Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ezoterija

wróżka prawde ci powie oj powie

Polecane posty

Gość ezoterija

Wróżka teraz prawdę ci podaj datę urodzenia podaj imię , powiedz co cie trapi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia00000000000000
12.09.1990 czy mężczyzna o którym myślę się we mnie zakochał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
19.09.1990-Merkury w wywyższeniu sypnie dobrymi pomysłami i natchnie Cie do działania. Pamiętaj ze sukcesy w intymnych relacjach wymagają teraz szczerości i prawdy.Twoje ambitne zamierzenia wymagają dużego wysiłku, ale w zamian pomogą ci osiągnąć pożądane poczucie równowagi. Dynamiczny tryb życia może być jednak chwilami zbyt męczący, więc naucz się dokonywać mądrych wyborów. Wystrzegaj się zachłanności oraz pochopnych, nierozważnych kroków. Pamiętaj, że Wenus w upadku i Neptun w wydaleniu nie śpią. Ich negatywne wpływy mogą w tym miesiącu zaburzyć twój zdrowy rozsądek i trzeźwy osąd sytuacji. Sukcesy i pieniądze to nie wszystko, o co warto walczyć w życiu. Nie ma potrzeby ryzykować spokoju ducha. Jeżeli zatracisz się w pogoni za sukcesem materialnym, wkrótce przekonasz się, że masz pełny portfel, ale jesteś osamotniony, wyobcowany i zbyt zmęczony, żeby się tym cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
12.09.1990- Gwiazdy sprawia, ze bedziesz dzis dla innych wyjatkowo atrakcyjny i bardzo zmyslowy. W intymnych chwilach bedziesz beztroski i pewny siebie Związek powinien rozwinąć skrzydła Odłóż na bok wszystkie sprawy prywatne i zajmij się sprawami zawodowymi. Jeśli tak zrobisz, to jeden dzień będzie jak cały tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
03.03.1986 magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.04.1988, Ewa Czy on się zakochał lub kiedyś zakocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w milosci? Paulina26.12.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
03.03.1986 Magda - Odczujesz w tym roku, że ludzie w twojego otoczenia będą wymagać o wiele wiecej. Więcej do zrobienia , w pracy i zyciu osobistym Z drugiej jednak strony poczujesz się również bardziej zmotywowany do działania. Zanim jednak podejmiesz się jakiegoś zadania, upewnij się, że mu sprostasz. Nie warto obiecywać rzeczy, których nie jesteśmy w stanie zrealizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.05.1999 Czy dostane sie do wymarzonej szkoły ponadgimnazjalnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.04.1988 -Jak go uwieść Działaj szybko i zdecydowanie, mów wprost o co ci chodzi, a potem zniknij mu z pola widzenia. Zaciekaw go sobą, ale niech tęskni, czeka i sam cię szuka. Barany najbardziej cenią to, co same zdobyły, a nawet wyrwały z rąk konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
26.12.1988- Jak go uwieść? Interesują go osoby silne i niezależne. Lubi flirty, żarty i namiętne spojrzenia wymieniane w oficjalnych sytuacjach. Muszą być przeszkody i konkurencja, bo wtedy Koziorożec czuje, że mu zależy. Co na niego działa? Elegancja i dobre maniery to klucz do randki z Koziorożcem, ale musisz podgrzewać atmosferę poprzez niedopowiedzenia, ukradkowe flirty i miłosne sekrety. Tajne wiadomości i szybkie schadzki budzą w nim dzikie emocje. Miłość i seks w 2015 roku Życie erotyczne układać się będzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Pojawi się sporo okazji do zawierania nowych znajomości i flirtowania, ale poważne związki nie będą ci w głowie. Składać będziesz obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmieniać będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz komuś serce! W maju ktoś zatrzyma cię przy sobie na dłużej, a Wenus wniesie więcej spokoju w twoje miłosne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.05.1999- osoby z twojego znaku zodiaku nie mają większych problemów w szkole. To czy dostaniesz się do tej wymarzonej hmm zalezy tylko od Ciebie . Ja widzę przed Toba zmiany na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ezoterija- kurcze, jakbyś faktycznie czytała w moich myslach :D Chciałam z nim właśnie porozmawiać o jednej sprawie co mi nie pasuje, ale zastanawiałam sie czy powinnam powiedzieć mu wprost co mi nie pasuje...A powinnam się z nim spotkać w ten piątek czy nie? To ja Ewa 17.04.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mam szanse byc z Mateuszem? Paulina26.12.1988 i Co ogolnie u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.05.1999 Ada Co u mnie słychać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.04.1988 Ewa - tak jak juz wspomniałam powinnaś spróbować uwieść go, nie wiem dokladnie na jakim etapie jest wasza znajomość. Mężczyźni lubią zdobywać kobiety , musisz stopniowo rozkochiwac go w sobie. Ale przede wszystkim bądź sobą i nikogo nie udawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
