Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliajulaj

WAKACJE 2015 !!

Polecane posty

Gość Juliajulaj

Witam. W tym roku chciałabym się wybrać na wakacje nad nasze polskie morze,i tu moje pytanie - Jakie miasto polecacie ?? Zależy mi na wypoczynku i zwiedzaniu, na tym żeby wszystko wyszło tanio ??.. Polecacie jakieś pokoje gościnne ( cena) blisko morza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Kołobrzegu, moge cie przenocować u siebie jak dasz pipci to masz mieszkanie za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Mieszkam w Kołobrzegu, moge cie przenocować u siebie jak dasz pipci to masz mieszkanie za free " dobre :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliajulaj
Widać że są tu chamscy ludzie...... chciałam tylko zapytać gdzie się mogę wybrać na wypoczynek z narzeczonym i córką a tu takie rzeczy .... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gimbuskaaaa
LOL LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nad morze nieeeee, to nie jest dobry pomysł :) Kraków jest fajny. jest co zwiedzac i można zwiedzać przez całe tygodnie a wieczorami na impreze na Kazimierz:) nocleg w Best Wester Premierze polecam bo jest spoko cena w porównaniu ze standardem. i obsługa pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Półwysep Helski:-) Kraków tez super miejdce. My w tym roku właśnie uderzamy do Krakowa na 3 dni a potem stamtąd prosto na Hel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze  noclegu w miejscowości Międzyzdroje, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-Mi%EAdzyzdroje  z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czeczenia
Obecnie najlepiej szukać noclegów na portalach typu bookapart.com czy booking.com, bo mają najwięcej miejscówek i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×