Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie najlepiej kupić gadżety reklamowe?

Polecane posty

Gość Bekol

sam mam firmę i potrzebowałem nie dawno sporo gadżetów. Trochę szukałem i analizowałem i z polecenia w koncu znalazłem fajną drukarnie https://www.diamond-druk.pl/  Szczerze polecam bardzo szybka realizacja, darmowa dostawa, fachowa obsługa 

Gość Darek

A to zalezy od gadzetów. Np. napoje reklamowe zamawiam tylko od ST Drink bo jako jedyni są elastyczni i mozna sie z nimi dogadac. 

Gość Gość

Ja za gadżetami reklamowymi zawsze jeżdżę się porozglądać na targi Remadays pod Warszawę. Tam jest naprawdę ogrom wystawców i każdy znajdzie coś dla siebie. Najbliższe odbywają się 12 lutego i trwają do piątku :) 

Gość Dorek

Zależy jakie bo np. napoje reklamowe zamawiam tylko od ST Drink. Najszybciej i najlepiej. 

Gość KmicicJankoir

Najlepiej kupować gadżety, które będą po prostu praktyczne np. smycze,breloki, długopisy czy kubki. Takie propozycje ma w swojej ofercie Artigraf firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Myślę, że właśnie tam warto zaopatrywać się w takie gadżety. 

W ST Drink możesz kupić napoje reklamowe. Dość duży wybór i cena spox.

Jak zależy Ci na materiałach POS (point of sale), a wiadomo,że takie również są wsparciem dla biznesu, to moim zdaniem najlepiej zamówić od . Mają wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu rzeczy i naprawdę dobrze i sprawnie im to idzie. Oferują dobre warunki finansowe i zapewniają naprawdę sprawną obsługę klienta.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować