg mnie nie jest normalne. Z kim wy się zadajecie? Jakie decyzje podejmujecie? To, że mężczyzna jest porządny to nie oznacza, że zaakceptuje waszą hulaszczą przeszłość. Porządny to nie frajer to mężczyzna chcący porządną kobietę a taka z dzieckiem bez ślubu to na pewno nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie, wez odpowiedzialnosc za swoja niewyzyta c***. Slyszalas o antykoncepcji? A moze nie udalo sie swojego alfy na dziecko zlapac? Faceci maja pozniej placic za jakiegos bekarta, ciebie chyba do reszty p********ilo od tego wyzwolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś jestem kobietą i też nie rozumiem facetów, które biorą panny z dzieckiem....co to za przyjemność wychowywać cudze dziecko, do tego dochodzi jeszcze kwestia zniszczenia ciała po ciąży. Ale może taki facet lubi dzieci a pochwa szeroka jak wiadro mu nie przeszkadza, nie wiem" xx a ja to rozumiem tylko w takiej sytuacji jak dwie strony maja dzieci z poprzednich zwiazkow - ale co kto lubi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.facet zachował się chamsko i dziękuj Bozi, że już nie będziesz miała nic wspólnego z takim doopkiem 2. Mimo to, o dziecku należy mówić na początku, a nie po jakimś czasie. 3. Jeżeli facet kocha kobietę, to dziecko nie będzie dla niego problemem, o ile oczywiście będzie wiedział o nim od początku. Jeżeli dowie się po jakimś czasie to mimo nawet szczerego uczucia może nie chcieć być z daną kobietą, ale nie chodzi tu o fakt istnienia dziecka, tylko zatajenie tego faktu na początku - jak taki facet może mieć pewność, że kobieta nie oszuka go znowu ? Jak ma mieć pewność, że ma szczere zamiary ? To jest nadszarpnięte zaufanie, a zaufanie traci się tylko raz, a pracuje na nie latami. 4. Fakt, sama zauważyłam, że u nas w Polsce, "kobieta z dzieckiem" to jakiś straszny temat, nie to co w innych krajach. Sama znam kobiety , które mieszkają zagranicą i mimo posiadania dzieci oraz nawet dojrzałego wieku ( 40 - 50 lat) wciąż potrafią sobie układać życie z wartościowymi ludźmi - nie chodzi mi tu o poderwanie frajera na jedną noc. Myślę, że za bardzo patrzymy schematami (kobieta z dzieckime = puszczalska), a przecież po pierwsze, każdy popełnia błędy, czasem chwila słabości , czasem po prostu wybór nieodpowiedzialnego człowieka na partnera, zdarzenia losowe. x Za mało patrzymy sercem -nie umiemy kochać, tylko wybieramy sobie "partnerów do związku". A to przypomina wybór samochodu - nie mamy związku uczuciowego z kupowanym samochodem, patrzymy jaki ma przebieg, ile lat, ilu miał właścicieli etc . - Tak właśnie wybieramy partnerów, biorąc wszystko pod uwagę z wyjątkiem tego, czy go kochamy. Gdybyśmy kochali ludzi z którymi wchodzimy w związki, byłoby zupełnie inaczej, co nie znaczy, że idealnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe idioci czy na swoje matki tez p*********e ze maja c**y rozepchane jak wiadra. Ciekawe tez pajace czy widzieliście kiedyś kobietę po porodzie. Niektóre mają rozstepy niektóre nie. Ja nie mam ani jednego! Kto was wychował na takich skur....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma prawo do wolnego wyboru,niektórzy się zgodzą na babkę z dzieckiem dla innych to wykluczone,ja jak usłyszę że facet ma przeszłość z inną ślub albo dziecko to tez od razu go kasuję i to moje prawo bo jestem panna bez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×