Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam kogos, Krakow. prosze o rade

Polecane posty

Gość gość

Sprawa jest prosta: poznalam kogos, chcial ode mnie moj numer, prosil o kontakt, ale ja, glupia, z moim strachem przed zwiazkami (a mezczyzna podobal mi sie bardzo)odtracilam go, nie dawalam zadnych szans. Teraz w koncu dotarlo do mnie, ze zle zrobilam. Wiem, gdzie mieszka -to jedyna mozliwosc kontaktu. Chcialabym go jakos odnowic, co radzicie? Odpuscic? Jechac pod jego dom i czekac jak idiotka? Prosze! Problem wydaje sie byc banalny, ale meczy mnie to juz od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak Cie to tak męczy a wiesz gdzie mieszka to jedź :) i mu wszystko wyjaśnij jak teraz powie,że już za późno to trudno,ale jak nie sprobujesz to dalej Cie to będzie męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie problem jest taki, ze wiem, w ktorym bloku mieszka. Nie zapamietalam numeru mieszkania albo chociaz klatki. Co prawda nie jest t duzy blok, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobimy tak, ty przebierzesz się za karate girl, a ja za drecha. Pójdziemy pod dom twojego faceta. Ja go napadnę, skopie mu doopsko, a wtedy wyskoczysz ty i mnie przepędzisz. Gość się w tobie zakocha i będziecie żyć długo i szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej byłoby pochodzić w miejsca w które bywa, niby przypadkiem go gdzies spotkać, przywitać się i odnowić kontakt, ale musiałabyś najpierw wiedzieć, gdzie lubi chodzić - najlepiej jakiś bar, bo przy piwie to już w ogóle będzie łatwo rzecz odratować. Jeżeli nie masz żadnych jego danych to proponowałabym pomoc jakiejś koleżanki, niech się pokręci w pobliżu, jest dużo sprytnych sposobów żeby zdobyć informacje, może np. ona udać, że przeprowadza ankietę studencką, wypytać o kierunek studiów i uczelnię, wiek wymyślić jeszcze ze trzy pytania na jakiś banalny temat i już będzie łatwiej znaleźć na fb czy gdzieś, a jeszcze jak do tego uda się zdobyć imię to już w ogóle pozostanie przeszukać strony fb pod kątem kierunku i roku i znaleźć go po zdjęciach i imieniu. No tylko musiałabyś mieć oddaną i odważną koleżankę, która by to zrobiła. Ostatecznie można kogoś wysłać, żeby go pośledził gdzie lubi chodzić ale to już czasochłonne i przede wszystkim zakrawa o paranoję z lekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie tutaj ciezko mi o taka kolezanke. a taka pomoc przydalaby sie. Fb on nie ma, wiec tyle trudniej. A samej jakos glupio nawet krecic mi sie w jego okolicy, zeby nie pomyslal, ze trafil na jakas zdesperowana. Ale pomysly dobre! Bardzo dziekuje. wiem, w jakich miejscach lubi bywac, ale to niemozliwe, zeby siedziec tam 24/7 i trafic akurat na niego. Kurcze, chcialabym poznac osobe, ktora pobawilaby sie ze mna w detektywa! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz poprosić prawdziwego detektywa o pomoc. Na przykład tacy z agencji http://spy24.pl/ na pewno by Ci pomogli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×