Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja jestem jakaś mega zboczona i dziwna?

Polecane posty

Gość gość

Poznałam w internecie faceta, wydawał mi się spoko i spodobał mi się i usilnie zmuszałam go zeby pisał ze mną o seksie a on mnie hamował ale w końcu uległ, wysłałam mu swoje zdjęcia i całą noc pisaliśmy o hardkorowych zboczonych rzeczach, opisywał mi jakby mnie brał a ja opisywałam mu moje najbardziej zbereźne fantazje a teraz mam kaca moralnego... czuje się jak szmata a jestem religijna i czuje że muszę się z tego wyspowiadać ale jednocześnie wciąż jestem podniecona i chce o tym pisać i to robić z tym kolesiem. Jestem jakaś zboczona i p**********a nie? ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowa dupa jestes. W mlodym wieku kazdy tak ma:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale zawsze uchodziłam i uchodzę ża taką grzeczną i miłą i mam wygląd 12 latki a po głowie chodzą mi takie rzeczy że 50 letni seksoholik by się nie powstydził :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem, też zawsze taki grzeczny i ułożony a do głowy różne myśli przychodzą, i mam ochotę z kimś o tym pisać ale jestem facetem więc to mniej dziwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chate mam wolna mieszkam sam wpadnij przeczwiczymy te twoje zachcianki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wogóle to pisze takie rzeczy, potem oczywiście robie sobie dobrze a na końcu czuje się jak szmata i mam myśli że pójdę do piekła... jestem jakaś p**********a, wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dokładnie tak samo, też wyrzuty moralne później, ale musisz się przestać tym przejmować, to nie jest nic dziwnego po prostu niektórzy ludzie tak mają, będziesz na pewno świetną kochanką, nic tylko zazdrościć temu chłopakowi :p a co do tych myśli to pewnie nie spałaś z żadnym facetem i dlatego nie daje Ci to ciągle spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mam 24 lata, nigdy się nie bzykałam, z jednej strony czuje się jak dziewica orleańska a z drugiej przez te hardkorowe myśli jak największa szmata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówię że jestem dziewicą więc narazie samo pisanie ewentualnie masturbacja ... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś normalna:) znajdziesz sobie faceta to ci ulży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie kręci jak kobieta oddaje mocz na faceta, i różne fetysze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 193
ja mam 30 lat i jestem prawiczkiem .. Przebijesz mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia Cię skrzywdziła. Jak zaczniesz żyć zgodnie z WŁASNYM sumieniem minie Ci i znajdziesz złoty środek - zboczonko, bez poczucia winy ;) To jak ustawiczna dieta - gdy ciągle zabrania Ci się cukru w końcu się na niego rzucasz, a potem masz wyrzuty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki się z kimś nie prześpisz to Ci nie ulży :p i nad doborem faceta też polecam się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, ty na serio jesteś prawiczkiem? A udawałeś takiego casanove, że miałeś doczynienia z cyckami 65A i 85H haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×