26.12.1988 Paulina- Życie erotyczne układać się będzie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Pojawi się sporo okazji do zawierania nowych znajomości i flirtowania, ale poważne związki nie będą ci w głowie. Składać będziesz obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmieniać będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz komuś serce! W maju ktoś zatrzyma cię przy sobie na dłużej, a Wenus wniesie więcej spokoju w twoje miłosne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.05.1999 Ada -Chętnie poznasz nowe okolice i zawrzesz więcej niż zwykle ciekawych znajomości. Korzystne sekstyle Słońca, Merkurego (od 8.07) i Marsa (od 24.06) sprzyjają wakacyjnym podróżom, ale też poprawie relacji z otaczającymi cię osobami. Będziesz bardziej niż zwykle zainteresowany cudzymi sprawami, a nawet możesz podjąć się pośrednictwa w trudnej sprawie lub konflikcie. Czas sprzyja ważnym rozmowom i ustaleniom, które przydadzą ci się w następnych miesiącach. Wakacyjnym wyjazdom sprzyjają dni po 8.07. Chętnie spędzisz tegoroczny urlop na wycieczkach i będziesz chciał jak najwięcej zwiedzić i zobaczyć. Sekstyl Merkurego sprawi, że znajomości, jakie zawrzesz podczas różnych wypraw będą ciekawe i warte będą utrzymania po wakacjach. Po 19.07 nie zaniedbuj spraw rodzinnych, być może trzeba będzie załatwić coś ważnego w urzędzie lub pomóc komuś w podjęciu ważnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
26.13.1988 paulina- czy trafiłam z tym ze to właśnie w maju poczułaś cos do tego mężczyzny i poczulas chęć zostania przy nim na dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.05.1999 Ada Jak tam z moimi wynikami z ocen i egzaminów gimnazjalnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.05.1999 Ada- Hmm niestety tego nie widzę , ale jak juz mówiłam Byki nie maja większych problemów z nauką, większość spraw powinno układać sie zgodnie w twoja mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada 17.05.1999 co mnie czeka niedługo ? a dokładnie w lipcu od 3 lipca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.05.1999- W tym miesiącu najwięcej uwagi poświęć swemu życiu uczuciowemu. Jeśli jesteś w stałym związku, daj z siebie wszystko, by relacje między Tobą a Twoją drugą połówką były jak najlepsze, nawet gdy będzie to od Ciebie wymagało wiele samozaparcia i pójścia na niekoniecznie dla Ciebie korzystny kompromis. Jeśli zaś jesteś sam, masz teraz szansę spotkać wyjątkową osobę, która może stać się dla Ciebie kimś ważnym, musisz się tylko uważnie wokół siebie rozglądać, zwłaszcza w dniach między 4 a 11 lipca. okolicach 20 dnia miesiąca możesz zawieść się na kimś, komu dotąd bardzo ufałeś. Nie musisz jednak od razu zrywać kontaktów z tą osobą bez względu na to, jak bardzo będziesz zraniony jej postępowaniem. Zdecydowanie lepiej będzie, gdy zdecydujesz się przejść nad tym do porządku dziennego, a na przyszłość zostawisz sobie wobec niej pewien margines zaufania i nie będziesz już na niej tak bezwarunkowo polegał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ada 17.05.1999 Co jutro bede robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezoterija
17.05.1999 - Nie jestem jasnowidzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina26.12.1988 tak zgadza sie tak bylo i jest niestety:( a Moglabym prosic o wrozbe Czy bede z Mateuszem Jesli tak to kiedy? I co ogolnie u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w tym rzecz...Nie jestes profesjonalną wróżką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.07.1989 magdalena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania, 20,04,1987 Czy do pojutrze wyzdrowieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×